فعالیت های انسانی ایفا نقش کلیدی در سیبری رکورد گرما, مطالعه می گوید:


یک تصویر ویدئویی نشان می دهد یک هواپیمای روسی با انتشار آب برای خاموش کردن آتش در ترانس بایکال پارک ملی در بوریاتیا روسیه در جولای 9. (روسی اضطراری وزارت خدمات مطبوعات/AP)

در یک استارک جدید پیدا کردن یک مطالعه نشان می دهد که شش ماه anomalously خفیف شرایط در بخش های بزرگی از شمال سیبری تا کنون این سال, همراه با قطب شمال ثبت دما از 100.4 درجه (38 درجه سلسیوس) است که رخ داده است در ماه ژوئن شده اند که تقریبا غیر ممکن است و بدون انسان ناشی از گرمایش جهانی است.

مطالعه منتشر شده در یکشنبه جهانی آب و هوا تخصیص پروژه تولید شد از طریق همکاری بین آب و هوا محققان از چندین نهاد در, فرانسه, آلمان, هلند, روسیه, سوئیس و انگلستان است.

محققان دریافتند که طولانی مدت در ماه های ژانویه-به-ژوئن حرارتی است که منجر به یک رکورد افزایش حریق در سیبری و قطب شمال ساخته شده بود حداقل 600 بار به احتمال زیاد توسط انسان ایجاد می شود تغییر آب و هوا. این امر آنها را به این نتیجه چنین رویدادی خواهد بود تقریبا غیر ممکن است در صورت عدم گرم شدن کره زمین.

این تحلیل نشان می دهد که شش ماه از بسیار بالاتر از میانگین درجه حرارت در منطقه تنها رخ می دهد کمتر از یک بار در سال 80,000 بدون انسان ناشی از تغییر آب و هوا.

دانشمندان استفاده می شود به طور فزاینده ای به خوبی تثبیت تکنیک شناخته شده به عنوان آب و هوا تشخیص و اسنادی است که مشابه به تغییر آب و هوا کارآگاه کار برای تعیین اینکه آیا و تا چه حد گرم شدن کره زمین تحت تاثیر شانس شدید آب و هوا یا آب و رویداد.

در این مورد محققان با استفاده از روشهای آماری و ده ها تن از مدل های کامپیوتری به بررسی شش ماه از بالاتر از متوسط درجه حرارت دیده در طی ژانویه تا ژوئن دوره در بسیاری از سیبری و همچنین به عنوان آزمایشی قطب شمال ثبت دما از 100.4 درجه (38 درجه سلسیوس) رخ داده است که در Verkhoyansk شمال دایره قطب شمال در ژوئن 20.


ژانویه تا مارس سال 2020 به طور متوسط درجه حرارت نسبت به سال 1951 تا 1980 به طور متوسط. این مطالعه جدید تحت پوشش ژانویه تا ژوئن درجه حرارت. (جان Muyskens/واشنگتن پست)

حتی در آب و هوای فعلی این مطالعه نشان می دهد از شش ماه غیر منتظره ای خفیف شرایط ایستادگی کردن با این رویداد انتظار می رود رخ می دهد کمتر از یک بار در هر 130 سال است.

این مطالعه نشان داد که برای بزرگ منطقه بررسی درجه حرارت در طول شش ماه گذشته شده اند حداقل 3.6 درجه (2 سانتیگراد) کولر همان الگوی آب و هوا تاسیس خود را در ژانویه تا ژوئن دوره در سال 1900 در مقایسه با سال 2020 است.

و در Verkhoyansk حداکثر ژوئن درجه حرارت افزایش یافته حداقل 1.8 درجه (1 سانتیگراد) نسبت به سال 1900.

مطالعات گذشته از این گروه همواره در بر داشت که تغییر آب و هوا باعث می شود امواج گرما به احتمال زیاد بیشتر و شدید تر از آنها خواهد بود در صورت عدم وجود انسان ناشی از گرمایش جهانی است. اما آنها نمی رسید چنین نتیجه گیری قبل از.

برای مثال یک مطالعه در اروپا موج گرما در سال گذشته داشت که گرم شدن کره زمین احتمالا quintupled شانس این رویداد شدید و در عین حال این مطالعه جدید می یابد که در سیبری ژانویه تا ژوئن گرما رگه تنها ممکن است اتفاق می افتد کمتر از حدود یک بار در هر سال 80,000 در غیاب گرمایش جهانی.

“از آنچه که ما انجام داده ایم, این قوی ترین سیگنال است که ما را دیده اند” گفت: Friedericke اتو اقدام مدیر آکسفورد محیط زیست تغییر موسسه و شرکت رهبر جهان آب و تخصیص ابتکار عمل در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

درجه حرارت در سیبری در طول شش ماه گذشته شده اند که “غیر ممکن است به طور موثر و بدون انسان نفوذ” گفت: اندرو Ciavarella یک نویسنده سرب از تحقیقات و ارشد تشخیص و تخصیص دانشمند در انگلستان ملاقات کرد ،

Ciavarella وجود دارد گفت: بیشتر ابهامات در مورد چه مقدار گرمایش جهانی افزایش شانس رکورد دما در Verkhoyansk اما داغترین ژوئن درجه حرارت در آن محل گرم به میزان 1.8 به 3.6 درجه (1 تا 2 درجه سلسیوس) ساخت قطب شمال ثبت دما بسیار بیشتر احتمال دارد به امروز رخ می دهد.

