در برزیل, فرزندان متحده متفق جانبازان به خواسته بازنشسته تفرقه نمادهای

Giovana Schluter Nunes

عامیانه رقصنده جمع آوری قبل از انجام در سال 2018 مؤتلفه در جشنواره سانتا باربارا د ‘ oeste, برزیل. هر یک از آنها لباس دوزی با نام یک ایالت در ایالات متحده کنفدراسیون.

ریو دو ژانیرو — به مارینا لی Colbachini این یک سنت خانوادگی است. هر بهار او را به پیوستن به جمعیت کثیری که فرود در وصف ناپذیر شهرستان در جنوب برزیل به یک قرن 19 حلقه و میدان رقص به موسیقی کشور است.

موضوع جشنواره سالانه: the Confederate States of America.

این یکی از تاریخ کمتر شناخته شده قسمت ها. پس از جنگ داخلی هزاران شکست جنوبی ها آمد به برزیل به خود تبعید و در یک کشور که هنوز تمرین میكنند. برای دهه ها فرزندان خود را به پایین پرتاب یک حزب است که در حال حاضر جذب هزاران نفر از مردم به شهرهای دوقلو آمریکا و سانتا باربارا د ‘ oeste به جشن همه چیز Dixie. این مؤتلفه پرچم ؟ در همه جا.

[چرا برزیل و دیگران در سراسر جهان پرواز مؤتلفه پرچم?]

در تبلیغاتی و knickknacks. مزین در کف رقص. چنگ مردان چادری در مؤتلفه نبرد خاکستری است. تزئینات محوطه گورستان است که دارای باقی مانده از سربازان ارتش شورشی — مهاجران شناخته شده در اینجا به عنوان confederados.

در یک کشور که مدت طولانی است که بیشتر دغدغه با شکافهای طبقاتی از نژادپرستی های مؤتلفه نمادها محروم از خود آمریکا متن, هرگز ثبت بسیار توجه کنید. اما در حال حاضر به عنوان نژادی حساب در ایالات متحده پس از کشتن جورج فلوید الهام بخش مشابه reexamination از ارزش ها در برزیل آغاز شده است که برای تغییر.

ماریو تاما

گتی ایماژ

مؤتلفه پرچم زینت قبر یک مهاجر در ایالات متحده آمریکا گورستان در سانتا باربارا د ‘ oeste در طول سال 2016 مؤتلفه جشنواره است.

برزیلی ها در هفته های اخیر خواستار حذف بدنام مجسمه در سن پائولو از یک قرن 17 مهاجر که به بردگی گرفته شده مردم بومی. تظاهرات برای برابری rumbled از طریق شهرهای مختلف. و در آمریکا و سانتا باربارا د ‘ oeste, شهرستانها تاسیس شده توسط Confederates پیرمردان که هرگز به ایالات متحده به طور فزاینده ای پرسیدن سوال piercingly آشنا به آمریکایی ها: از کجا باید کنفدراسیون یاد می شود — در یک میله پرچم و یا در یک موزه ؟

“ذهن من باز شده است به این پرسش گفت:” Colbachini, 35, که نام میانی می پردازد ادای احترام به مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee. او با حضور در این جشنواره برای بسیاری از زندگی خود را, اما در حال حاضر متوقف می رویم. با وجود نگرانی در چه جامعه او ممکن است فکر می کنم او آغاز شده است درخواست که پرچم را به پایین گرفته شده.

“این نشان دهنده سنت خانواده من,” او گفت:. “اما در کل جهان در ایالات متحده می دانند که آنچه در آن نیز نشان دهنده.”

[ایرلند خود را بیش از بحث های مؤتلفه پرچم در رویدادهای ورزشی]

بحث اتحاد پختند برای سال. در یک طرف است که برادری آمریکایی فرزندان این گروه می اندازد که سالانه حزب تمایل به مؤتلفه گورستان زمینه و ترویج از دست داد علت ارتدکسی یادآور سرسخت ترین کنفدراسیون مدافعان. در دیگر سیاه اتحادیه برای برابری (UNEGRO) است که رهبری یک جامعه مسئول به نوار جشنواره پرچم در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان نمادی از نفرت و سرکوب.

