‘من استفاده می شود به نفرت دوچرخه سواری جاده در حال حاضر من طراحی دوچرخه سواری دنده’

BBC هفتگی رئیس سری پروفیل های متفاوت رهبران کسب و کار از سراسر جهان است. این هفته ما صحبت می کنند به رمی Clermont موسس و مالک لباس دوچرخه سواری شرکت کافه du Cycliste.

زمانی که رمی کلرمون یک نوجوان بود او شرمنده شد که پدرش دوست داشت رفتن دوچرخه سواری جاده.

توسط جاده, دوچرخه سواری, او به معنی اطراف به نوع دوچرخه در تور دو فرانس – “رها کردن فرمان” که رفت و برگشت رو به پایین و نازک لاستیک.

با وجود رمی که متولد و بزرگ شده در منطقه آلزاس فرانسه و جاده دوچرخه سواری در یکی از کشور محبوب ترین ورزش ها جوان خود فقط آن را دوست ندارم.

“دوستان من و من همه بچه ها بودند به دوچرخه سواری در کوهستان در آن زمان (اوایل 1990s) می گوید:” 44 ساله. “جاده دوچرخه سواری دیده می شد که بسیار خسته کننده است. من تقریبا شرمنده که گفتم دوستان که پدرم به آن است.”

کمی هم نو جوان رمی می دانم او در رفتن به گرفتن لای کرا و آسفالته دوچرخه سواری اشکال خود را در 20s خود را. و سپس در سن 33 راه اندازی آنچه که امروز یکی از سریعترین رشد دوچرخه سواری جاده شرکت های لباس – کافه du Cycliste.

تاسیس در سال 2009 در خوب در Riviera فرانسه شرکت می گوید که در حال حاضر به فروش می رساند €4 متر (£3.6 m; $4.5 m) ارزش کشباف, کلاه, شورت و لباس های دیگر آیتم ها در هر سال با 50% در سال در سال رشد.

“شما قطعا می توانید می گویند من تغییر ذهن من” جوک رمی.

  • دوچرخه شرکت در تلاش برای دیدار با افزایش تقاضا در طول مستند

اما قبل از ما بازگشت به دوچرخه سواری ما نیاز به رفتن به دنیای رقابتی قایقرانی. رمی در زمان قایقرانی هنگامی که او نه و در ادامه به یک عضو از تیم ملی به مدت شش سال را در 20s خود را.

“من تخصص سفید بود آب, قایقرانی,” او می گوید. “متاسفانه این رشته ورزشی المپیک نیست, بنابراین من هرگز به رفتن به یکی از آنها بود اما بزرگ به نمایندگی از کشور فرانسه در مسابقات بین المللی است.

“و آن به این دلیل بود که من رو به جاده دوچرخه سواری. چرا که شما نمی تواند کایاک در زمستان هنگامی که آن را بیش از حد سرد من می چرخه برای حفظ تناسب اندام است.”

پس از آن زمانی که او بازنشسته از آبهای بندر در سن 28, او نگه داشته تا دوچرخه سواری.

به عنوان او نمی پرداخت برای قایقرانی رمی نیز نیاز به پایین نگه داشتن یک شغل تمام وقت را در 20s خود را. پس از گرفتن مدرک کسب و کار از اکول Supérieure de Commerce de Paris او در ورزشی شرکت های بزرگ بخش مهمان نوازی. این شامل کار در بازی های المپیک زمستانی 2006 تورین ایتالیا.

یک سال بعد او یک کار در بخش بازاریابی از بازوی آمریکا در آن شرکت است.

“من یک جا بزرگ برای این نقش به عنوان من می دانستم که هیچ چیزی در مورد آن می گوید:” رمی. “اما آن را به حال یک چیز برای رفتن آن – آن را بر اساس خوب است که واقعا دوچرخه سواری بهشت. تپه پشت خوب [که منجر به رشته کوه های آلپ] فقط فوق العاده است.”

رمی بود به زودی به صرف تعطیلات آخر هفته دوچرخه سواری با یک workmate به نام آندره استوارت. سپس آندره ترک به خرید و اجرای یک کافه در یک روستای کوچک در شمال غرب خوب و نامگذاری آن کافه du Cycliste.

بیشتر رئیس امکانات:

دو سال بعد در سال 2009 رمی نیز در سمت چپ آن شرکت برای پیوستن به دوستان خود در کافه کسب و کار. طرح خود را برای طراحی و راه اندازی طیف وسیعی از مجلل, جاده, دوچرخه سواری, لباس های که آنها می تواند فروش به تمام سواران متوقف شده که برای یک نوشیدنی و یک نیش به خوردن.

