تظاهرکنندگان جمع آوری به عنوان آنها را نگه دارید لبنان پرچم در اعتراض به عملکرد دولت و وخیم تر شدن شرایط اقتصادی در بیروت, لبنان 6 ژوئن 2020. رویترز/طاهر عزیز

بیروت (العالم) – صدها نفر از لبنان معترضان به خیابانها در روز شنبه به صدای خشم بیش از دولت دست زدن به یک بحران اقتصادی عمیق با نیروهای امنیتی و شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن سنگ پرتاب شدند.

اولین تظاهرات بزرگ از دولت نورد coronavirus مستند اقدامات آمد به بیروت مذاکره یک صندوق بین المللی پول بسته آن امیدوار امن خواهد شد میلیاردها دلار منابع مالی برای سرپا نگه داشتن آن فروپاشی اقتصاد است.

معترضان سوخته, سطل زباله و غارت یک فروشگاه مبلمان در پایتخت مجلل خرید منطقه فوق العاده نمای آن و تخلیه کردن یک نیمکت برای جلوگیری از جاده ها است.

نیروهای امنیتی در پاسخ به شلیک گلوله های گاز اشک آور, فیلم از رسانههای لبنان نشان داد.

برخی از تظاهر کنندگان دست تکان داد آگهی ها خواستار شرایط بهتر زندگی و به نام برای انتخابات پارلمانی در اوایل سخت تر اقدامات لازم برای مبارزه با فساد و خلع سلاح قدرتمند شیعه گروه شبه نظامی حزب الله.

“تا زمانی که وجود دارد شبه نظامیان هستند که قوی تر از دولت پس از آن (دولت) نمی خواهد بود قادر به مبارزه با فساد” گفت: جان Moukarzel یک شرکت املاک و مستغلات مالک.

نخست وزیر حسن دیاب گرفت در ژانویه با حمایت از ایران-حمایت حزب الله و متحدان آن پس از دولت قبلی سرنگون شد توسط تظاهرات که آخرین فوران اکتبر.

لبنان اقتصادی رسیده اند اعماق جدید در ماه های اخیر. پوند ارز دهکدهای از دست داد بیش از نیمی از ارزش خود را در بازار موازی قیمت ها افزایش یافت و شرکت های برخورد با دو ضربه از coronavirus را axed شغل.

“شما می توانید حس که همه خسته شده است و این وضعیت بسیار سخت است به خصوص اقتصاد, بنابراین شما می توانید احساس است که مردم دیگر نمی خواهند به جشن (در تظاهرات خود). مردم فقط عصبانی گفت:” معترضان ماری-nour Hojaimy یک وکیل.

گزارش اضافی توسط Ayat Basma; نوشتن توسط اریک Knecht; ویرایش توسط هلن پوپر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de