صدها نفر از معترضان تجمع در لندن و برلین بر آمریکا مرگ

واکنش مردم در اعتراض به مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس آمریکایی مرد جورج فلوید در میدان پارلمان لندن, بریتانیا, مه 31 سال 2020 است. رویترز/جان Sibley

لندن (العالم) – صدها نفر از مردم اعتراض در لندن و برلین در روز یکشنبه در همبستگی با تظاهرات در ایالات متحده بیش از مرگ یک مرد سیاه و سفید نشان داده شده در ویدیو نفس نفس نفس به عنوان یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او در مینیاپولیس.

معترضان به زانو در مرکز میدان ترافالگار لندن شعار “نه عدالت بدون صلح” و سپس راهپیمایی گذشته پارلمان به پایان رسید و در خارج از سفارت آمریکا.

چند صد نفر از معترضان نیز صحنه تظاهرات در خارج از سفارت آمریکا در برلین, برگزاری, پوستر گفت: “عدالت برای جورج فلوید”, “Stop killing ما” و “چه کسی neckst”.

مرگ جورج فلوید پس از دستگیری او در روز دوشنبه موجب جزر و مد از اعتراضات در ایالات متحده رها کردن طولانی خشم نهفته بیش از تعصب نژادی در ایالات متحده سیستم عدالت کیفری.

برخی از تظاهرات را تبدیل خشونت به عنوان تظاهرکنندگان مسدود شده و ترافیک مجموعه آتش سوزی و درگیری با پلیس ضد شورش برخی از آنها شلیک گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی در تلاش برای بازگرداندن نظم است.

گزارش الیزابت پایپر و جان Sibley در لندن و رادیو فردا در برلین; ویرایش توسط فرانسیس کری

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>