در آنچه که ممکن است در دورترین پاسگاه فرهنگ آمریکایی جنگ یک جنگ جدید در طول مؤتلفه پرچم است فقط آغاز است.

Giovana Schluter Nunes

یک داوطلب کمک می کند تا نگاهی به پایین علامت پس از 2019 مؤتلفه جشنواره است. رقص نابودسازی است با یک غول مؤتلفه پرچم.

خروج دسته جمعی
در جستجوی زمین و بردگان

روزنامه ها آن را به نام “برزیل تب.” با جنگ از دست داده و هزاران نفر از جنوبی ها, ترس از زندگی در زیر شمالی حکومت در میان بردگان آزاد شد به دنبال فرصت های دیگر. برخی تحت فشار قرار دادند برای مکزیک. دیگران برای ونزوئلا است. اما برزیل که نمی لغو برده داری برای یکی دیگر از 23 سال ثابت به جذاب ترین کشور جهان است.

امپراتور Dom Pedro II, یک مدافع شدید جنوبی در طول جنگ تلاش برای وادار کردن آنان به مهاجرت ارائه رایگان حمل و نقل, زمین ارزان و آسان مسیر به شهروندی. قبل از اینکه طولانی, جنوبی ها میره خارج از نیواورلئان و موبایل علا., برای ریو دو ژانیرو. در نهایت بین 8000 تا 20,000 مهاجرت.

[جنوب افزایش می یابد اما در برزیل]

“حرکت در اینجا و خرید زمین” سرهنگ چارلز گونتر خواست در نامه ای به چارلستون جیوه روزنامه در سال 1868. “ما در اینجا یک مکان زیبا برای روستای ما در مرکز سرزمین غنی و همانند رودخانه است.”

اما مورخان می گویند یکی از مرکزی تساوی یک کشور که جنوبی ها می تواند زمان توقف و ادامه یک زندگی است که تا به حال قرار داده شده است به خشونت پایان در ایالات متحده است. در مجلات یکی bragged در مورد چگونه ارزان برزیل برده بودند; یکی دیگر تاسف است که آنها را نمی توانستم به تازگی آزاد آمریکا برده به برزیل.

“آنها به ادامه داشتن بردگان” گفت: Luciana Brito, یک مورخ در دانشگاه فدرال Recôncavo دا باهیا. “آنها ارتباط وجود برده داری در برزیل با نگهداری از یک سیستم نژادی سرسپردگی.”

ماریو تاما

گتی ایماژ

ثبت امتیاز راه را برای آمریکا گورستان.

بریتو و دیگر مورخان scoured حروف و نوشته های مجله ها و اعمال از فروش می باشد. یک محقق نشان داد که بیش از سه چهارم از جنوبی ها نوشت که به دولت برزیل به پرس و جو در مورد مهاجرت بودند slaveholders. حداقل 54 خانواده های خریداری شده در حداقل 536 بردگان پس از ورود به برزیل. با استفاده از نژادی القاب آنها ابراز نگرانی از “آفریقا دولت” از برزیل و “حاکمان” در ایالات متحده است.

“این confederados ارائه شده خود را به عنوان پناهندگان را ویران امریکا گفت:” اردن Brasher یک جغرافی در Columbus State University نوشت که پایان نامه خود را در confederado جوامع است. “به عنوان منکوب فقیر را شکست داد مؤتلفه سربازان به دنبال به جلو خود را با خود خندیدن.

“آنها همچنین آورده ایدئولوژی سفید برتری نژادی و تروریسم از سوی ایالات متحده جنوبی به برزیل است.”

[پنتاگون با توجه به پایگاه گسترده ای در ممنوعیت مؤتلفه پرچم]

در یک قسمت تاریک دو متفق مهاجران led اراذل و اوباش در مجازات از یک پلیس که در حال حاضر به پیگیری کردن فرار بردگان در مقابل خانواده اش. این confederados نیز مظنون به ترور یک سناتور برزیل که پشتیبانی رهایی.

