چگونه کوچک اروگوئه wedged بین برزیل و آرژانتین است اجتناب بدترین coronavirus

آنا Ferreira خبرگزاری بلومبرگ

دولت اروگوئه اجازه داده است, میله, رستوران ها و هتل ها را به از سرگیری عملیات هدایت دقیق تست.

تاریخ نبود از دست رفته در اروگوئه.

پس از تماشای این رمان coronavirus ظهور در چین و گسترش به اروپا و کشور تایید آن چهار مورد در جمعه 13th — ظاهرا شوم باز برای یک بیماری است که به زودی خواهد سوزاند گسترده ای مسیر را از طریق آمریکای لاتین است.

اما در هفته ها و ماه است که به دنبال مارس 13, تشخیص, چهار, اخیر مسافران از اروپا و ملت از 3.4 میلیون خواهد نگه داشتن این ویروس در چک. Wedged بین برزیل و رنج دوم-بدترین شیوع در جهان و آرژانتین که در آن عفونت در حال حاضر صعودی اروگوئه گزارش شده فقط 1,064 موارد و 33 مرگ و میر — غیر منتظره ای کم اعداد به صورت لاتین آمریکای تست به طور گسترده ای.

در ماه ژوئن آن را تبدیل به اولین کشور در منطقه برای بازگشایی تقریبا تمام مدارس دولتی. این تنها کشور در آمریکای لاتین است که از آن اتحادیه اروپا را قبول بازدید کنندگان است.

گتی ایماژ

در ماه ژوئن اروگوئه شد اولین کشور در منطقه برای بازگشایی تقریبا تمام مدارس دولتی.

مقامات و تحلیلگران اعتباری پایدار و ایالات رهبری قوی نظام سلامت و داوطلبانه اما گسترده مستند برای کشور موفقیت نسبی است.

“از مردم خواسته شد به لذت بردن از آزادی خود را در راه مسئول با ماندن در خانه و گفت:” مشهور در مونته ویدئو متخصص گوارش هنری کوهن که در خدمت در کمیته دانشمندان ارائه مشاوره به دولت از طریق این بیماری همه گیر.

[کانادا coronavirus عملکرد کامل شده است. اما آن را انجام داده به مراتب بهتر از آمریکا]

در نزدیکی پاراگوئه برد مشابه موفقیت در برابر coronavirus گزارش 3,748 موارد و 33 مرگ و میر. همسایه برزیل در مقابل گزارش شده بیش از 2 میلیون نفر و بیش از 80 ، 000 مرگ و میر — دوم در هر دو تنها به ایالات متحده است. آرژانتین با کمتر, تراکم جمعیت, تایید کرده و پنج بار به عنوان بسیاری از موارد سرانه به عنوان پاراگوئه و هشت بار به عنوان بسیاری از اروگوئه.

آنا Ferreira

خبرگزاری بلومبرگ

مسافران یک اتوبوس در مونته ویدئو پایتخت اروگوئه.

Guillermo Sequera مدیر نظارت بهداشتی در پاراگوئه وزارت بهداشت می گوید: موضوع مشترک در کشورهایی که موفق شده اند در برابر coronavirus است در اوایل پرقدرت عمل و تاکید بر به دست آوردن و حفظ اعتماد مردم است.

اروگوئه رئیس جمهور لوئیس Lacalle Pou, افتتاح دو هفته قبل از این کشور را تایید کرد اولین موارد بسته به مرزهای تعطیل مدارس و فضاهای عمومی و خواست مردم به قرنطینه. اروگوئه 65 ساله و مسن تر بودند نیاز به قرنطینه.

[برزیل Bolsonaro تست مثبت برای coronavirus]

رهبران این کشور و مقامات بهداشت عمومی در حال تماشا pandemic توسعه در آسیا و اروپا و تا به حال زمان برای آماده سازی کوهن گفت. سیاستمداران کنار گذاشته اختلافات خود و افزایش دانشمندان در پاسخ این کشور که کمک به ساخت اعتماد به نفس عمومی.

“از 13 مارس تا پایان آوریل طبقه سیاسی در اروگوئه بسته صفوف” گفت: Daniel Chasquetti یک دانشمند علوم سیاسی و استاد در Universidad de la República.

Matilde Campodonico

AP

مردم در Buquebus کشتی از طریق یک کنترل پزشکی بازرسی قبل از پیاده در مونته ویدئو.

این کشور را آغاز کرده است برای بازگشایی دقت. مرز باقی می ماند بسته به تقریبا همه خارجی ها. اما دولت اجازه داده میله, رستوران ها و هتل ها را به از سرگیری عملیات هدایت دقیق تست.

“من متوجه در مردم احساس آرامش و آرامش و حس امنیت و اعتماد” گفت: veteran اخبار تلویزیون لنگر بلانکا رودریگز. “و مردم نمی خواهید به از دست دادن آن است.”

خوشه ای از موارد در شهرستان ریورا در مرز برزیل و اخیر در پایتخت مونته ویدئو به یاد اروگوئه هوشیار باشند.

آنا Ferreira

خبرگزاری بلومبرگ

یک پیاده روی پیاده روی را از طریق میدان استقلال در مونته ویدئو.

“همانطور که در فوتبال مسابقه است هنوز رتبهدهی نشده است; ما هنوز در حال مبارزه با” کوهن گفت. “ما بازی خوبی ما می توانیم برنده این — اما نمی توانیم فراموش کنیم که اقدامات ما نیاز به.”

در پاراگوئه نیز آغاز به بازگشایی Sequera هشدار اجتماعی فاصله خستگی. این کشور دیده می شود شیوع در یک زندان در سیوداد دل استه در مرز با برزیل.

“همه چیز در حال گرفتن سخت تر است.” “اگر ما در شماره های اخیر تعداد موارد در حال افزایش است. آن است که یک رشد مداوم و نه مواد منفجره است.”

مکزیکو سیتی و میر مشخصی به سه برابر نرمال در طول covid-19 شیوع رسمی می گوید:

مکزیک مرکزی د Abasto: چگونه coronavirus پاره از طریق امریکا بزرگترین بازار

کروناویروس در مرز: بیمارستان کالیفرنیا تحت الشعاع بیماران از مکزیک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de