در توکیو مدرسه متوسط چک و خاموش ناهار به ژاپن راه اندازی مجدد کلاس های

http://www.washingtonpost.com/video/world/japanese-students-go-back-to-school-with-coronavirus-restrictions/2020/06/05/11a3b1f3-8c9b-4a00-99f3-a20680335f5b_video.html

توکیو — ژاپن بازگشایی مدارس, پدر و مادر, در حال گرفتن برخی از صبح زود مشق شب.

انتظار می رود آنها را به فرزندان خود درجه حرارت هر روز صبح را وارد کنید و نتایج را در یک گزارش سلامت است که آورده و سپس به مدرسه و بررسی توسط معلمان در هنگام ورود.

نظارت فقط یکی از واقعیت های جدید در مدارس سراسر ژاپن که در حال حاضر در جلسه برای اولین بار از ماه مارس است. آن را نیز یک طعم و چگونه آموزش و پرورش در سراسر جهان است بازسازی خود را در این بیماری همه گیر کوروناویروس عصر.

مدارس بسته شده اند و در 146 کشور در سراسر جهان با توجه به یونسکو موثر بر حداقل دو سوم از دانش آموزان در سطح جهان است. ژاپن است که در میان تعداد کمی از کشورها در تلاش برای پیدا کردن یک راه به راه اندازی مجدد آموزش و پرورش — تحت محدودیت و با اضطراری برنامه ای برای بستن دوباره اگر ویروس پایی پیدا می کند.

در Hoyonomori Gakuen یک مدرسه در توکیو شیناگاوا ward, قوانین جدید از جمله دما چک تنظیم شده در 28 نقطه طرح طراحی شده توسط مدرسه برای به حداقل رساندن خطرات.

سیمون Denyer

واشنگتن پست

کودکان خود را نمودار دما بررسی می شود به عنوان آنها می رسند Hoyonomori Gakuen یک مدرسه در توکیو شیناگاوا ward, on June 3.

ناهار در سکوت

کودکان در روز تا نیمه میز در هر کلاس درس را می توان در سمت چپ خالی و در حال حاضر آنها همچنین رفتن به خانه زود است. معلمان و دانش آموزان همه می پوشد ماسک.

دانشجویان خط — توجه به علائم روی زمین را نشان می دهد فاصله مناسب — برای شستن دست های خود را قبل از کلاس و حتی شروع و همچنان به انجام این کار در طول صبح.

ناهار خورده است در میز خود را رو به جلو در سکوت.

آن را سخت تر برای پیدا کردن دوستان جدید که هر کس به نگه داشتن فاصله خود می گوید Naho شیناگاوا و مدرسه خواهد بود خیلی بیشتر سرگرم کننده است اگر او می تواند خارج از بازی در زنگ تفریح. اما 8 سال سوم-گریدر فقط خوشحالم که به یادگیری و بازی با دوستان خود دوباره.

“وقتی که من راه رفتن به مدرسه, من احساس می کنم کمی ترس در مورد من عبور کسی که آلوده است, اما زمانی که من اینجا هستم من احساس امن” او گفت:. “من خیلی خوشحالم که من می توانم در کلاس های من هم با همه.”

سیمون Denyer

واشنگتن پست

موقع ناهار از هم جدا شده است و سکوت.

سکوت ناهار سخت تنظیم برای Yukihisa Ishikawa, an 11-year-old boy.

“من لذت بردن از کلاس و بین کلاس ها اگر چه ما را به نگه داشتن ما فاصله, من لذت بردن از صحبت کردن با دوستان من,” او گفت:. “اما بخش زیادی از ناهار صحبت کردن به دوستان در حالی که غذا خوردن و اگر ما نمی تواند انجام دهد که آن را ناامید کننده است.”

Ishikawa و همکار ششم-گریدر Miki Akimoto می گویند آن را آسان تر یادگیری در مدرسه از آن در خانه نیست حداقل به این دلیل که آنها یک حس “که ما همه در آن با هم.”

“در خانه برادر کوچکتر و خواهر را پایان کار خود را زودتر از من, و آن را سخت به تمرکز” Akimoto گفت. با پدر و همچنین اغلب کار از صفحه اصلی آن نیز تمایل بسیار شلوغ شود او اضافه شده است.

در مدرسه هر دو کودکان و نوجوانان گفت: آن را سخت به یاد داشته باشید برای نگه داشتن فاصله خود از دوستان خود را در همه زمان ها.

