‘من می توانم بازیابی در خانه’: جراحان زیبایی دیدن افزایش بیماران در میان همه گیر

تعدادی از کلینیک های جراحی زیبایی در سراسر جهان گزارش افزایش در افرادی که درمان در طول شیوع کروناویروس به عنوان آنها می توانند درمان خود را پشت یک ماسک و یا کار از خانه.

با وجود این ویروس خاموش کسب و کار در سراسر جهان تعدادی از جراحی پلاستیک کلینیک های باز مانده است اتخاذ اقدامات سختگیرانه تر مانند Covid-19 آزمون و تر تمیز کردن مکرر.

کلینیک در ایالات متحده و ژاپن و کره جنوبی و استرالیا دیده می شود که تمام افزایش بیماران در آینده برای درمان از جمله لب فیلرها و بوتاکس چهره آسانسور و بینی شغل.

“من تصمیم به گرفتن اقدامات انجام شده در طول قرنطینه به دلیل آن را به من اجازه داد تا به درمان خود من سرعت” آرون هرناندز که تا به حال لب پرکننده و باکال (گونه) حذف چربی در لس آنجلس به بی بی سی گفت.

“گرفتن لب های من انجام می شود چیزی است که همه مردان تمایل به انجام برخی از مردم ممکن است پیدا کردن آن متفاوت است. بنابراین من ترجیح به ماندن در خانه و به طور کامل بهبود می یابند و مردم نمی دانند چه کار من تا به حال یک بار انجام می شود من هستم.”

آخرین بار او تا به حال این روش انجام می شود قبل از قرنطینه او گفت: او تا به حال به بیرون رفتن برای کار و لب های او بودند “بسیار متورم و کبود”.

  • قربانیان یک شوق برای جراحی زیبایی
  • من از 30 رویه لوازم آرایشی و بهداشتی با بررسی سن

میله J Rohrich یک جراح زیبایی مستقر در تگزاس گفت که او با دیدن خیلی بیشتر بیماران است. “حتی بیشتر از من می گویند طبیعی است. ما احتمالا می تواند کار شش روز در هفته اگر ما می خواستیم. این بسیار شگفت انگیز است,” او گفت ،

او گفت: معمولا مردم را به عامل بازیابی در خانه که با توجه به عمل جراحی اما در حال حاضر که بسیاری از مردم در حال کار از خانه این نیازی به در نظر گرفته شود.

“آنها در واقع می تواند بهبود می یابند در صفحه اصلی و همچنین آنها می توانید یک ماسک را که آنها می پوشند زمانی که آنها در خارج پس از رینوپلاستی یا جراحی کشیدن صورت. مردم می خواهند برای از سرگیری زندگی عادی خود و در بخشی از آن این است که به دنبال به خوبی به عنوان آنها احساس می کنم.”

این را نه فقط ما که شاهد افزایش بیماران در طول شیوع بیماری است.

کره جنوبی به خوبی شناخته شده برای آن عمل جراحی زیبایی یکی از اولین کشورها برای دیدن موارد ویروس. به جای اجرای یک کشور مستند آن را به حال اجتماعی فاصله طرح با مردم را تشویق به کار از خانه.

کلینیک های زیبایی دیده می شود کاهش بازدید کنندگان خارجی اما مردم محلی شده است از آمدن به درمانگاه برای درمان. تعدادی از کلینیک ها تصمیم به ارائه تخفیف به مردم محلی است.

54 ساله معلم مدرسه که تا به حال جراحی پلک در ماه فوریه گفت: Joongang Daily که “هر کلینیک جراحی پلاستیک برای من بسته بندی شده بود”.

BK بیمارستان در سئول به بی بی سی گفت که در آغاز همه گیر مردم شد و عصبی است اما بیشتر مردم محلی آغاز شده بود به به درمانگاه آمده است.

“بیماران شروع به احساس امن و راحت برای عمل جراحی با وجود Covid-19. تعداد بيماران رو به افزايش است به طور مداوم” سخنگوی گفت.

“با وجود coronavirus تعداد برآورد شده است به افزایش نیمی نسبت به فصل مشابه سال گذشته است.”

استعلام از بیماران خارجی نیز افزایش یافته سخنگوی گفت.

“تعداد آنلاین سوالات افزایش یافته است به طور قابل توجهی از آنجا که شده است وجود دارد یک فرصت برای مشاوره آنلاین و دریافت از پیش آماده برای یک سفر پس از سفر از محدودیت برداشته خواهد شد.”

ژاپن تا به حال یک مقام رسمی مستند با این حال نخست وزیر شینزو آبه اعلام وضعیت اضطراری که به طول انجامید تا 31 مارس. از مردم خواسته شد تا در خانه بمانند.

با وجود این درمانگاه نیز شاهد افزایش بیماران مایل به دریافت درمان.

افزایش درخواست ژاپن Association of Aesthetic Medicine به هشدار می دهند که درمان های زیبایی بودند “نه ضروری برای بسیاری از مردم”. این خواسته مردم به دور ماندن از عمل جراحی به “جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس”.

“و به صورت سرپایی کلینیک جراحی پلاستیک مجهز به ارائه همان روز روش ما قطعا شاهد هجوم بیمارانی که تمایل به درمان های انجام شده در این دوره گفت:” میشل Tajiri درمانگاه هماهنگ در سعادت درمانگاه در فوکوئوکا.

“دلایل اصلی هستند که آنها در محل کار و از کار افتادگی نیست یک موضوع را به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که هر کس با پوشیدن ماسک و در نتیجه هر صورت روش می تواند به راحتی مبدل شد.”

برای آقای هرناندز عمل جراحی در طول شیوع زمان کامل بود. “این قطعا به من اجازه داد تا زمان بیشتری برای التیام. من قادر به دارو من احتمالا نمی خواهد شده اند قادر به گرفتن اگر من در حال رانندگی بود و من قادر به یخ من لب و چهره منطقه بیشتر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de