به طور خاص رمی می خواستم به تولید دوچرخه سواری کشباف که او می گوید شما نمی تواند خرید در فرانسه در زمان – ساده و انجام نگرفته آنهایی که نمی خواهد نگاه از محل در شیک لباس مردانه فروشگاه.

“تنها دوچرخه سواری کشباف شما می توانید خرید در آن زمان در فرانسه شد مسابقه آنهایی که با آرم بزرگ و حامیان مالی ساخته شده است که شما نگاه کنید به عنوان اگر شما به رقابت در تور دو فرانس” او می گوید. “من می خواستم به تولید چیزی کاملا متفاوت است.”

وجود دارد, گرفتن, اما, که در رمی تا به حال هیچ دانش یا تجربه ای در لباس بخش. اما مصمم او می گوید: او به کار شده است.

“من شروع به یادگیری همه چیز من می توانم” او می گوید. “من تا به حال برخی از دوستان در پاریس مشغول به کار بودند در لباس و مد, بنابراین من برخی از راهنمایی های مفید و مشاوره از آنها.

“و من شروع به رفتن به همه نشان می دهد تجارت و درخواست میلیون ها نفر از سوالات و تماس با مقدار زیادی از کارخانه ها در ایتالیا است.”

چند ماه بعد یک تولید کننده در ایتالیا به توافق را رمی اولین طراحی برای یک دوچرخه سواری کشباف و مد طرف کافه du Cycliste شد و در حال اجرا.

فروش از فروشگاه بودند سرسختانه کند اما پس از رمی راه اندازی یک وب سایت به هدف قرار دادن مشتریان آنلاین به خصوص از خارج از کشور. با کمی به هیچ پول برای تبلیغات او ارسال نمونه رایگان به دوچرخه سواری روزنامه نگاران در کشورهای مختلف.

آنها سپس نوشتن مشتاق نظرات و فروش به سرعت در زمان خاموش خاص در انگلستان و ژاپن است.

“دوچرخه سواران در انگلستان و ژاپن بودند و واقعا به آنچه که ما انجام می دهند می گوید:” رمی. “و در مورد باقی مانده است هنوز هم تنها 10 تا 15 درصد از فروش های ما در فرانسه. بسیاری از دوچرخه سواران در اینجا هنوز هم می خواهید به نگاه به عنوان اگر آنها در حال بدست گرفتن بخشی در یک مسابقه تمام وقت.”

انگلیسی, دوچرخه سواری, روزنامه نگار و مفسر ربکا چارلتون می گوید که علامت های تجاری مانند کافه du Cycliste و انگلستان Rapha, Le Col و Assos راه رهبری بیش از یک دهه گذشته در ارائه مجلل و شیک, لباس دوچرخه سواری. این است همزمان با افزایش بزرگ در تعداد زیادی از مردم در نظر گرفتن این ورزش منجر به رونق فروش در شرکت.

“روند کاهش و طرح های مدرن دوچرخه سواری کیت در حال گریه به دور از بسیار محدود گزینه های من به عنوان یک دختر جوان,” او می گوید.

“و روانشناسی را نمی توان دست کم گرفت یا زمانی که شما یک جدید, دوچرخه سواری, ساز و برگ شما احساس می کنید که کمی انگیزه بیشتری برای خارج شدن از درب و شما احساس می کنید خوب است. هنگامی که آن را به نحوی یاری می و کاملا متناسب با سوار شدن احساس می کند راحت تر, و آن را قطعا می افزاید: روحیه.”

در کافه du Cycliste را در خوب رمی می گوید که اخیر فروش آینه صنعت گسترده ای افزایش می دهد به عنوان یک نتیجه از coronavirus با افراد بیشتری در نظر گرفتن دوچرخه سواری یا برای دریافت برخی از ورزش و یا جلوگیری از حمل و نقل عمومی.

پدر خود را نیز از طرفداران از لباس که رمی در ادامه به طراحی و تولید شده است در تعدادی از کارخانه های اروپا. اما پدر او در ابتدا نبود تحت تاثیر قرار در سال 2009.

“هنگامی که من برای اولین بار آغاز شده او نمی خواهد که آن را می پوشند چرا که آن را بیش از حد متفاوت به مسابقه کشباف او استفاده می شود به می گوید:” رمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de