صدها نفر تجمع در استمفورد: ‘آن را … همه در مقابل نژاد پرستی’

استمفورد – به عنوان تظاهرات علیه کشتار جورج فلوید وارد دومین هفته ستاره گارسیا 23 ساله در استمفورد که با همکاری سازمان تجمع در این شهر صبح روز یکشنبه گفت: صدها نفر با تجمع در آسیاب رودخانه پارک که او امیدوار تظاهرات نمی مخروطی در چند روز آینده یا چند هفته که به جای تلاش ادامه می یابد تا زمانی که همه اعضای جامعه شروع به ارزش جان و زندگی مردم سیاه و سفید.

“هنگامی که ما می گویند که Black Lives Matter’ ما نباید تنها مرجع تراژدی” او گفت: به معترضان که در ابتدا جمع آوری شده در آسیاب رودخانه پارک.

این تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد و با یک لحظه سکوت و دعا برای جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که بر مه 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او. برای بیش از هشت دقیقه افسر درک چوین زانو در Floyd به عنوان مرد مینیاپولیس بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

از آسیاب رودخانه معترضان روز یکشنبه راهپیمایی نزدیک به کلمبوس پارک که در آن سیاستمداران محلی ابراز حمایت خود را در تلاش برای مقابله با نژاد پرستی و پایان دادن به خشونت پلیس.

استمفورد شهردار دیوید مارتین گفت که او امیدوار است که هنگامی که کتاب های تاریخ نوشته شده است در آینده جورج فلوید را نمی خواهد به عنوان یک فردی که در دنیا در مورد “اشتباه آخر” خشونت پلیس اما به عنوان کسی که کمک کرد کشور با به رسمیت شناختن مقدار مورد نیاز را تغییر دهید.

“ما در انجام بسیاری از چیزهای خوب در استمفورد با ما اداره پلیس اما ما کامل نیست” مارتین گفت.

“و من در حال حاضر مورد بحث با (Stamford پلیس) رئیس برخی از تغییرات است که ما در حال رفتن به ساخت به عنوان یک نتیجه از این,” او اضافه شده به جمعیت شروع به تشویق.

در کنگره ایالات متحده جیم Himes D-4 در زمان روی سکو پس از مارتین و گفت: او شوکه شده بود منزجر و وحشت زده توسط “روز روشن قتل” فلوید حتی به عنوان تماشاگران فیلم برداری لحظه ای.

“که در بالا از قتل Breonna تیلور و قتل Ahmaud Arbery و من می توانم تمام روز” Himes گفت.

“این یک زمان است برای مردان سفید از قدرت و امتیاز به صحبت می کنند. این هم برای مردان و مردان در قدرت و امتیاز را به گوش دادن و به پیمان خود را به تغییر” Himes گفت.

او گفت: مارس مدلول بسیار بزرگتر مبارزه از مرگ جورج فلوید. این بود و نه در مورد تغییر سیستم است که ترویج نژاد پرستی, او گفت:.

به عنوان جمعیت زیادی نقل مکان کرد و از کلمبوس پارک نسبت به استمفورد مقر پلیس صدها نفر شعار “نه عدالت. نه صلح. هیچ نژادپرستانه (expletive) پلیس” و “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” بارها و بارها.

بسیاری از آنها صدای ricocheted کردن ساختمان که خط اطلس خیابان.

به عنوان معترضان در نهایت فرود در استمفورد مقر پلیس بسیاری از تظاهرات و ابراز خشم و ناامیدی در مورد اخیر کاهش بودجه به مدارس محلی در حالی که پلیس رسید مزایای جدید و بهبود یافته تسهیلات. چند شروع, شعار, “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

یک جوان سخنران تشکر شده سفید معترضان به صورت ایستاده در همبستگی با مردم رنگ در این رویداد است. دو بلندگو گفت: اعتراض نباید به معنی “سیاه در مقابل سفید” موضوع و نه باید آن را نشان دهنده یک پیام از “مردم در مقابل پلیس.”

“این همه در مقابل نژاد پرستی چیز” یک مرد سیاه و سفید روشن.

به تظاهرات ادامه داد: یک مرد سفید با نزدیک شدن جمعیت زیادی جیغ “تمام زندگی مهم است.” بسیاری از معترضان آغاز فیلمبرداری این مرد در حالی که مقابله با آن بیانیه خود — مکرر پاسخ از افرادی که در برابر تغییر مقاومت تلاش های نتواند نقطه سیاه زندگی مهم جنبش است.

چند استمفورد افسران پلیس, که صحبت نمی کنم در طول اعتراض بلافاصله با نزدیک شدن به مرد و همراهی او را به دور از جمعیت برای پراکندن هر پتانسیل تشدید.

ویکتوریا Biafore a 20-year-old زن سفید از Easton گفت که او احساس بد برای افرادی که نمی توانند درک کنند که ضرورت از بین بردن نژاد پرستی و ترویج اصلاحات.

“این باعث می شود من شرمنده چون بچه ها من رفتم به مدرسه و خانواده من هستند مانند” چه نقطه ای از اعتراضات و سیاه زندگی مهم است؟”‘ او گفت:.

“و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به سمت چپ پشت سر گذاشت چرا که جامعه در حال حرکت است,” او گفت:. “من فقط خوشحالم که اینجا.'”

او در کنار او نشسته, دوست, Francesca Merentie, 19, Norwalk.

Merentie یک جوان سیاه زن گفت: او با حضور در اعتراض چرا که او خسته از زندگی در ترس به دلیل رنگ پوست او.

“برای من این فقط یک دسته از خشم و نا امیدی واقعا….” او گفت:. “این تقریبا مثل ما بدست عدالت برای Floyd, اما آن را هنوز هم بیش نیست. هنوز هم وجود دارد یک دسته از مردم که نیاز به عدالت و ما نمی توانیم این کار ادامه دارد.”

استنلی Villard, 19, از استمفورد مشترک مشابهی روبرو است. او گفت: به عنوان یک مرد سیاه و سفید او احساس صدمه دیده توسط Floyd مرگ “به حداقل می گویند.”

هر بار که او را برای کار Villard مادر عصبی است که او نمی خواهد بازگشت.

“فقط نگه داشتن دست خود را بر روی چرخ, فقط گوش دادن به آنچه که پلیس است گفت: فقط حرکت نمی کند در اطراف بیش از حد” آن چیزی است که مادر او اغلب می گوید.

“من احساس می کنم که چیزی است که شما باید واقعا باید گفت: هر روز زمانی که شما بیرون بروید,” او اضافه شده است.

بسیاری از معترضان منعکس شده بر روی خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ’ تجربه مشابه داشتن به راهپیمایی در اعتراض نیمی از یک دهه پیش و حتی قبل از آن.

یکی از اشتراکات مشترک در میان بسیاری از تظاهرکنندگان بود امیدواریم که که کودکان خود را مجبور خواهد بود برای ادامه مبارزه برای برابری نژادی.

“من امیدوارم که بچه های من نمی باید به نگرانی در مورد این مسائل” Villard گفت.

“همین دلیل است که ما امروز اینجا هستیم” او ادامه داد. “از آنجا که ما در حال مبارزه برای آینده ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر