“من ایستاده بود و در انتهای اشتباه مسلسل’

BBC هفتگی رئیس سری پروفیل های متفاوت رهبران کسب و کار از سراسر جهان است. این هفته ما صحبت می کنند به اموال کارآفرین و نیکوکار آقا جک Petchey.

“ایستاده در انتهای اشتباه مسلسل تصور من که من ممکن است زندانی شود و یا بدتر” آقا جک Petchey می گوید.

در یک حرفه ای است که به طول انجامید بیش از هفت دهه گرفته و او را از مالکیت تک تاکسی به راس مالکیت کسب و کار در حال حاضر به ارزش یک گزارش £550m کارآفرین می گوید دستگیری او در پرتغال بود و پایین ترین لحظه.

آن سال 1974 و او در وسط ساختمان یک تعطیلات پیچیده در Algarve هنگامی که وجود دارد یک کودتای نظامی. وجود دارد بسیاری از سوء ظن از سرمایه گذاران خارجی, او می گوید, و این آشکار بود که او در بر داشت خود را در دادگاه در 1am, متهم به نقض قوانین در ارز خارجی.

“خوشبختانه من برگزار شد و من عصبی شده بود با قید وثیقه آزاد شد و پس از دو سال مورد برکنار شد,” او می گوید.

‘من می دانستیم که ما غنی’

در آن نقطه او به خوبی در راه خود را به جمع آوری ثروت خود را, اگر چه او در آغاز زندگی بسیار humbler شرایط.

متولد و در سال 1925 آقا جک اوایل سال سپری شد در مانور پارک در شرق لندن در یک اتاق خواب با تخت در خارج ، خانواده قلع حمام آویزان در حصار خارج و در آورده بود هر شب جمعه برای bathtime.

آقا جک روشن ترین خاطرات دوران کودکی خود را در حال داشتن سرگرم کننده است. “ما بازی کردن در خیابان, ضربه زدن بر روی همسایگان’ درب و دور در حال اجرا و یا چسباندن سکه به پیاده رو و تماشای مردم در تلاش به آنها را انتخاب کنید.

“ما نمی فکر می کنم خودمان را به عنوان فقیر اما من می دانستم که ما نبودند غنی!”

با وجود اینکه یک مدافع برای آموزش و پرورش امروز آقا جک تا به حال هیچ علاقه ای به مدرسه و چپ در 13 گرفتن یک کار به عنوان یک پسر به زودی پس از. پس از جنگ در سال 1939 او مشتاق به پیوستن به این اقدام و او داوطلب برای نیروی دریایی سلطنتی زمانی که او 17.

او انتخاب شد برای آموزش افسران, اما موفق به دریافت از طریق فرآیند انتخاب. چه rankled بود که یک اتون تحصیل مرد گذشت حتی اگر در سر جک نظر او فاقد مهارت های رهبری و تا به حال به محافظت از بودن مورد آزار واقع شدند.

این تجربه فقط آقا جک از همه بیشتر مصمم به موفقیت کیفیت او می گوید شده است کلیدی برای موفقیت در زندگی است. منتقل شد به ناوگان هوایی بازو و به پایان رسید تا به عنوان یک هواپیما مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما که ارائه پوشش هوایی در طول نورماندی فرود ژوئن 1944.

هنگامی که او از خدمت سربازی او رفت و برگشت به قبل از جنگ دفتر کار اما در بر داشت خود را بی حوصله و پس از “هیجان خدمات”. و آن را یکی دیگر از knockback که موجب او را به حرکت در.

“من جاه طلب بنابراین من خواسته بود آموزش دیده به عنوان یک مدیر. اما پرسنل افسر به من اطلاع داد من نیست ‘مدیریت مواد’.”

بیشتر رئیس امکانات:

خشم او دست خود را متوجه, اما او می دانست که او هنوز هم مجبور به پرداخت راه خود را – حداقل اجاره و خانه داری پول به او بدهی ، بنابراین او خود را تخلیه پرداخت £48 و پس انداز زندگی خود را با هم خریداری یک خودرو دست دوم و آغاز یک تاکسی سرویس چیدن بازگشت نظامیان از لندن اسکله.

در نهایت او به دست آورد یک ماشین دیگر و پس از آن دفتر که از آن او شروع به خودرو, استخدام شرکت در سال 1948.

“سپس من متوجه شدم که ماشین های فروش بیشتر سود آور” او می گوید. “بنابراین من خریداری یک نمایشگاه اتومبیل و آن را بیش از حد طولانی قبل از من متوجه شدم که فروش نمایشگاه اتومبیل بود در واقع بیشتر سود آور است.”

این بود که شروع یک حرفه ای در املاک که مشخص می شود توسط آقا جک تمایل برای به دست گرفتن فرصت ها حتی اگر آن را به معنای در نظر گرفتن خطرات.

پس از اصلاح با ورشکستگی در سال 1974 زمانی که ارزش ملک سقوط کرد, او یک پیشگام اروپایی بهره وری منقسم زمانی جنبش, که در آن مردم به خرید سهام در تعطیلات, خواص که آنها فقط می توانید در زمان های خاص از سال است.

او در معرفی این مفهوم به تعطیلات خود پیچیده در پرتغال در سال 1980 و به دنبال پروژه های بهره وری منقسم زمانی در انگلستان بیش از حد که در آن او تا به حال به دفاع از آنها را از برخی از انتقاد.

نه از سرمایه گذاری صورت گرفت هر چند. او خریداری باشگاه فوتبال واتفورد از التون جان در سال 1990 به فروش می رسد اما آن را به عقب به خواننده در سال 1996 میان انتقاد بیش از این باشگاه عملکرد.

  • سلحشوری برای نیکوکار Petchey

Petchey منابع در حال حاضر مدیریت یک مجموعه بزرگ صنعتی و مسکونی و سهم از سود آن – £9m یک سال است که شخم زده به چه آقا جک با توجه به عنوان بزرگترین دستاورد خود را: جک Petchey پایه و اساس است.

این بنیاد مهم هدف این است که به افراد جوان یک فرصت به خوبی انجام دهد و آن شعار سر جک خود را – این است که “اگر شما فکر می کنم شما می توانید, شما می توانید”.

در میان چیزهای دیگر آن را نگه می دارد خود را با جایزه دستاورد اجرا می شود داوطلبانه برنامه می دهد کمک های مالی به مدارس و بودجه به سراغ جنبش کلید دیگر بر سر جک جوان زندگی است.

پانزده سال Aiden کمپ که خفیف فلج مغزی یکی از 200,000 جوان مردم به رسمیت شناخته شده توسط بنیاد. او غلبه اعصاب خود را به جک Petchey صحبت کردن چالش که او تا به حال به یک سخنرانی در مقابل مخاطبان از دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر.

“من به خودم گفتم” من قصد دارم برای انجام این کار پایان,’ و من,” او می گوید.

“پس از آن من احساس واقعا اعتماد به نفس است که من می تواند هر چیزی را انجام دهید و من فقط می خواهم برای اثبات است که هر کس بدون توجه به پیشینه خود و یا از کار افتادگی می تواند رسیدن به هر چیزی.”

در آن 21 سال از وجود پایه و اساس ساخته شده است که کمک های مالی از £133m معمولا با این شرط که دریافت کننده مسابقات و یا می افزاید: به بودجه.

آقا جک فقط تبدیل 95 و حتی اگر پاهای خود نیست “راه رفتن” هر بیشتر او نیست خود را از دست داده اشتها برای کار. آن را گرفته Covid-19 شیوع او را متوقف کند که به بنیاد Canary Wharf, اتاق کار هر روز.

نوه اش مت Rantell یک متولی بنیاد نشان می دهد که پدر بزرگ او همیشه حامل یک کارت در اطراف در جیب خود را با “فکر می کنم یک لبخند” در یک طرف و “نمی CCC” (انتقاد کردن, محکوم یا شکایت) از سوی دیگر.

“بسیاری از مردم گفت: من خوش شانس بوده ام در کسب و کار می گوید:” آقا جک. “من طلسم خوش شانس با ‘p’- دلیر! چرا که بسیاری از موفقیت در مورد داشتن شجاعت در تصمیم گیری و استفاده از فرصت ها است.”

حتی برای چنین مصمم “لیوان نیمه پر” فرد وجود دارد هر چیزی در زندگی کسب و کار او بخواهد او می خواهم انجام می شود متفاوت است ؟

“این هیچ خوب به دنبال بازگشت شما همیشه باید نگاه رو به جلو” است ، “من می توانم صادقانه بگویم من هیچ تاسف.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de