تصاویر نشان می دهد برزیل رهبر مبارزه طلبیده دستورالعمل های بهداشتی قبل از آزمایش مثبت برای ویروس — و پس از

ریو دو ژانیرو — برای ماه حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس رشد به یک بیماری ناتوان کننده بحران ملی برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro همه چیز او می تواند به تطهیر آن است. وی مردم را به بازگشت به حالت عادی. او به waded جمعیت حامیان. او بارها و بارها توضیح داده شده آن را به عنوان چیزی بیش از یک کمی آنفولانزا.

در حال حاضر برزیل است که تجربه جهانی دوم-بدترین شیوع کروناویروس — با 1.8 میلیون آلوده و 70,000 مرده — و یکی از آخرین افراد به تست مثبت است Bolsonaro خود را.

واشنگتن پست تحلیل صدها فیلم و عکس از Bolsonaro به عقب گام خود در دو هفته قبل از اینکه او اولین نشانههای گزارش شده در جولای 5. کارشناسان بر این باورند علائم ممکن است به نظر می رسد 2 تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

  • ژوئن 23: قاضی دستور Bolsonaro به پوشیدن ماسک زمانی که در فضاهای عمومی در برازیلیا و اطراف آن منطقه فدرال.
  • ژوئن 27: Bolsonaro بازدید از شهر ارگواری در ایالت میناس گرایس. چند عکس و فیلم از این دیدار او را نشان می دهد بدون ماسک در تعامل با جمعیت.
  • جولای 3: یک صد و هشت Planalto کاخ کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به برزیل دبیرخانه.
  • جولای 4: Bolsonaro با حضور در 4 جولای در محل اقامت سفیر آمریکا در برزیل. عکس ها نشان می دهد دو مرد بودهاند که بدون نقاب ایستاده شانه به شانه.
  • جولای 7: Bolsonaro برگزار شد یک کنفرانس خبری که به جمع خبرنگاران خوشه نزدیک است که او می خواهم آزمایش مثبت برای coronavirus. و سپس او ماسک خود را.

بصری شواهد نشان می دهد که Bolsonaro نه تنها ملاقات با دور بیشتر مردم از رسمی خود برنامه نشان می دهد اما او به طور معمول مسخره بهداشت عمومی دستورالعمل. او در زمان عینک ماسک و حفظ فاصله شش فوت از دیگران است. اما فقط به عنوان اغلب او با مردم بدون ماسک دست تکان داد و حتی در آغوش گرفت هواداران است.

Bolsonaro در حال حاضر جدا از مصرف ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین یک اثبات نشده و به طور بالقوه مضر دارو استفاده می شود که برای درمان covid-19. اما او چگونه به این نقطه است که نشان داد در هفته قبل است.

الکسا Juliana Ard کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net