چگونه به زندگی خود را ساده

چه بسیاری از ما برای بیشتر از هر چیز دیگری است که یک زندگی ساده تر; ما احساس ضعف ما مسئولیت برنامه تعهدات و تعهدات. این یک فیلم در مورد چگونگی ایجاد این ساده تر زندگی ما سزاوار است.

مدرسه زندگی وب سایت, کلاس, مقالات و محصولات برای کمک به شما منجر به یک بیشتر برآورده زندگی: https://bit.ly/2ZazIOc

“آن را به خوبی درک پدر و مادر خوب که زندگی فقط باید همیشه بسیار هیجان انگیز برای کودک: پس از دوستان آمده اند و در سراسر آورده و ارائه و ساخته شده انیمیشن های چهره ها پس از, شده است وجود دارد برخی از کیک و برخی از نوازش و پس از شده اند وجود دارد بسیاری از چراغ های روشن و شاید برخی از آهنگ ها هم به اندازه کافی به اندازه کافی است. کودک شروع به نگاه استرن و سپس پشت سر هم به اشک و عاقلانه پدر و مادر می داند که هیچ چیز به خصوص اشتباه (اگر کودک ممکن است در حال حاضر توان ندبه): آن است که فقط در زمان برای چرت زدن. مغز نیاز به فرایند هضم و تقسیم انبوه تجربیات است که باید بلعیده شده است و بنابراین پرده ها کشیده نوزاد گذاشته کنار اسباب بازی های نرم و به زودی آن را در خواب است و آرام فرود می آید. همه می دانند که زندگی در حال رفتن به یک مقدار زیادی قابل کنترل تر دوباره در یک ساعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>