اگر شما یافت می شود که ‘Plandemic’ تصویری قانع کننده خواندن این بیش از حد

وجود دارد یک ویدئو وجود دارد که ادعا می کند برای نشان دادن یک دانشمند بودن سکوت توسط دولت است. من نگه دارید از دیدن مردم و به اشتراک گذاری آن را در حالی که گفتن چیزهایی مانند “چه چیزی شما فکر می کنم از این ؟” یا “من نمی دانم اگر این حق است اما آن را به ارزش گوش دادن به.” اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر اما با احتیاط از بودن گرفته شده در توسط تبلیغات من نوشته ام این کار را برای شما.

فیلم “قسمت اول” از فیلم های آینده به نام Plandemic و متشکل از یک مصاحبه بین فیلمساز و virologist جودی Mikovits. او می گوید که COVID-19 همه گیر شد به نحوی ایجاد شده در آزمایشگاه و یا در حال گسترش مجاز بر روی هدف (داستان تغییرات کمی). وجود دارد ظریف چند حقایق در اینجا, اما تقریبا همه از عملی مشاوره—این که آیا به پوشیدن یک ماسک و یا قبول یک واکسن برای مثال است خطرناکی نشده است. اگر شما با داشتن مشکل بدانند که آیا اعتماد به این ویدئو و یا چه اطلاعاتی در آن درست است و چه غلط است و ما آن را برای شما.

بزرگتر حقایق

قبل از ما به هر جزئیات, اجازه دهید بحث در مورد مفروضات است که زمینه ساز تجدید نظر از این ویدئو. برای یکی: پول اجرا می شود بسیاری از چیزها در این کشور است. و بزرگ داروسازی دارای قدرت بیشتر از آن احتمالا باید.

این تصویری رنگ دولت آمریکا به عنوان غیر قابل اعتماد, یک بیانیه من فکر می کنم هر کس می تواند با توافق اگر چه مردم از احزاب مختلف سیاسی ممکن است ایده های مختلف در مورد کدام بخش از دولت آنها بی اعتمادی.

بزرگترین حقیقت است که من فکر می کنم این فیلم لمس در این است که ما این را شنیده گیج کننده و متناقض پیام ها در مورد این بیماری همه گیر. ما زندگی را از طریق چیزی واقعا بی سابقه و بسیاری از چیزهایی که در مورد آن حس را ندارد. که غیر قابل اجتناب است—این واقعا یک چیز جدید در این زمین است. اما آن را نیز باعث می شود ما برای اطمینان و هیچ کس می تواند برای که مایل به دنبال کردن پیام روشن داشت.

اما همانطور که ما در اینجا مورد بحث قبل از این کارشناسان در مورد عدم اطمینان از حقایق در مورد وضعیت ما. هیچ کس زنده امروز احتمالا می تواند 100 ٪ از پاسخ بنابراین ما باید در شک و تردید باقی می ماند از کسی که می گوید آنها می توانید آن را توضیح دهید و تمام.

ما در طلب یقین است. ما ممکن است ترجیح می دهند برای شنیدن حقایق است که تایید ما تعصبات و یا چیزهایی است که ما احساس می کنیم ما کنترل بیش از آنچه که در جهان است. ما گرسنه برای هر چیزی که می تواند این لحظه در زندگی ما احساس کمی کمتر عجیب و غریب. به یاد داشته باشید اگر شما می خواهید به این باور آنچه شما در حال شنیدن شما باید گارد خود را فقط یک کمی بیشتر.

برخی از مهم پس زمینه

در این ویدئو حرفه ای ماهرانه تولید شده است. به نظر می رسد مانند یک فیلم مستند است. آن را صرف نزدیک به ده دقیقه راه اندازی Mikovits به عنوان یک متخصص در زمینه است که مورد آزار و اذیت و سکوت. در آن زمان او شروع به صحبت کردن در مورد COVID-19 ما بدست او را می دانم و ما در کنار او.

کسی ساخت یک مستند حرفه ای را بررسی او ادعا می کند که او آنها را می سازد و می مصاحبه بیش از یک نفر برای دریافت دیدگاه های مختلف, بنابراین ما این است که اولین نشانه این است که همه چیز ممکن است به عنوان آنها به نظر می رسد. (ما رسیده ایم به تولید شرکت بپرسید که چگونه آنها تایید ادعای خود و به روز رسانی خواهد شد این قطعه اگر آنها پاسخ دهند.)