“در جهان طبیعی این رویداد شده اند که تقریبا غیر ممکن است,” او گفت:.

تحقیقات جدید است که برای اولین بار به این نتیجه که یک رویداد شدید شده اند که عملا غیر ممکن وجود ندارد و انسان ناشی از تغییر آب و هوا. بنابراین بیش از حد را مطالعه دیگری که بر روی یک کشنده 2018 موج گرما در ژاپن و یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته موجی از گرما افراط در سراسر نیمکره شمالی است.

برای رسیدن در این مطالعه نتیجه گیری محققان زد حدود 70 مدل های کامپیوتری با هزاران نفر از شبیه سازی سال به جذب آب و هوا تکامل هر دو با و بدون علاوه بر این از گازهای گلخانه ای به اتمسفر است. آنها همچنین به بررسی مشاهده سوابق گسترده ای در منطقه و در Verkhoyansk.

این مطالعه نشان داد که درجه حرارت در این منطقه شده است گرم شدن کره زمین در حدود سه برابر نرخ بقیه جهان و به دنبال به جلو به سال 2050 بین یکی دیگر از 0.9 به 9 درجه (0.5 تا 5 سانتیگراد) گرم شدن کره زمین پیش بینی شده است.

در حالی که مطالعه خود را انجام می شود به عنوان یک تحلیل سریع و بدون بررسی دقیق روش دانشمندان استفاده شد و بر اساس کارشناسی پژوهش و نویسندگان گفت: آنها احتمالا ارسال کنید این کار را به یک مجله علمی.

مایکل Wehner یک دانشمند ارشد در لارنس برکلی و آزمایشگاه ملی بود که درگیر در مطالعه جدید گفت: در این روش محققان با استفاده عبارتند از “دولت از هنر است.” او در توصیف این یافته ها به عنوان محافظه کار است.

“این است که بسیار دقیق و جامع مطالعه انجام شده توسط بهترین در این زمینه با استفاده از روش تاسیس,” Wehner گفت: از طریق ایمیل. “خود را پیدا کردن یک بسیار بزرگ انسان نفوذ در این رویداد است که در واقع کاملا محافظه کار است. وجود دارد بدون شک در ذهن من است که این گرما رویداد ساخته شده بود بسیار شدید توسط دخالت انسان در آب و هوا ،


نقشه از سطح زمین درجه حرارت ناهنجاری از 19 مارس تا ژوئن 20. قرمز رنگ تصویر کشیدن مناطق که داغ تر از متوسط برای مدت مشابه از سال 2003 تا سال 2018; بلوز شد سردتر از میانگین. (NASA/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/Shutterstock)

Katharine Hayhoe یک آب و هوا دانشمند در فناوری تگزاس بود که درگیر در مطالعه جدید گفت: بسیاری از اسناد مطالعات پیدا کردن است که انسان تحت تاثیر شرایط خاص و حوادث شدید نسبتا کوچک هستند اما این مورد با این یکی.

“در این مورد پاسخ این است که واقعا بی سابقه است. ما شاهد حوادث امروز که به عنوان نویسندگان دولت بود تقریبا غیر ممکن وجود ندارد و انسان ناشی از تغییر آب و هوا” او گفت: در یک ایمیل.

“واقعیت این است که ما انسان ها در حال انجام یک آزمایش بی سابقه با تنها سیاره ما. آن را در حال حاضر بی سابقه ای از نظر مقدار کربن ما در حال پمپاژ به فضای هر سال و در حال حاضر آن است که تبدیل شدن بی سابقه ای از نظر اثرات است که ما به عنوان انسان شاهد دست اول.”

سیبری گرما اثرات گسترده و مداوم

طولانی مدت غیر منتظره ای خفیف درجه حرارت در سیبری داشتن پاک کردن اثرات در اکوسیستم های مناطق مسکونی انسان و حتی آب و هوا خود را. قطب شمال موجب آتش سوزی غیر منتظره ای در اوایل سال جاری به دلیل گرم و خشک است شرایط در سیبری با ویژه شدید blazes رخ داده در روسیه Sakha جمهوری. آتش سوزی از جمله اضافه کردن به گرمایش جهانی با انتشار دی اکسید کربن و دوده و آنها نیز می تواند بی ثبات کردن پرمافراست انتشار باستان فروشگاه ها از دی اکسید کربن و متان.

قطب شمال زیرساخت نیز در معرض خطر گرم شدن درجه حرارت به عنوان نشان داده شد توسط آسیب رساندن نشت نفت در نوریلسک که مقامات مقصر ذوب پرمافراست. در حالی که در سیبری است به شدت جمعیت موج گرما در میان مرگبارترین حوادث آب و هوایی در بسیاری از نقاط جهان و از آنها می تواند باعث تشدید شرایط موجود در حالی که بر مردم در هر دو ذهنی و جسمی.

“به عنوان تولید گازهای گلخانه ای در ادامه به افزایش ما نیاز به فکر می کنم در مورد ساختمان انعطاف پذیری به گرمای شدید در سراسر جهان حتی در قطب شمال جوامع — که به نظر می رسید مزخرف بسیار طولانی پیش,” اتو در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de