چگونه به این لحظه نقطه عطفی برای تغییر واقعی

که میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور را به خیابان ها و بالا بردن صدای خود را در پاسخ به کشتار جورج فلوید و مداوم مشکل نابرابر عدالت بسیاری از مردم رسیده اند درخواست ما چگونه می تواند به حفظ حرکت را در مورد تغییر واقعی.

در نهایت این خواهد بود تا به نسل جدیدی از فعالان به شکل استراتژی است که بهترین متناسب با زمان. اما به اعتقاد من وجود دارد برخی از درس های اساسی را به منظور جلب از تلاش های گذشته است که ارزش به خاطر سپردن.

اولین موج اعتراضات در سراسر کشور نمایندگی واقعی و مشروع و نا امیدی بیش از یک دهه عدم اصلاح شیوه های پلیس و گسترده تر سیستم عدالت کیفری در ایالات متحده است. اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان مسالمت آمیز است, شجاع مسئول و الهام بخش است. آنها شایسته احترام ما و پشتیبانی نه محکومیت — چیزی که پلیس در شهرستانها مانند کمدن و چخماق را commendably درک.

از سوی دیگر این اقلیت کوچک از مردمی که با توسل به خشونت در اشکال مختلف اعم از واقعی خشم و صرف فرصت, قرار دادن مردم بی گناه در خطر ترکیب تخریب محله است که اغلب در حال حاضر کوتاه در خدمات و سرمایه گذاری و ایجاد اختلال از بزرگتر شود. من تو را دیدم یک سالمند زن در حال مصاحبه امروز در اشک چون تنها فروشگاه مواد غذایی در محله خود شده بود سطل آشغال. اگر سابقه هر گونه راهنمای فروشگاه های که ممکن است سال ها به عقب می آیند. پس بیایید نه بهانه خشونت و یا توجیه آن و یا در آن شرکت کنند. اگر ما می خواهیم سیستم عدالت کیفری و جامعه آمریکا در به کار در یک بالاتر اخلاقی, کد, پس ما باید به مدل که کد خودمان.

دوم من شنیده ام برخی از نشان می دهد که عود مشکل از تعصب نژادی در سیستم عدالت کیفری نشان میدهد که تنها در تظاهرات و مستقیم عمل می آورد در مورد تغییر و رای دادن و مشارکت در انتخابات سیاست اتلاف وقت است. من نمی توانستم بیشتر اختلاف نظر دارند. نقطه در اعتراض به افزایش آگاهی عمومی به ویژه در بی عدالتی و قدرت می شود که ناراحت کننده; در واقع در طول تاریخ آمریکا آن را اغلب تنها شده است در پاسخ به اعتراضات و نافرمانی مدنی که نظام سیاسی حتی مورد توجه جوامع به حاشیه رانده شده. اما در نهایت آرمان های خود را برای ترجمه به قوانین خاص و نهادی شیوه و در یک دموکراسی که فقط اتفاق می افتد زمانی که ما انتخاب مقامات دولتی که پاسخگو به خواسته های ما.

علاوه بر این برای ما مهم است به درک که سطوح دولت را بزرگترین ضربه بر ما سیستم عدالت کیفری و پلیس شیوه های. هنگامی که ما فکر می کنم در مورد سیاست بسیاری از ما تنها به تمرکز بر روی ریاست جمهوری و دولت فدرال است. و بله, ما باید مبارزه را به مطمئن شوید که ما یک رییس جمهور و کنگره آمریکا و وزارت دادگستری و یک قضائیه فدرال که در واقع تشخیص مداوم خورنده نقش است که نژاد پرستی در جامعه ما و می خواهید به انجام کاری درباره آن. اما مقامات منتخب که مهم ترین در اصلاح ادارات پلیس و نظام عدالت کیفری کار در دولت و در سطوح محلی.

این شهرداران و مدیران شهرستان که انتصاب ترین روسای پلیس و مذاکره و چانه زنی جمعی توافق با پلیس اتحادیه های کارگری. این منطقه وکلای دولت و وکلای که تصمیم می گیرید که آیا یا نه به بررسی و در نهایت به اتهام کسانی که در پلیس سوء. کسانی که همه مواضع انتخاب. در برخی از مکان های پلیس نقد و بررسی تخته با قدرت به نظارت پلیس انجام شده و همچنین. متاسفانه میزان مشارکت در این مسابقات محلی است که معمولا pitifully پایین به خصوص در میان افراد جوان — که باعث می شود هیچ حس با توجه به تاثیر مستقیم این دفاتر باید در عدالت اجتماعی مسائل نه به ذکر این واقعیت است که چه کسی برنده و چه کسی از دست می دهد کسانی که صندلی است که اغلب توسط فقط چند هزار و یا حتی چند صد آرا.

بنابراین خط پایین این است: اگر ما می خواهیم به تغییر واقعی و سپس انتخاب نیست بین اعتراض و سیاست است. ما باید هر دو را انجام دهد. ما باید به بسیج به منظور بالا بردن آگاهی و ما باید به سازماندهی و بازیگران ما رای را به مطمئن شوید که ما انتخاب نامزدها که اقدام به اصلاحات.

در نهایت مشخص تر ما می توانیم خواسته های عدالت کیفری و پلیس اصلاحات سخت تر از آن خواهد بود برای مقامات منتخب فقط به ارائه خدمات لب به باعث و سپس سقوط به کسب و کار به طور معمول پس از تظاهرات دور رفته اند. محتوای که اصلاحات در دستور کار متفاوت خواهد بود برای جوامع مختلف. یک شهر بزرگ ممکن است نیاز به یک مجموعه ای از اصلاحات; یک جامعه روستایی ممکن است نیاز دیگر. برخی از سازمان ها نیاز عمده فروشی توانبخشی; دیگران باید پیشرفت های جزئی. هر سازمان اجرای قانون باید سیاست های روشن از جمله یک نهاد مستقل است که انجام تحقیقات به اتهام سوء رفتار. خیاطی اصلاحات برای هر جامعه نیاز فعالان محلی و سازمان ها برای انجام تحقیقات خود را و آموزش شهروندان در جامعه خود چه استراتژی کار می کنند.

اما به عنوان یک نقطه شروع در اینجا یک گزارش و جعبه ابزار توسعه یافته توسط رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و بر اساس کار نیروی کار در قرن 21 Policing که من تشکیل شده که من در کاخ سفید است. و اگر شما علاقه مند در مصرف بتن عمل ما و همچنین ایجاد یک سایت اختصاصی در آمریکا پایه و اساس برای جمع و مستقیم شما را به منابع مفید و سازمانهای ایم که مبارزه با مبارزه خوب در سطح محلی و در سطح ملی برای سال.

من تشخیص می دهم که در این چند ماه گذشته شده است و dispiriting — که ترس و غم و اندوه عدم قطعیت و مشکلات یک بیماری همه گیر شده اند مرکب غم انگیز یادآوری است که تعصب و نابرابری هنوز هم شکل خیلی از زندگی آمریکایی. اما تماشای اوج فعالیت از افراد جوان در هفته های اخیر از هر نژاد و هر ایستگاه باعث می شود من امیدوار. اگر رفتن به جلو ما می توانید کانال ما قابل توجیه خشم به صلح پایدار و موثر اقدام و سپس این لحظه می تواند یک نقطه عطف در کشور ما سفر طولانی به زندگی می کنند تا ما بالاترین آرمان.

بیایید به کار.

 

باراک اوباما

پدر شوهر, رئيس جمهور, شهروند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>