یکی از مهم ترین چیزهایی که برای سوال در مورد یک قطعه از رسانه ها است که آن را آینده از آن ساخته شده است و به دنبال پول در هر دو جهت. که برای این پرداخت می شود? و چه مزایایی دارد ؟

من انتظار می رود در هفته های آینده ما به شما اطلاعات بیشتر در مورد که راه اندازی شده و بودجه تصویری اما تا کنون بسیار کمی از این اطلاعات شده است ساخته شده است. ما نمی دانیم که Mikovits دانشمند در حال مصاحبه است فروش یک کتاب است که در حال حاضر #1 بهترین فروشنده در آمازون است.

کتاب او منتشر شده است در همکاری با سلامت کودکان, دفاع, یک سازمان به رهبری رابرت اف کندی جونیور وب سایت خود را از ویژگی های ضد علمی تئوری های توطئه از جمله ادعا می کند که قویا حاکی از واکسن ها و برج های تلفن همراه در حال دادن کودکان به بیماری آلزایمر است. آن سوالات متداول صفحه تماس گله ایمنی “پوچ” و می گوید آن را “قابل بحث” آیا واکسن صرفه جویی در زندگی می کند. این صراحت اظهارات نادرست.

بنابراین این ضد vaxxer تبلیغات? آن را قطعا به نظر می رسد از این پس زمینه, اما در این ویدئو مصاحبه کننده می پرسد Mikovits آیا او “ضد واکسن” و او می گوید: هیچ. به طور متوسط نمایشگر است که ممکن است به نظر می رسد اطمینان بخش است. اما اگر شما صرف هر زمان گوش دادن به ضد vaxxers شما می دانید آن یک پرچم قرمز است. “من نه ضد واکسن اما…” علم منکر نسخه از “من نژاد پرست نیستم اما…”

و یکی از سریع توجه داشته باشید قبل از ما به محتوای Plandemic تصویری. گاهی مردم از من بپرسید که من پول می آید از. من متهم بودن “عمدتا” برای منافع مختلف زمانی که من نوشتن در مورد موضوعات بحث برانگیز. بنابراین روشن می شود: در حدود 98 درصد از درآمد من از اینکه نویسنده برای این وب سایت. بقیه از گاه به گاه کتاب خانواده سلطنتی را بررسی کنید. من کتاب تاریخی شیوع و اساسی ژنتیک. من موضع در مورد موضوعات بحث برانگیز تاثیر نمی گذارد فروش شماره یا راه.

شرکت سیاست و اخلاق حرفه ای منع من از اجازه دادن به یک موضوع یا منبع داستان من برای تاثیر گذاری داستان خود را, و من قطعا قبول نمی کند پول را به انحراف پوشش. حتی وجود دارد یک “دیوار آتش” بین بخش تبلیغات این شرکت و مردم در کنار من سرمقاله که به نوشتن داستان. من هیچ سگ در این مبارزه است. من فقط می خواهم مردم به سالم و آگاهانه و من به دنبال حقایق که در آن آنها را به من. در حال حاضر من به اشتراک گذاری آنها را با شما.

چقدر از Mikovits را backstory درست است ؟

بی طرف گزارش می گوید یک داستان متفاوت از نسخه ای از backstory مرتبط در Plandemic. این اخیر واشنگتن پست مقاله مفید است اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد او.

پیش از آن در زندگی حرفه ای اش Mikovits منتشر شده آنچه در این ویدئو یک “فیلم” مقاله مدعی است که سندرم خستگی مزمن ناشی از یک ویروس است. آن را بعدا معلوم شد که دیگر labs نمی تواند تکرار نتایج او و او در آزمایشگاه خود نمی تواند تکرار آنها را هر دو. مقاله بود پس گرفت. اما Mikovits در ادامه به استدلال می کنند که ویروس ها باعث انواع بیماری های مزمن از جمله اوتیسم و است که آنها را می توان در واکسن. وجود دارد هیچ مدرکی برای ادعای خود.

عناصر دیگر از داستان های اغراق آمیز هستند (یا بدتر) با داستان سرایی در این ویدئو. یک صحنه در Plandemic نشان می دهد یک تیم SWAT در حالی که Mikovits مذاکرات در مورد بازداشت بدون حکم—اما این فیلم از یک نامربوط رویداد و خبر در آن زمان می گوید که او خودش را در.

حوادث او درگیر شد به خوبی پوشش داده شده در خبرها و مجلات علم در زمان; در اینجا یک 1985 مقاله از علم در این بحث که تایید HIV نتایج اول. (هیچ دلیلی برای این باور است که یک نشریه تاخیر در اینجا هزینه زندگی به عنوان او ادعا می کند.)

اما به اندازه کافی در مورد Mikovits. این است آنچه که او می گوید درست است ؟

آیا COVID-19 ویروس نشان می دهد نشانه هایی از داشتن ایجاد شده در یک آزمایشگاه است ؟

هیچ. وجود دارد بسیاری از coronaviruses و دانشمندان به مدت طولانی شناخته شده است که گاهی اوقات یک ویروس که باعث عفونت یک حیوان می تواند در نهایت قادر به آلوده کردن دیگر (مانند انسان) با کوچک ژنتیکی تغییر دهید. وجود دارد هیچ دلیلی برای باور به عنوان Mikovits می گوید که آن را “800 سال” تکامل است. چند پاندمی ویروس ها پدید آمده به عنوان یک نتیجه از حیوان به انسان سرريز. آمريکا MERS ابولا و چند پاندمی آنفلوانزا سویه (از جمله 1918 و 2009 آنهایی که) هستند فقط تعداد کمی از این و دانشمندان بوده است هشدار برای چندین دهه است که همیشه وجود دارد دیگر فقط در اطراف گوشه. در اینجا عالی 2012 کتاب توسط دیوید Quammen است که به شرح زیر چندین تیم از دانشمندان که به مطالعه این وقایع و در حال تلاش برای پیش بینی و درک که در آن ممکن است اتفاق می افتد بعدی.

بله وجود دارد و یک آزمایشگاه در ووهان چین که مطالعات coronaviruses. تاسیس شد و در پی شیوع بیماری سارس (که آن هم ناشی از coronavirus) و بله ما بودجه آن را اگر شما علاقه مند در جلوگیری از بیماری های همه گیر یکی از چیزهایی که شما ممکن است انجام دهید این است که صندوق در این مطالعه از همان نوع از ویروس ها است که باعث شده در مقیاس بزرگ شیوع در گذشته است. وجود دارد هیچ چیز مثل ماهی در این مورد.

دانشمندان بارها و بارها افشا و خنثی این ایده که این ویروس مصنوعی ساخته شده است. آن ژنوم نشان می دهد خود را, روشن, رابطه با حیوانات, ویروس ها و نه به کروناویروس نمونه از ووهان آزمایشگاه.

دکتر Fauci واقعا یک متفکر همه چیز ؟

Mikovits نگه می دارد حذف Fauci نام اما هرگز در واقع اتصال او در هر گونه مواد راه به داستان او را گفتن. مرد اجرا می شود عظیم سازمان دولتی آن را مانند او در دفتر درب بعدی را به او شخصا تداخل با همه چیز.

با دقت گوش دادن نام خود را در طول تصویری و شما خواهید دید آنچه منظور من است. آن را در واقع هرگز به هر چیزی متصل. برای مثال Mikovits مدعی است که Fauci هماهنگ یک coverup (از آنچه نامشخص است) و گفت که مردم “پرداخت می شود،” برای تلفن های موبایل شبح وار. اما پس از آن او روشن است که او به معنی محققان آزمایشگاه رو بودجه از NIAID. که نتیجه نهایی. که به صورت طبیعی در بسیاری از علوم است تامین می شود. اگر وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن چیزی ناقص بود که در تخصیص بودجه ما دیده نمی شود هر گونه شواهدی برای آن است.

فراموش FDA و بزرگ داروسازی ban ارزان مواد مخدر به عنوان یک شگرد پول?

Mikovits مدعی است که شرکت های دارویی تنها علاقه مند در داروهای آنها می تواند ثبت اختراع و شارژ یک تن از پول برای. درست است که شرکت های دارویی’ شیوه های کسب و کار شامل پیاده روی تا قیمت مواد مخدر و کمک به ثبت اختراعات اما Mikovits است که متاسفانه تحت مطلع اگر او فکر می کند که شرکت های دارویی نیاز به توطئه با FDA به جلو و ارزان مواد مخدر از بازار را به این اتفاق می افتد. اگر آثار مواد مخدر آشکار حرکت است برای لذت بردن از افزایش تقاضا و هزینه بیشتر.

