ولینگتون (ایسنا) – زلاند جدید در آغوش گرفت و بوسید, خرید و برنامه ریزی احزاب در روز سه شنبه به این کشور در زمان خاموش همه coronavirus محدودیت برای اولین بار در بیش از سه ماه در حالی که خیلی از بقیه جهان است که هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر.

مشتریان و کارکنان دیده می شود در داخل یک کافه در اولین روز از تمام نیوزیلند مقررات داخلی بودن برداشته برای بیماری کروناویروس (COVID-19) در نلسون, نیوزیلند, ژوئن 9 سال 2020 است. رویترز/Tatsiana Chypsanava

اقیانوس آرام جنوبی کشور از 5 میلیون اعلام شده در روز دوشنبه که آن را رایگان از coronavirus تبدیل شدن به یکی از اولین کشورهای جهان برای بازگشت به قبل از همه گیر نرمال.

این به معنای هیچ محدودیت بیشتر بر مردم در کافی نت ها و مراکز استادیوم باشگاه شب و یا عمومی و خصوصی کرده است. زندگی در بیشتر قسمت ها به روال عادی خود بازگشت.

“من فقط راه رفتن در شهر من امروز دیده می شود بیشتر مردم از من دیده اند در ماه” گفت: Steve قیمت پایتخت, Wellington.

“مردم در حال خرید ناهار خوری و فقط حلق آویز در مورد برگزاری دست… آن را بسیار دوست داشتنی به دیدن” او گفت:.

زلاند جدید در حال ظهور از این بیماری همه گیر در حالی که بزرگ اقتصاد مانند برزیل و انگلیس و هند و ایالات متحده همچنان به مبارزه با ویروس.

آن تا حد زیادی به دلیل ماه از محدودیت ها از جمله حدود هفت هفته از سخت مستند است که در آن بسیاری از کسب و کار بسته شدند و هر کس به جز ضروری کارگران مجبور به ماندن در خانه.

کتی الیس موجو قهوه در ولینگتون گفت: کسب و کار خود را حذف کرده و تمام اجتماعی فاصله گرفته است.

“این چیزی است که اجازه می دهد تا ما را به یک مقدار زیادی بیشتر مردم در این کافه واقعا کمک به تولید است که مطلق وزوز و احساس واقعی تر از نرمال واقعا” الیس گفت.

دفاتر شد باز دوباره و اتوبوس و قطار مملو از مسافران است.

بسیاری از دفاتر و کسب و کار هنوز هم دست sanitiser ضسبنسرس در ورودی هر چند از آن است که دیگر اجباری به استفاده از آنها.

بارها خود را باز طبقه رقص و در حال انتظار برای بسیاری از به نوبه خود تا روز جمعه.

“من فقط متوجه شدم….من می توانم در آغوش کسی امروز” گفت: یک کاربر در توییتر به عنوان #COVIDFreeNZ روند.

نیوزیلند نیز خواهد شد یکی از اولین کشورها به مردم اجازه می دهد به تماشای ورزش حرفه ای در استادیوم بدون محدودیت در جمعیت اعداد. هزاران نفر در حال انتظار برای بسته بندی به یک استادیوم برای افتتاحیه آخر هفته داخلی اتحادیه راگبی رقابت است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio که برنده ستایش برای او رهبری در گیر روز دوشنبه گفت که او یک “کمی رقص” به مناسبت صفر فعال موارد در کشور است.

سلامت او رئیس اشلی بلومفیلد که پیشگام سخت مستند گفت: از آن زمان به زندگی کمی.

نمایش به صورت اسلاید (6 تصاویر)

“این در مورد خرید محلی و گرفتن و بهره گیری از همه چیز این کشور را ارائه کرده است” او به خبرنگاران گفت: در ولینگتون.

اما او به پایان رسید نظرات خود را با یک هشدار است.

“هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر مواج فراتر از سواحل ما و ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ دستاوردهای ما را ساخته اند” او گفت:.

گزارش Praveen منون. ویرایش توسط جری دویل

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de