در سیبری روستای مستند شدید است. ترانشه باید مهر و موم شده آن را خاموش.

آنتون Klimov برای واشنگتن پست

ترانشه در اطراف سیبری روستای Shuluta دیده می شود 14 ژوئیه سال 2020 در نظر گرفته شده برای جلوگیری از عبور و یا به دلیل از رمان coronavirus.

مسکو — در یک مراسم های shamanic در ماه گذشته در سیبری هملت از Shuluta تخمیر شیر پاشیده شد در آتش, یک گوسفند کشته شد و آب پز را غنی براث و نماز ارائه شد به اجداد.

اعتقاد به این است که سالانه مراسم کمک به اطمینان از رفاه و سلامت خوب است.

چه اتفاقی افتاد بعد سمت چپ Shuluta جدا و نیرنگ در یک فیلم درام — در گوشه ای دور از سیبری — که کشش عمیق تر موضوعات جهانی در بحران: مقامات تحت فشار و مخالفت با قانون شکن همسایه تبدیل در برابر همسایه ها و سوالات بیش چقدر به برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

در ژوئن 27, دولت محلی فرستاده تراکتور را به حفاری دو ترانشه در اطراف روستا به مهر و موم آن را پس از تایید موارد عفونت کرونا ويروسی به نظر می رسد در این روستا جمعیت 390. بسیاری معتقد بودند این ویروس مربوط به مراسم و گردهمایی های برگزار شده توسط یکی Shuluta قبیله.

آنتون Klimov

برای واشنگتن پست

دورا Khamaganova سمت چپ را فشار دهید در Tunkinsky دولت های منطقه و داوطلب ناتالیا Dugarova در 14 ژوئیه در Shuluta.

بستگان سفر 280 مایل از شهر Ulan-Ude — در نزدیکی دریاچه بایکال — برای طلوع آفتاب مراسم 9 ژوئن.

[پوتین می گوید این بیماری همه گیر در حال عقب نشینی. اعداد می گویند در غیر این صورت.]

موانع برای تنظیم دسترسی تنظیم شده است تا در ماه مارس اما مقامات تحمیل مقیاس کامل محاصره پس از ماه گذشته شیوع بیماری در یک منطقه که در آن کمبود امکانات پزشکی می افزاید: به اضطراب بیش از ورود covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

“به ما گفته بودند آنها حفر ترانشه به طوری که هیچ کس نمی تواند ترک کند و هیچ کس نمی تواند می آیند” گفت: resident Bayarma Balbanova, 28, یک کتابدار. “چگونه می تواند شما را نزدیک روستای اگر هیچ پول و هیچ کار می کند ؟ چگونه می تواند مردم زندگی می کنند؟”

Shuluta را بسته مجموعه برای آخرین بار تا پایان ماه ژوئیه — است که به عنوان منحصر به فرد به عنوان آن شدید است. هیچ مشابه ایجاد کرد تعطیلی گزارش شده است در جای دیگر در روسیه است.

اما آن را لمس در روند گسترده تر در روسیه دشوار مبارزه با covid-19.

گسترش شهرستانها

آنتون Klimov

برای واشنگتن پست

یک coronavirus بازرسی در Shuluta در جولای 14. روستای مهر و موم شده بود با محاصره ترانشه در ماه ژوئن پس از یک محلی شیوع رمان coronavirus.

نقاط داغ را نقل مکان کرد و از مسکو به برخی از کشور های دور و آسیب پذیر مناطق که در آن امکانات بهداشتی در حال متزلزل و کارکنان و تجهیزات در تامین کوتاه مدت هستند. روسیه با بیش از 750,000 موارد توسط آن رسمی شمارش ملی بزرگترین چهارم کل جهان در حال ضبط بیش از 6 ، 000 موارد روزانه. (روسیه کل است که هنوز هم بسیار پایین تر از ایالات متحده تعداد 3.5 میلیون تأييد موارد.)

تقریبا 10 درصد از Shuluta جمعیت, 37 ساکنان قرارداد ویروس و 15 نفر پرواز به Ulan-Ude در هلیکوپتر. 62 سال درگذشت.

بحران پاره در Shuluta. اتهامات پرواز کرد. بسیاری از سرزنش کسانی که در این مراسم های shamanic به خود جلب کرد که در غیر خودی. وجود دارد خشم مقامات منطقه. دیگر ساکنان تخت از تکذیب وجود ویروس — حتی برخی که تا به حال بوده است.

مقامات محلی پزشکان از Ulan-Ude و بزرگان جامعه مجبور به استفاده از تمام درایت و اجبار برای آرام کردن این وضعیت است.

Shuluta می ایستد در یک بانک Irkut رودخانه در دشت در پای کوه های سایان که مقدس به Khongodor و Terte قبایل با توجه به دورا Khamaganova دبیر مطبوعاتی در Tunkinsky دولت های منطقه که مادر است از Khongodor قبیله.

حفر عمیق تر سنگر

آنتون Klimov

برای واشنگتن پست

یک مرتع در Shuluta. بسیاری از روستاییان کسب درآمد از طریق فروش شیر گاو و گوسفند در یک شهر در حدود 40 مایل دور.

مشهور برای زیبایی های طبیعی آن آن است که برای کشاورزان بالا بردن گاو شیری و گوسفند در بارور رودخانه دشت. روستای دروازه ورود به Tunkinsky پارک ملی منطقه با ناهموار و قله های معدنی چشمه و آبشار است که بسیار محبوب است با گردشگران off-road SUV رانندگان اعضای کمپ kayakers علاقه مندان به ماهیگیری و سفید-آب rafters.