منظورم این است که ما این را می دانند. به یاد داشته باشید daraprim این دارو که قیمت مارتین Shkreli infamously jacked up? آن را هنوز هم برای رفتن حدود 700 قرص, خرده فروشی, قیمت (کمتر با یک کوپن اما این کامل nother راکت) و آن را به ثبت رساند. همه در همه ، اپی نفرین نیست اختراع یا, اما نگاهی به قیمت Epi-قلم.

شارژ یک تن مواد مخدر کسب و کار به طور معمول و کاملا قانونی است. شما نمی نیاز به یک تئوری توطئه به آن را توضیح دهید.

به عنوان برای او خاص ادعا می کند: Mikovits اشاره به ارزان, مسن, مواد مخدر به نام suramin که ظاهرا درمان اوتیسم. نتایج واقعی است که محاکمه نمی شد که او توصیف می کند.

او همچنین اشاره هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان است که در حال squelched. در واقع وجود دارد 169 محاکمه آن در حال انجام در حال حاضر است. آن استفاده می شود بنابراین به طور گسترده ای در خارج از برچسب است که عرضه برای افرادی که به آن نیاز دارید را برای شرایط دیگر مانند لوپوس در خطر است. و با وجود او ادعا می کند در این ویدئو وجود ندارد هر گونه شواهد است که در آن کار می کند—فقط امیدوارم.

در اینجا یک حقیقت: این شرکت است که باعث می شود remdesivir یکی از در حال حاضر مهمترین COVID-19 داروهای مسلما اتهام بی دلیل مقدار هر دوز فقط به دلیل آنها می توانند. هیچ توطئه های مورد نیاز: که به معنای واقعی کلمه راه ما سیستم تنظیم شده است. کسی که فکر می کند بزرگ داروسازی نیاز به یک توطئه به پول نشده است و با توجه به چگونه بزرگ داروسازی در واقع کار می کند.

آیا استفاده از ماسک ها ما را بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس?

هیچ. در این ویدئو می گوید که ماسک “فعال” ویروس. که در آن شواهدی برای آن وجود دارد ؟ وجود ندارد. (این راه خاص است ادعا می کنند که Facebook نقل از در از بین بردن این ویدئو به عنوان اطلاعات غلط. “نشان می دهد که پوشیدن ماسک می تواند شما را بیمار می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب برساند بنابراین ما در حال از بین بردن این ویدئو” شرکت نیویورک تایمز گفت.)

آیا ماندن در داخل تضعیف سیستم ایمنی بدن ما?

هیچ. چرا آن ؟ یک تئوری وجود دارد که قرار گرفتن در معرض میکروب در حالی که کودکان در حال رشد می تواند بر عملکرد سیستم ایمنی بدن خود را به عنوان بزرگسالان است اما پدیده شناخته شده است که در آن ایمنی محو زمانی که ما در داخل باقی بماند. وجود دارد مقدار زیادی از میکروب ها در داخل خانه های ما به هر حال

این پزشکان در نقل این بخش از ویدئو ها, Dr. Daniel اریکسون و دکتر Artin Massihi از بیکرزفیلد کالیفرنیا. Plandemic باعث می شود آن را مانند این دو در حال صحبت کردن برای بسیاری از پزشکان های حس مشترک مشاهدات اما این مورد نیست. آکادمی آمریکایی طب اورژانس (AAEM) و کالج آمریکایی پزشکان اورژانس (ACEP) منتشر شد بیانیه ای که در آن آنها “به طور مشترک و قاطعانه محکوم می کنیم” پزشکان تصویری (که منتشر شده خود را در آن قبل از Plandemic انتشار) برای هل دادن اطلاعات غلط.

آیا واکسن آنفولانزا شما را بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس?

نه این که ما می دانیم. هيچ مطالعه انجام شده بر روی واکسن آنفولانزا و COVID-19 و مطالعات که در نگاه واکسن آنفولانزا را در اثر سرماخوردگی (که برخی از آنها ناشی از سایر اعضای خانواده کروناویروس) یافت می شود مخلوط نتایج.

