HSBC و استاندارد چارترد خود را داده اند حمایت چین قوانین امنیتی جدید برای هنگ کنگ است.

هر دو بانک اظهارات گفت: این قانون پیشنهادی می تواند کمک به حفظ ثبات دراز مدت در مشکل شهرستان است.

روز چهارشنبه HSBC آسیا و اقیانوسیه اجرایی پیتر وانگ امضا طومار حمایت این قانون است که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت.

اما این پشتوانه می آید به عنوان بانک ژاپنی نومورا گفت آن است که “به طور جدی” بررسی حضور آن در هنگ کنگ است.

آن را غیر معمول است برای یک بانک برای ورود به بحث های سیاسی به خصوص یکی به عنوان بحث برانگیز چین جدید قوانین امنیتی که بسیاری احساس می کنید می تواند علامت پایان هنگ کنگ منحصر به فرد آزادی.

HSBC بیانیه اشاره کرد که دلار هنگ کنگ انجمن از بانک ها در حال حاضر با صدور بیانیه ای گفت: این قانون به منظور کمک به کسب و کار پایدار محیط زیست است.

چه بانک ها می گویند ؟

اگر چه آن است که اروپا بزرگترین بانک HSBC دارای یک حضور قوی در آسیا و به ویژه هنگ کنگ.

HSBC “احترام و پشتیبانی از تمام قوانین است که ایجاد ثبات در هنگ کنگ نظم اجتماعی” آن گفت: در یک پست در رسانه های اجتماعی در چین است.

این بانک با نام کامل این Hongkong and Shanghai Banking Corporation است و ریشه های آن در این مستعمره سابق بریتانیا. در حالی که HSBC نقل مکان کرد و دفتر مرکزی آن در لندن در سال 1993 هنگ کنگ است که هنوز هم بزرگترین بازار.

استاندارد چارترد نیز دارای یک حضور قوی در آسیا است. “ما اعتقاد داریم امنیت ملی قانون می تواند کمک به حفظ دراز مدت اقتصادی و ثبات اجتماعی از هنگ کنگ” این در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که “”یک کشور و دو سیستم’ اصل است که هسته ای به موفقیت در آینده از هنگ کنگ و همواره بستر جامعه کسب و کار اعتماد به نفس”.

هنگ کنگ تیان آن من شب زنده داری ممنوع برای اولین بار

  • انگلستان به ارائه تابعیت ‘مسیر’ به ساکنان هنگ کنگ
  • Coronavirus: HSBC قرار می دهد 35,000 کاهش شغل در انتظار

در ضمن ژاپنی, سرمایه گذاری بانک نومورا گفته است که بررسی آن در مقیاس عملیات در هنگ کنگ.

این بانک اجرایی Kentaro Okuda گفت: در حالی که هنگ کنگ باقی مانده آن مهم آسیایی hub خارج از ژاپن وضعیت در حال حاضر “همان آن را به عنوان استفاده می شود” در مصاحبه با FT.

چه امنیتی جدید در …

در حالی که هنوز جزئیات بودن وزین امنیتی جدید قوانین را جنایی هر عمل از:

  • تجزیه شکستن دور از کشور
  • براندازی – تضعیف قدرت یا اقتدار دولت مرکزی
  • تروریسم – با استفاده از خشونت یا تهدید و ارعاب علیه مردم
  • فعالیت توسط نیروهای خارجی دخالت در هنگ کنگ

هنگ کنگ از ساکنان نگران هستند این را بر آزادی بیان و حق اعتراض. در چین این امر می تواند دیده می شود به عنوان براندازی. مردم نیز نگران پیشنهادات است که چین می تواند راه اندازی خود موسسات در هنگ کنگ مسئول امنیت است.

“جدید امنیت ملی قانون برخورد خواهد شد شدید ترین ضربه به حقوق مردم در هنگ کنگ از این سرزمین انتقال به چین در سال 1997” با توجه به دیده بان حقوق بشر.

HSBC شده بود که قبلا در هنگ کنگ تظاهرات ضد دولتی با شاخه های آن تخریب و برنز شیر مجسمه در خارج از مقر آن مخدوش طی یک راهپیمایی اعتراض در ماه ژانویه است.

این بانک نیز در مواجهه با چالش های خاص خود را از این بیماری همه گیر کوروناویروس با چشم انداز هزاران نفر از تلفات و افت قابل ملاحظه در درآمد.

HSBC نمی پاسخ به یک درخواست از بی بی سی برای بیشتر نظرات در مورد پست های رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de