چگونه به درک که در آن شما زندگی می کنند: یک Permaculture راهنمای مواد غذایی و انرژی استقلال

اندرو فاوست را در چشم انداز الهام بخش برای بیشتر مواد غذایی و انرژی انعطاف پذیری است. این یک 30 دقیقه ای راهنمای تغذیه و تامین قدرت برای جوامع ما در راه است که واقعا احیا و بهبود کیفیت زندگی و تنوع زیستی بر روی زمین برای فرزندان ما به ارث می برند.

این فیلم ارائه یک حوزه آبخيز بر اساس مدل توسعه اقتصادی با تمرکز بر حصول اطمینان کامل از رژیم غذایی در طول سال عرضه مواد غذایی و انعطاف پذیر منابع انرژی.

فاوست را نشان می دهد چگونه از آن آسان می تواند به رشد همه ما مواد غذایی به صورت محلی و تولید همه ما قدرت محلی انرژی های تجدید پذیر, اگر ما علم و دانش را به آن اتفاق می افتد.

طراحی برای مواد غذایی و امنیت انرژی در Rondout آبخيز زیر حوضه رودخانه هادسون اندرو فاوست نشان می دهد که چگونه برای ایجاد واقعا انعطاف پذیر جوامع در حالی که چرخش به اطراف تغییر آب و هوا و حل کردن مواد غذایی, گرسنگی و توزیع مسائلی که ذاتا ایجاد شده توسط سیستم های صنعتی تولید مواد غذایی و انرژی است.

بیشتر در اینجا:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>