در سال 1888 برزیل شد, آخرین کشور در آمریکا برای لغو برده داری نزدیک به یک ربع قرن پس از ایالات متحده است. اما بین روابط در دو کشور متفاوت بود. وجود دارد نه شدیدی نژادی تفاوت در برزیل و نه دولت ممنوعیت intermarrying بین نژادها. نژادها مخلوط بازده یک کشور از تنوع فوق العاده ای. در طول زمان برخی از confederados به تصویب رسید و نظرات جدید در مسابقه.

“یکی از تغییرات بسیاری که در Confederados از جوانی من . . . شد باور خود را در تحمل در میان نژادها” یوجین C. Harter که مطرح شد در میان confederados نوشت: در یک کتاب در مورد جامعه. “این که آنها تا به حال به دست آورد از برزیل.”

این confederados و فرزندان خود را جذب و intermarried. زبان انگلیسی تا حد زیادی فراموش شده است. شهرها تبدیل به غیر قابل تشخیص از همسایگان خود است.

یکی از معدود عناصر باقی مانده بود سالانه حزب مؤتلفه با آن تب و تاب آن موسیقی و آن پرچم.

Giovana Schluter Nunes

اعضا و حامیان UNEGRO — ایالات سیاه پوستان برای برابری — حمل پلاکاردی با این مضمون که “با مؤتلفه پرچم” و “#همین’tHoistHate” در ورودی 2019 مؤتلفه جشنواره است.

“من نمی خواهم به سیاه و سفید’

Cláudia Monteiro, رئيس جمهور از محلی سیاه اتحادیه برای برابری به ندرت پرداخت توجه زیادی به این حزب است. او می خواهم صرف 40 از 48 سال در سانتا باربارا د ‘ oeste و به آن چیزی بیش از یک شهر تغییر ناگهانی. زندگی در برزیل و دیگر مسائل نژادی همیشه به نظر می رسید بیشتر فشار از جمله کسانی که در زندگی خود را.

مانند بسیاری از برزیلی ها او شناسایی به عنوان morena یکی از تفاوت بسیاری را در این کشور نژادی, طبقه بندی به جای تیره تر negra. نگرا او منجر به این باور توسط رسانه های جمعی و حتی در خانواده اش بود “همیشه زشت است. موهای خود را زشت بود. فرم خود را زشت بود. من نمی خواهم به سیاه و سفید.”

نه تا زمانی که او را دیدم کار عکاس, Sebastião Salgado او ارزیابی مجدد که باور. در تصاویر او گفت: او به رسمیت شناخته شده بسیار زیبایی و وقار در چهره آفریقا و برزیل که او خودش را متعهد به تاریخچه و فعالیت.

در تابستان 2015, او و یکی دیگر فعال کردم به صحبت کردن در مورد Dylann سقف. قاتل نه سیاه churchgoers در چارلستون به حال ستایش مؤتلفه پرچم آن را پایین گرفته شده است از کارولینای جنوبی خانه ملت. اما در برزیل, مقامات, نیست, درخواست برای حذف آن از مؤتلفه پر زرق و برق. آنها به طور فعال به حمایت از آن و قرار دادن حزب در مقام São Paulo رویدادهای تقویم.

[A taste of Dixie در برزیل]

با کشنده 2017 متحد حق تجمع در شارلوتس ویل سرخوردگی خود را تنها بزرگ شد. “ما شروع به بسیج” گفت: Carlinhos بررس دیگر فعال.

اما مرد آنها خواسته به حذف پرچم تا به حال بسیار متفاوت تفسیر آن — تفسیر آنها آموخته است که در جزئیات در یک بحث عمومی است. دو طرف توافق کردند تا این رویداد به امید حل و فصل اختلافات خود را. اما قبل از اینکه جمعیت از ده ها تن از آنها به ندرت می تواند در یک توافق مشترک نحو بسیار کمتر از یک مجموعه مشترک از حقایق است.

یک طرف گفت که جنگ های داخلی در مورد برده داری. از طرف دیگر گفت: “جنگ طلبی” بود در مورد استقلال.