“در واقع زمانی که دوستان من نزدیک به من من شروع به تبدیل شدن به آگاهی اجتماعی فاصله” Ishikawa گفت. “سپس من به صحبت خودم را و آن را آسان برای فراموش کردن است.”

برنامه های احتمالی

پس از بسته شدن مدارس در آغاز ماه مارس و اعلام وضعیت اضطراری در ژاپن موفق به کند کردن گسترش این رمان coronavirus فقط با چند ده مورد جدید ثبت شده در هر روز است. رسمی آن مرگ و میر می ایستد در بیش از 900 کسری از میزان مرگ و میر دیده می شود در ایالات متحده و اروپای غربی.

اما مدیر مدرسه Jun هکن می گوید او هنوز چک کردن دولت coronavirus اطلاعات در جزئیات هر روز کشیده شده است تا طرح های احتمالی در مورد این مدرسه نیاز به دوباره. پایان وضعیت اضطراری دیده است کوچک اما قابل توجهی در افزایش موارد به خصوص در توکیو و شهر کیتاکیوشو ، در استان فوکوئوکا در ژاپن در جنوب غربی جزیره کیوشو.

حداقل 13 کودکان در کیتاکیوشو ، در حال حاضر مشخص شده که coronavirus از جمله پنج در همان کلاس اگر چه نه همه علائم. پنج مدرسه در شهرستان شده اند مجبور به بستن دوباره بعد از بازگشایی تنها در ماه گذشته. برخی از والدین بنا به گزارش گوشهگير از مدارس نزدیک.

سیمون Denyer

واشنگتن پست

کودکان شستن دست های خود را در مدت کوتاهی پس از ورود به مدرسه است.

هکن گفت که او تا به حال انتظار می رود برخی از والدین به تمایلی به فرستادن فرزندان خود به Hoyonomori Gakuen “اما تا کنون کسانی که ترس توجیه نیست.

“پدر و مادر شده اند در انتظار برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه” او گفت: “تا این زمان مناسب است.”

کودکان شده اند به شدت تحت تاثیر قرار به عنوان افراد مسن توسط coronavirus. این بدان معنا نیست که آنها به طور کامل امن نه که مدارس نمی تواند تبدیل به ناقل ویروس انتقال کارشناسان می گویند. کودکان در آسیا و ایالات متحده و اروپا نیز تشخیص داده شده است با “چند سیستم التهابی سندرم” شبیه به بيماری کاوازاکی تصور می شود مربوط به کوروناویروس.

در نزدیکی کره جنوبی بود برای به تاخیر انداختن برنامه های خود را برای بازگشایی مدارس پنج بار در نهایت آغاز یک مرحله به مرحله بازگشایی در اواخر ماه مه 10 هفته پس از اصلی تاریخ شروع.

حتی پس از آن, تازه, خوشه عفونت پدید آمده در داخل و اطراف سئول. برخی از دانش آموزان به ترتيب آلوده و صدها نفر از مدارس مجبور شدند به تاخیر بازگشایی و یا به بستن درهای خود را دوباره تنها چند روز پس از بازگشایی شد.

در ژاپن وزارت آموزش و پرورش می گوید: آواز نباید اجازه داد در کلاس های موسیقی فقط رتبهدهی نشده است چرا که می تواند تشویق ویروس ذرات به گسترش در حالی که آموزش و پرورش فیزیکی باید طراحی شده برای جلوگیری از تماس بین کودکان است.

Hoyonomori Gakuen حذف بسیاری از درها که تقسیم کردن مدرسه و نگه داشتن آن پنجره های باز به حداکثر رساندن تهویه در حالی که همچنین نگه داشتن تهویه مطبوع ، آن را هنوز هم می تواند ناراحت کننده در یک ماسک صورت ،

“ماسک دریافت کند و من اغلب وسوسه به حذف آن گفت: سوم-گریدر شیناگاوا که نیست یک فن بزرگ اجتماعی فاصله یا نه. “این غم نداشتن یک دوست نشسته در کنار من در مدرسه.”

سیمون Denyer

واشنگتن پست

دانش آموزان نشسته در نیمه خالی کلاس های درس.

Akiko Kashiwagi کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

ژاپن و تعطیلی مدارس و ارائه درس در مدیریت خانواده استرس در دوران مبارزه با کروناویروس

در کره جنوبی coronavirus می دهد بچه ها یک استراحت از فشار بلکه تله آنها

کره جنوبی بسته مدارس دوباره در میان coronavirus سنبله روز پس از بازگشایی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر