مجارستان و شاخص روزنامه نگاران راه رفتن بیش اخراج

بیش از 70 روزنامه نگاران و کارکنان در مجارستان بالای سایت خبری شاخص استعفا را متهم کرده که دولت از راه اندازی یک پیشنهاد برای از بین بردن و یا اهلی وب سایت خود را.

شاخص آخرین مجارستان کلیدی رسانه های مستقل و سردبیر Szabolcs کسل کننده اخراج شد در روز سه شنبه.

آن روزنامه نگاران گفت: “اخراج شد “روشن تداخل” و تلاش برای اعمال فشار بر سایت.

ساعت بعد از معترضان با تجمع در بوداپست به تجمع برای آزادی رسانه ها.

بیش از دهه گذشته از حامیان ملی گرا و محافظه کار نخست وزیر ویکتور اوربان باید به تدریج صورت گرفته کنترل از مجارستان رسانه های مستقل. مجارستان در رتبه 89 از 180 کشور جهان در گزارشگران بدون مرز جهان در فهرست آزادی مطبوعات.

تظاهرکنندگان قصد داشتند مارس در دفتر نخست وزیر است.

تنها در ماه گذشته, Szabolcs کسل کننده هشدار داده بود که شاخص “تحت چنین فشار خارجی است که می تواند طلسم از پایان تحریریه ما به عنوان ما آن را می دانم”. در هشدار دهنده قطعه منتشر شده در 22 ژوئن, او هشدار داد که وب سایت هیات تحریریه “در معرض خطر” و شماره یک “آزادی فشارسنج” در صفحه اصلی منتقل شد به “در معرض خطر”.

روز جمعه سه پیشرو سردبیران و بیش از 70 نفر دیگر گفت: آنها پایان دادن به اشتغال آنها وجود دارد چرا که رئیس جمهور هیئت مدیره لاسلو Bodolai حال حاضر به بازگرداندن سردبیر. وجود صحنه های عاطفی به عنوان آنها اقدام به پیاده روی در خارج از دفتر.

آقای Bodolai را رد کرد و ادعا می کند که وب سایت استقلال بود در معرض خطر سرزنش کسل کننده برای عدم کنترل تنش در اتاق خبر.

Pro-اوربن تاجر در مرکز ردیف

ترس برای شاخص استقلال به سر آمد و چند ماه پیش زمانی که Miklos Vaszily یک طرفدار اوربن تاجر در زمان 50 درصد سهام این شرکت که کنترل شاخص تبلیغات و درآمد.

او در حال حاضر فرار طرفدار دولت TV2 پخش و دیده شد به عنوان نقش کلیدی در تبدیل یکی دیگر از مجارستان سایت Origo به یک pro-اوربن خروجی.

به عنوان درام unfolded در شاخص newsroom در جمعه عکس جدیدی از آقای Vaszily داشتن ناهار با کلید اوربن مشاور و مورخ ماریا اشمیت.

این به چه معنی برای مجارستان و اوربن?

وفات شاخص محروم مجارستانی, عمومی, از قوی ترین صدای مستقل در رسانه ها.

کارکنان استعفا داد چرا که آنها تا به حال متعهد باقی می ماند رایگان از نفوذ سیاسی در یک کشور که در آن خیلی از رسانه ها به سادگی در انتظار دستور از دولت در چه گزارش و نحوه گزارش آن.

اتاق های خبر از خدمات عمومی و رادیو و تلویزیون و خبرگزاری دولت شرکت چندی پیش داد تا هر گونه ادعای بی طرفی.

Nepszabadsag اصلی جناح چپ کاغذ متوقف شد انتشار در سال 2016 در حالی که Origo دیگر اخبار سایت تغییر به سمت حکومت در سال 2014.

تقریبا تمام رسانه های منطقه ای بخشی از فیدز امپراتوری رسانه ای. شاخص خبرنگاران باید با تشکیل یک Facebook به سعی کنید برای ادامه کار خود را.

در نگاه اول حوادث در شاخص شبیه و در عین حال یکی دیگر از پیروزی ویکتور اوربان. اما مردی که گل رز به شهرت مخالف تک حزبی حکومت در حال حاضر دوباره تاسیس یک حزب حکومت. با گرفتن دولت, اقتصاد, مجلس, دادگاه قانون اساسی, رسانه – او خطرات به دنبال مسخره است.

کسانی که انتقادی از حکومت خود را نیز ممکن است مجبور به تجدید نظر اشکال از مخالفان خود را. برخی استدلال می کنند برای جدید یا ادغام احزاب است. اما نیز وجود دارد که رشد سر و صدا به تحریم پارلمان و 2022 انتخابات به نوار اوربن از گذشته خود ادعا می کنند به مشروعیت دموکراتیک.

مجارستان ادامه کشتیهای با پرچم اتحادیه اروپا

آقای اوربان را فیدز به رهبری دولت بارها و بارها به درگیری با اتحادیه اروپا در مورد قانون و حزب به حالت تعلیق در آمد توسط پارلمان اروپا و پارلمان EPP دسته بندی به دلیل سیاست های مهاجرتی خود را.

ماه گذشته اتحادیه اروپا دادگاه عالی که مجارستان را شکست اروپایی قانون با محدود کردن خارجی کمک های مالی از سازمان های جامعه مدنی.

در اوایل این هفته آقای اوربان گفت: مجارستان و لهستان تا به حال موفق به کسب یک “پیروزی بزرگ” در برابر کشورهای عضو اتحادیه اروپا در تلاش برای پیوند حاکمیت قانون را تضمین می کند به یک بودجه جدید و بسته Covid-19 بازیابی وام و کمک های مالی.

اما رئیس شورای اروپا چارلز میشل قاطعانه بود که توافق روز دوشنبه بود “این اولین بار است که احترام به حاکمیت قانون است که یک معیار قطعی برای بودجه صرف”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de