[پوتین می داند که چگونه به حکومت به عنوان یک مستبد. اما او به نظر می رسد در حاشیه با کروناویروس]

در ماه مارس از ناحیه ایوان Alkheyev متخصص اپیدمیولوژی حرفه ای دیدم خطر عمده شیوع در باریک دره. وی راه اندازی موانع برای محدود کردن دسترسی به Shuluta و تاسیس یک پایگاه داده از مردم از این منطقه بودند که مجاز به سفر را از طریق ایجاد کرد تا به کوه ها فراتر از آن است.

“در ابتدا آن را بسیار سخت بود. ما به سختی می تواند نگه دارید پشت این حمله از گردشگران به دلیل این محل بسیار محبوب است” گفت: Khamaganova دبیر مطبوعاتی.

آنتون Klimov

برای واشنگتن پست

ترانشه در اطراف روستای Shuluta این ماه برای جلوگیری از عبور وسایل نقلیه موتوری.

“آنها را به سادگی به درایو در اطراف موانع,” او گفت: آنها را “افراطی درایور” رفتن به کوه ها.

“مردم نگه داشته و آن را انجام می دهند البته نه آشکارا بلکه در شب زمانی که هیچ کس در اطراف” او گفت:. “این اتفاق می افتد تمام وقت.”

حتی ترانشه حفر شده در ژوئن 27-28 شد و هنوز هم به اندازه کافی برای جلوگیری از چنین علاقه مندان است. مردم به سادگی سوار را از طریق آنها را با صوفس (جاده) وسایل نقلیه.

“پس از آن ما تصمیم به حفاری یک سوم گودال بسیار عمیق تر” Khamaganova گفت.

آیین های Shamanic مانند یک انجام شده توسط یک خانواده گسترده در Shuluta رایج در اواخر بهار یا اوایل تابستان است.

“اجداد در نظر گرفته شود خیرخواه محافظ از خانواده ها و قبایل. مردم دعا هنگامی که چمن به عنوان طولانی به عنوان زبان یک گاو” Khamaganova گفت.

حدود 60 نفر با حضور در این قبیله آیین و حدود 95 شرکت کننده در این جشن که به دنبال او گفت:. بازدید کنندگان از Ulan-Ude ماند حدود سه روز.

با توجه به Khamaganova افرادی که به روستا آمد از Ulan-Ude تا به حال هیچ نشانه ای از covid-19 اما برخی از آنها به احتمال زیاد به شده اند حامل coronavirus.

به آتش کشیده با سرزنش

آنتون Klimov

برای واشنگتن پست

نمایی از Shuluta در جولای 14. این روستا در مستند به حذف حامل این ویروس است که باعث covid-19.

در tightknit جامعه که در آن همه می دانیم یکی دیگر بسیاری از سرزنش خانواده برگزار شد که این مراسم.

“برخی از سرزنش یکی از اعضای خانواده” گفت: resident Balbanova. “دیگران مقصر دیگری است.”

کل مستند بود و دستور داد پس از پزشکان وارد از Ulan-Ude. آنها همچنین به یک تیم برای ضد عفونی کرد Khamaganova گفت.

Balbanova گفت: بسیاری از افراد در این روستا از جمله شوهرش بیکار هستند. تنها راه برای پول را برای سفر به شهر Slyudyanka نزدیک به 40 کیلومتر دورتر به فروش شیر. مردم نیز خرید مواد غذایی و محصولات ارزان تر وجود دارد از آنها می توانید در Shuluta یک فروشگاه.

آنتون Klimov

برای واشنگتن پست

بازار در Shuluta. برخی از ساکنان معمولا انجام خرید خود را در شهرهای دیگر که در آن قیمت ها تمایل به پایین تر است.

“البته آنها نمی خواهم این ایده که آنها قفل شده بودند در روستای خود” Khamaganova گفت. “به طوری که آنها مخالف است.”

پزشکان آزمایش و X-rayed هر کس در این روستا است. مقامات محدود مردم به خانه های خود و شناسایی برخی برای درمان در بیمارستان. هر کس به دنبال سفارشات.

“برخی از آنها را نمی خواهم برای رفتن به بیمارستان به دلیل آنها بر این باورند که آنها تا به حال covid-19 حتی اگر آنها تا به حال بوده است. آنها باور نداشت این ویروس در همه وجود دارد مشکلات را با آنها,” او گفت:.

به عنوان خلق و خوی در روستای soured بزرگان دخالت کرده است. آن را به راحتی می تواند شده اند خارجی ها — شاید گردشگران — آورده است که این ویروس به Shuluta آنها استدلال کرد.

“بزرگان ما و پدربزرگ و مادربزرگ های ما شروع به می گویند که ما نباید کسی را. سپس پدر و مادر ما به ما گفت مقصر نیست هر کسی” Balbanova گفت. “سپس ما همه موافقت کردند ما نباید کسی را به دلیل خوب است که آن آمد تا در تابستان. آن را آسان تر از اگر آن را در زمستان است.”

آنتون Klimov

برای واشنگتن پست

یک دکتر در Shuluta در روستای مستند پس از موارد covid-19 تأييد شد وجود دارد.

ناتاشا Abbakumova کمک به این گزارش.

بدون ماسک در اینجا: بلاروس را قدرتمند حاکم پس از رد coronavirus تهدید

سریع بحران قطب شمال در حال تغییر چشم انداز و زندگی, Far North,

بولشوی در آشپزخانه: روسیه باله همچنین کار از خانه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de