یکی گفت: پرچم بود و نژادپرست است. از طرف دیگر گفت: آن نبود.

یک طرف خواستار آن پایین آمده است. دیگر خواستار آن باقی بماند.

“ما باید به احترام این تاریخ دیگر درد دیگر” التماس منتیرو.

“پرچم را نمی خواهد” گفت: João Leopoldo Padoveze رئيس جمهور از برادری آمریکایی فرزندان.

Giovana Schluter Nunes

João Leopoldo Padoveze رئيس جمهور از برادری آمریکایی فرزندان سانتا باربارا د ‘ oeste, به شمار, در Cemitério do Campo در مارس 2019.

او گفت: وجود دارد هیچ دلیلی برای شرمندگی از پرچم. آن را نژادپرستانه و نه بودند confederados که در آن دست تکان داد. خود بزرگ مادر بزرگ و مادر او قبل شده بود ، مردم از رنگ تا به حال غالبا به حزب آمده است. بنابراین Padoveze قرار دادن مؤتلفه پرچم بر روی ماشین خود را در دفتر کار خود در این کلاه را میپوشید در حالی که به سخنرانی.

او می خواست مردم بدانند به خوبی اجداد خود را تا به حال انجام شده در برزیل است. آنها را معرفی تجهیزات کشاورزی و تکنیک های که کمک کرد تا انقلابی در برزیل کشاورزی است. آنها تاسیس اولین کلیساهای پروتستان. آنها تاسیس مدارس سراسر São Paulo دولت است. برزیل بهتر بود چون confederados حل و فصل در اینجا او ایمان آورده و پرچم خود را نماد است.

“آنها می گویند که من نژادپرست زمانی که من هستم,” او گفت:. “فقط به خاطر من من از این خیلی چیز پیچیده است.”

بنابراین Padoveze حاضر به آن را با وجود منتیرو را درخواست. او در پاسخ کمپینگ خودش خارج حزب در اعتراض. در سال گذشته تعداد زیادی از مردم وارد حمل پلاکاردهای. “کاهش مؤتلفه پرچم” آنها خواستار است.

[پس از چارلستون طرفداران نسکار شورش علیه یک مؤتلفه پرچم ممنوعیت. این زمان آن متفاوت است.]

مشکل نبود حزب منتیرو گفت گرفتم. آن پرچم. آن را تا به حال برای رفتن.

Padoveze هنوز هم خودداری کرد.

“من در نظر گرفته ایم و آنچه به آنها گفته ام اما من می دانم که پرچم نیست آنچه آنها می گویند آن است,” او گفت:. “این نظر من است و آن را بسیار شخصی است.”

منتیرو نیز حاضر به عملکرد. گروه او در حال برنامه ریزی به درخواست قانونگذاران محلی برای کمک به. آنها به توزیع نامه از محکومیت است که باید به دست آورد پشتیبانی از بیش از 100 مذهبی و سازمانهای مدافع حقوق مدنی. نسل جوان که درخواست برای برابری نژادی به شدت از جورج فلوید را کشته و در مینیاپولیس بازداشت پلیس گرفته اند تا او را خواستار شد.

در این سال های برنامه ریزی شده برای ماه آوریل لغو شد در میان برزیل شیوع کروناویروس در حال حاضر جهان دوم بدترین. اما هر دو منتیرو و Padoveze می دانید پرچم دوباره پرواز در جامعه خود را.

“این داستان خانواده” Padoveze گفت.

“این نژادپرستی” منتیرو گفت.

“چه کسی درست و چه کسی غلط؟” Padoveze پرسید.

“ما باید دیدگاه های مختلف از دنیاهای مختلف” منتیرو گفت.

در برزیل, مرگ سیاه فقیر کودک در مراقبت از غنی سفید به ارمغان می آورد یک حساب نژادی

او Rush Limbaugh از برزیل. او Bolsonaro گوش. و او زندگی می کند در روستاهای ویرجینیا.

به عنوان تیراندازی پلیس در ریو افزایش کودکان گرفتار در تیراندازی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de