Huawei دارای اجلاس جهانی به فشار رشد می کند

چینی فن آوری های غول پیکر, Huawei شروع می شود چهار روز آنلاین رویداد امروز تمرکز بر چگونه فن آوری می تواند در مبارزه با کروناویروس.

“بهتر اجلاس جهانی” را نیز کشف چگونه به تقویت اقتصاد جهانی در پی بیماری همه گیر.

در ضمن HSBC با صدور بیانیه ای از همکاری خود را با ما در یک مورد در برابر Huawei.

آن را پس از چینی رسانه های دولتی متهم لندن-دفتر مرکزی بانک “تنظیم تله برای بدام انداختن” هواوی.

بزرگترین سازنده تجهیزات مخابراتی گفت: این اجلاس خواهد شد از ویژگی های مذاکرات توسط, تکنولوژی, صنعت مدیران و کارشناسان از سراسر جهان از جمله Huawei معاون رئیس Guo Ping و همچنین آفریقای جنوبی وزیر ارتباطات استلا Ndabeni-Abrahams.

این رویداد است که برگزار می شود در مقابل افت فشار در حال رشد در این شرکت به عنوان افزایش تنش میان پکن و دولت های غربی.

روز جمعه در مقاله ای در چین رسمی مردم روزنامه گفت: HSBC بود “قاب” هواوی و نقش مهمی در دستگیری از شرکت سرمایه گذاری رئیس Meng Wanzhou.

روز بعد HSBC ارسال شده بیانیه ای در چین پلت فرم رسانه های اجتماعی WeChat که گفت این بود درگیر در واشنگتن تصمیم به بررسی Huawei یا دستگیری Ms Meng.

همچنین گفت: “HSBC هیچ کینه توزی در برابر Huawei, و نه آن را” قاب “Huawei”. در پاسخ یکی دیگر از Beijing-کنترل روزنامه گلوبال تایمز گفت: “چینی ناظران به نام HSBC بیانیه ‘قانع کننده نیست “در همه”.

در ضمن ما در تماس بوده است در اعضای پنج چشم هوش های داد که همچنین شامل انگلستان و کانادا و استرالیا و نیوزیلند – برای جلوگیری از Huawei کیت.

مبارزه Huawei توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منجر به انگلستان و استرالیا ممنوعیت این شرکت از ساختمان خود را 5G شبکه.

اوایل این ماه دولت بریتانیا ممنوع در این کشور ارائه دهندگان تلفن همراه از خرید جدید Huawei 5G تجهیزات پس از پایان این سال است.

این شرکت نیز گفت: آنها باید حذف تمام شرکت چینی را 5G کیت از شبکه های خود را توسط 2027.

آن را به پیروی از تحریم های اعمال شده توسط دولت آمریکا که ادعای هواوی به شمار تهدیدی برای امنیت ملی – چیزی است که این شرکت را رد می کند.

همچنین در این هفته یک دادگاه در کانادا باز خواهد شد یک جلسه به آنچه شواهد باید در مجموعه مقالات در مورد اینکه آیا برای استرداد Ms Meng به امریکا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de