در برزیل, سالمندان و عزیزان دوباره با کمی ابتکار و خلاقیت

Ossimar سیلوا لمس مادرش کرملیتا Valverde, 85, از طریق یک پلاستیک پرده در 3i Bem-Estar – Residencial ارشد پرستاری, صفحه اصلی, در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سائو پائولو, برزیل 30 مه سال 2020 است. رویترز/Rahel Patrasso

سائو پائولو (ایسنا) – Dirce Villas Boas یک زن 93 ساله ساکن خانه سالمندان در غرب Sao Paulo رفته بود 70 روز بدون دیدن دخترش تا آخر این هفته هنگامی که این جفت ارز در آغوش گرفت و رقصید با هم در یک عاطفی مراسم.

جدید کروناویروس همه گیر است و در عین حال برای رسیدن به اوج خود در سائو پائولو سایت از بدترین شیوع در برزیل که در آن نزدیک به 30000 نفر را از دست داده اند زندگی خود را به این ویروس است.

اما به لطف نبوغ از تاجر محلی Bruno Zani, ویلا بواس و دخترش Dircyree قادر به آغوش دوباره. این دو از هم جدا شدند توسط یک پلاستیک شفاف پرده مجهز به سوراخ برای Dircyree سلاح آن نیز پیچیده شده در تجهیزات حفاظتی.

این جفت ارز به نظر نمی رسد به ذهن است.

“هنگامی که شما در مورد احساس یک مادر بغل کردن دخترش, ضربان قلب, واقعا بیت” گفت: Dirce.

Zani که تولید پرده باعث می شود زندگی در پارتی-دکوراسیون کسب و کار که همه اما متوقف در این بیماری همه گیر. او به طور معمول اهدا گل از احزاب به خانه سالمندان که در آن او متوجه ساکنان در حال حاضر چند شانس برای دیدن خانواده.

پس از صحبت با روانشناسان و درمانگران و دیگر متخصصان Zani سعی کردم یک برنامه آزمایشی با پلاستیک پرده در یک خانه سالمندان و او قصد دارد به ارائه آنها را در خانه های پرستاری در سراسر شهرستان.

“نقطه شروع شد قلب خود را” Zani گفت: “دیدن که مشکل از یکی از اعضای خانواده و محدود (عزیزان) قادر به پاسخگویی.”

گزارش توسط لئوناردو Benassatto; نوشتن گرم اسلاتری; ویرایش توسط برنادت Baum

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر