در پرو coronavirus بیماران نیاز به اکسیژن توسل به بازار سیاه, و آن از 1000 درصد نشانه های

رودریگو Abd AP

یکی از همسایه ها کمک می کند تا César گارسیا حمل یک مخزن اکسیژن به بچه ماریو سلیس رودریگز که بستری با covid-19 در لیما پرو.

لیما پرو — ماریو سلیس رودریگز اکسیژن مورد نیاز. مادر او تا به حال هیچ انتخاب است.

Creaking بیمارستان های دولتی غرق شد با بیماران. دولت coronavirus تدریس خصوصی در خانه نبود در پاسخ به او ناامید تماس. بنابراین Denisse رودریگز متوسل به بازار سیاه است.

تمیز کاری Facebook 48 ساله خانه دار یافت رسمی فروشنده ارائه یک مخزن برای 4,500 sols — نزدیک به 1300 دلار در هر اونس. اکسیژن بود از ناشناخته با کیفیت قیمت آن نشانه گذاری از حدود 1000 درصد — و یک ضربه خرد کردن برای یک خانواده که اصلی نان آور رودریگز است و به طور معمول بدست آورده کمتر از 50 دلار در روز رانندگی mototaxi یک موتور سیکلت ریکشا در اینجا در پرو سرمایه است.

[پرو در زمان اوایل اقدامات تهاجمی علیه coronavirus. آن را هنوز هم رنج می برند یکی از امریکا بزرگترین شیوع است.]

اما سلیس بود و نفس نفس زدن برای هوا. رودریگز پول قرض از خانواده و دوستان است.

“چه چیز دیگری بودند و ما قرار است به انجام?” او پرسید: پاره کردن. “بدون اکسیژن پسر من نمی تواند آن را از طریق شب. حتی اگر آنها او را به بیمارستان آنها فقط می خواهد او را بکشند.

“من هیچ ایده چگونه ما خواهد پرداخت پول است.”

خانواده اسفناک تبدیل شده معمولی در پرو است که گزارش شده بیش از 237,000 موارد covid-19 و 7000 مرگ و میر. حتی قبل از همه گیر رخ داد Andean کشور بهداشت عمومی-مراقبت از سیستم در تلاش برای پاسخگویی به روال نیازهای آن 31 میلیون نفر از شهروندان پس از چند دهه مزمن استفاده شده. پرو صرف کمتر از 700 دلار در مراقبت های بهداشتی هر فرد در هر سال و در میان پایین ترین نرخ به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی در امریکا لاتین.

رودریگو Abd

AP

سلیس, 29, است با حضور همسرش, Mayra والدز.

در حال حاضر شیوع این بیماری را تشویق کرده است پرو ارتش forgers — کشور جهان بزرگترین تولید کننده تقلبی اسکناس دلار به سیل بازار با جعلی و یا کم کیفیت ماسک و داروهای برای درمان covid-19.

زمانی که واشنگتن پست تماس فروشنده که عرضه رودریگز کسی جواب تلفن را تایید کرد که آنها به فروش مخازن از 8 متر مکعب برای 4,500 sols است اما می گویند که در آن گاز آمده بود و یا پاسخ به سوالات بیشتر.

[از آند به تبت coronavirus به نظر می رسد مقدار کمی جمعیت در ارتفاعات بالا]

در نظریه پرو اتحاد جهانی بهداشت مقرر شده در سال گذشته توسط رئیس جمهور مارتین Vizcarra. اما او اذعان کرد در آن زمان اعلام شد تا حد زیادی aspirational — این معنی هیچ چیز بدون پول بیشتر و پرسنل.

جایی است که فاصله بین امید و واقعی تر شده است ویرانگر در طول شیوع کروناویروس در کشور تامین اکسیژن.

کمبود قطعات و تعمیر و نگهداری وسیله چندین بیمارستان’ اکسیژن گیاهان شده اند از خدمات برای سال. مقامات هنوز در تلاش برای به اجرا درآوردن $6.9 میلیون دلار جریمه به اتهام تثبیت قیمت اعمال شده در سال 2013 در دو شرکت که تسلط بر عرضه به بیمارستان های دولتی.

رودریگو Abd

AP

بیماران تنفس اکسیژن در اورژانس منطقه لیما Guillermo Almenara بیمارستان.

وزیر بهداشت ویکتور سامرا می گوید پرو در حال حاضر چهره های روزانه کمبود 180 تن از اکسیژن است. او پرده برداری از یک $28 میلیون بسته به واردات اکسیژن و ساخت نیروگاه های جدید و خواستار این کشور در کنگره به جرم احتکار و گمانه زنی ها در تجهیزات پزشکی.

“تا زمانی اتفاق می افتد که ما نمی باید راه را برای دخالت” او گفت:. “تنها ابزار ما در حال حاضر قدرت خرید ما. تنها زمانی که ما خرید بیشتر و موثر تر در توزیع این ضروری پزشکی می خواهیم برای کاهش این عمل است.”

بسته چشم انداز در کنگره هستند مشخص نیست.

[امریکا تا به حال زمان برای آماده شدن برای کوروناویروس. آن را نمی تواند متوقف اجتناب ناپذیر است.]

این Vizcarra دولت در پاسخ به پرو شیوع است به طور کلی کشیده ستایش است. تعداد موارد تایید شده دوم تنها به مقدار بزرگتر در برزیل دیده می شود به عنوان بازتابی از موفق استراتژی تست. نزدیک به 1.4 میلیون پرو تست شده اند حدود 4.5 درصد از جمعیت بسیار بالاتری نسبت از در اکثر آمریکای لاتین سازمان ملل.

اما فقر و فساد و ناکارآمدی و غیر رسمی را معلول دولت را از دست داده و هر دو سلامت عمومی و بحران اقتصادی است. اکثر تحلیلگران معتقدند که رسمی مرگ و میر 7,257 قابل توجهی undercount.

با موارد جدید به طور متوسط در حدود 4000 در هر روز مقامات اصرار دارند که پرو منحنی شروع به خم شدن به سمت پایین و آنها شروع به بازگشایی اقتصاد است.

رودریگو Abd

AP

گارسیا منتظر به دوباره پر کردن خود را فرزند خوانده را مخزن اکسیژن در لوئیس Barsallo فروشگاه در لیما.

اما برای رودریگز و خانواده اش, روزانه تلاش برای اکسیژن همچنان ادامه دارد.

سلیس 29 ساله کارگر در یک شرکت حمل و نقل بیمار در پایان مارس و او شده است بستری از آنجایی که در خانواده شلوغ خانه او سهام خود را با مادر و ناپدری و هشت اقوام دیگر در ریگ Lima منطقه کوماس.

خانواده در حال حاضر خرید اکسیژن از شرکت سابق ملوان لوئیس Barsallo که نه jacked خود قیمت. او خواستار رقبای خود sicarios — آمار مردان است.

[برزیل هشدارها را نادیده گرفت. در حال حاضر در حالی که کشورهای دیگر اخم بیش از یک دوم coronavirus موج آن نمی تواند گذشته خود را برای اولین بار]

جایگزینی تانک تبدیل شده است در تمام طول روز ، سلیس را ناپدری, César گارسیا خطوط خارج Barsallo را انبار در 4 صبح هر روز. حدود ساعت 9 صبح دیگر نسبی به ارمغان می آورد سلیس را تخلیه مخزن به گارسیا. گارسیا در ادامه به صبر کنید تا زمانی که نوبت خود را به دوباره پر کردن است که می آید در حدود 4 بعد از ظهر جایگزینی مخزن هزینه در حدود $26.

گارسیا پس از آن طول می کشد فوری دو ساعته سوار تاکسی برگشت به خانه اش که در آن سلیس دروغ کشتی کج برای هر نفس. خانواده امیدوار است که اکسیژن را ببینید او را از طریق یکی دیگر از 24 ساعت.

Coronavirus است gutted قیمت کوکا. آن می تواند تغییر شکل تجارت کوکائین.

ونزوئلا شکسته سلامت سیستم منحصر به فرد در معرض coronavirus

برزیل favelas غفلت توسط دولت سازماندهی خود را مبارزه با کروناویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de