در حال COVID-19 مرگ, شمارش متورم?

آن را سخت به دانستن اعداد واقعی اما پس از آزمایشات هنوز هم نمی به طور گسترده ای در دسترس ما بیشتر احتمال دارد به undercounting از overcounting.

هنوز این سوال آسان. شما نمی نیاز به تست کردن نتایج به ببینید که مرگ و میر ناشی از همه علل سر به فلک کشید از همه گیری آغاز شد و در هر کشور است.

فراموش بیمارستان دریافت پول بیشتر اگر آنها تشخیص یک بیمار COVID-19 یا قرار دادن آنها را در یک ونتیلاتور?

چرا که بیمارستان ها هزینه بیشتر برای درمان است که نیاز به منابع بیشتر است. بستری COVID-19 بیماران تمایل به مریض تر و اقامت طولانی در بیمارستان از بیماران با شرایط دیگر. زمانی که Mikovits مذاکرات در مورد مدیکر به بيمارستان $13,000 برای COVID-19 بيمار که یک هدیه و یا یک جایزه. این برچسب قیمت برای مراقبت از خود.

آیا این تئوری توطئه حتی نگه دارید با هم ؟

در اینجا نکته خنده دار: هیچ.

من با دقت گوش برای بخشی که در آن Mikovits—یا کسی—توضیح می دهد که چرا و چگونه این همه گیر برنامه ریزی شده بود (چرا که این ادعا درست است ؟ Plandemic?). من منتظر بود تا ببینید که چگونه مهر و موم شده منطق بود چقدر سخت خواهد بود به آن را انتخاب کنید از هم جدا. آن را باید خوب و درست است ؟

این است که همه ما را دریافت کنید. Mikovits می گوید:

این بازی است که برای جلوگیری از درمان تا زمانی که همه آلوده است و سپس فشار واکسن.

چه نوع از استاد بزرگ طرح است ؟ هنگامی که همه باید بدانند که هیچ کس نیاز به یک واکسن. در سمت تلنگر, اگر شما تا به حال موثر درمان در حال حاضربه معنای واقعی کلمه همه آنها را خرید. اگر شما بودند رها کردن یک ویروس به عنوان یک دریافت-پولدار نمی خواهد شما شروع به فروش مواد مخدر ASAP ؟

وجود دارد یکی دیگر از چیزی بیش از حد و آن را یک عیب در تمام تئوری های توطئه: شما چطور هر شرکت داروسازی و هر دولت جهانی در grift? چگونه می توانم شما حتی یک دولت مطرح جبهه متحد در یک موضوع ؟

کاخ سفید و CDC حتی نمی تواند توافق بر سر این که آیا ما نیاز به یک coronavirus نیروی کار. و ما قرار است به این باور است که دولت ما نه تنها اقدام با توجه به یک برنامه ریزی, اما همچنین هماهنگی با چندین شرکت های دارویی و اقدام در قدم اهسته با هر دولتی در سراسر جهان?

هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم شما حق را از طریق این در یک ثانیه. آیا آنها واقعا استفاده از یک بسته شات از Fauci پیش بینی یک بیماری همه گیر به این مفهوم را میرسانند که او آغاز شده است ؟ و یا آن را بیشتر احتمال دارد که هر کسی که در مطالعات بیماری های عفونی می داند که یک بیماری همه گیر است که همیشه در اطراف گوشه و ما بهتر بود آماده شده است ؟ شده اند وجود دارد بیماری های همه گیر در گذشته—آن را مانند مرگ سیاه فرار از قرون وسطی ایمنی زیستی آزمایشگاه—و وجود دارد بیشتر خواهد شد در آینده. حقیقت این است که غریبه تر از داستان وجود دارد و بدون نیاز به فیلم داستانی مستند و سبک آن شبیه حقیقت است.

به روز شده 5/8/2020 در 7:42 p. m. به می گویند “حیوان به انسان سرريز” را به عنوان در اطراف متن مورد بحث به جای دیگر از راه دور.

بث Skwarecki

بث سایت Lifehacker ارشد بهداشت ویرایشگر. او نوشته است در مورد بهداشت و علوم برای بیش از یک دهه از جمله دو کتاب: شیوع! و ژنتیک 101. او Wilks نمره 302.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de