در عکس: چگونه coronavirus جاروب از طریق برزیل

برزیل شیوع کروناویروس شده است یکی از جهان ترین های شدید با بیش از 2متر موارد ثبت شده از ماه مارس.

رسمی کل رسیده 2,012,151 روز پنج شنبه با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام.

در واقع این دومین بدترین آسیب دیده کشور پشت ما. بیش از 74,000 مردم فوت کرده اند با این ویروس وجود دارد و با توجه به عدم تست واقعی آمار و ارقام هستند که حتی بالاتر است.

در اینجا ما نشان می دهد که چگونه همه گیر است و بازی کردن در این کشور آمریکای جنوبی.

شیوع بیماری در زمان برخی از زمان برای رسیدن به برزیل و, Amazonas منطقه بود که به شدت ضربه توسط موج اول از موارد.

در دولت سرمایه مانائوس, یک مرد دیده می شود تنظیم تابوت در مراسم تشییع جنازه سالن.

مقامات هشدار داده است که سهام از تابوت در منطقه بود به احتمال زیاد به اجرا. آنها مجبور شدند به حفاری بزرگ دفن و به عنوان مرگ و میر مشخصی و در فقر و سوء تغذیه ساخته شده مقابله با این ویروس در قلب جنگل آمازون یک چالش بزرگ است.

جوامع بومی شده اند در میان بدترین آسیب دیده توسط ویروس و مانائوس به بزرگی از آنها.

بسیاری از خانه های خود واقع شده و به دور از امکانات بهداشتی است. در حومه شهر, پرستار Vanderlecia ارتگا دوس سانتوس در پاسخ به بحران های داوطلبانه خود را برای مراقبت از جامعه بومی از 700 خانواده.

و در اینجا مردم دیده می شود حرکت یک تابوت در یک جامعه روستایی در شمال ایالت پارا. بعدها به خاک سپرده شد در یک گورستان در دهان از رودخانه آمازون است.

اما آن را طولانی نیست قبل از اینکه این ویروس گسترش به شهرستانها عمده مانند ریو دو ژانیرو و سائو پائولو. موارد و سپس شروع به شدت افزایش می یابد.

در سن پائولو شهردار هشدار داد که خود را با کمبود بودجه روبرو نظام سلامت در آستانه سقوط به عنوان آن را تبدیل به یک جدید hotspot برای Covid-19. او گفت: تقاضا برای تخت بیمارستان بود سر به فلک کشید.

این بیمارستان ساخته شده در داخل یک ورزش بدنسازی در شهر, یکی از بسیاری از موقت امکانات که باز.

اما با وجود این افزایش در موارد هنوز هم وجود دارد هیچ ملی مستند. ایالات و شهرستانها به تصویب رسید خود را, اقدامات, اما, این ملاقات با اعتراضات داده و بعد از آن نشان داد که انطباق کاهش با گذشت زمان است.

اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر بودند انتقاد توسط راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro که محکوم کرد و آنها را به عنوان “دیکتاتوری”. او حتی پیوست anti-مستند اعتراضات در پایتخت, Brasilia.

این تصویر نشان می دهد که حامیان رئیس جمهور در یک جداگانه تظاهرات در ریو دو ژانیرو.

آقای Bolsonaro بارها بازی کردن خطرات ناشی از آنچه که او خواستار “کمی آنفولانزا” و پاسخ او به این بیماری همه گیر شده است به شدت انتقاد شده است.

او استدلال کرد که منطقه ای مستندات داشتن بیشتر اثر مخرب تر از این ویروس خود به خود و متهم کردن رسانه ها از گسترش وحشت و پارانویا است.

رئیس جمهور نیز کشف جلسه حامیان در حالی که با پوشیدن یک ماسک مانند اینجا در برازیلیا.

و در حالی که بسیاری از مردم به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را در مورد تاثیر اقتصادی مستندات مقامات بهداشتی باید مخالفت خود را با رویکرد است. در واقع دو پزشک را ترک کرده اند در پست خود به عنوان وزیر بهداشت پس از همه گیر شروع یک اخراج شد یکی استعفا داد.

آقای Bolsonaro همچنین گفت که او نمی خواهد به طور جدی آسیب دیده توسط ویروس. “من قصد ندارم به پایین آورده با کمی آنفولانزا او گفت:” در ماه مارس است. که شده است به آزمایش گذاشته به عنوان اوایل این ماه او آزمایش مثبت برای Covid-19.

این تصویر نشان می دهد که رئیس جمهور دیدار سفیر آمریکا تاد چپمن روز قبل از او گفت که او شروع به احساس علائم. این جفت ارز دیده می شد تکان دادن دست و آقای چپمن بعد را به قرنطینه رفت.

در 20 ژوئن, برزیل شد تنها دوم کشور به تصویب یک میلیون نفر و این تعداد همچنان به افزایش به طور پیوسته. کارشناسان می گویند این احتمال وجود دارد بسیار بالاتر با توجه به عدم تست.

اما مستندات برداشته شد و حتی به عنوان موارد رسید. در ریو و سائو پائولو, رستوران ها و میله های زندان شد, بازگشایی با وجود ادامه افزایش در انتقال.

افزایش موارد و آرامش مستند اقدامات برخی از سمت چپ برزیلی احساس به عنوان اگر آنها نیاز به گرفتن امور به دست خود.

و یک زن و شوهر در زمان اقدامات شدید برای امن نگه دارید.

یک بیماری مزمن ریه بدان معنی است که حسابدار Tercio Galdino, 66 است در معرض خطر بالا از Covid-19. او و همسرش پوشیدن لباس مخصوص که در خارج از خانه در ریو دو ژانیرو. و به عنوان یک جایزه اضافه شده لباس اجازه می دهد تا او را جشن عشق خود را از فضا.

وجود دارد برخی از امید, اما, دو واکسن آزمون در همکاری با شرکت های دارویی AstraZeneca و Sinovac به زودی آغاز مرحله نهایی آزمایش بر روی هزار نفر از داوطلبان.

امید است که دستیابی به موفقیت در این جبهه می تواند کمک به برزیل معکوس آن نگرانی از افزایش مرگ و میر. قابل توجه این تصویر نشان می دهد یک گورستان در مانائوس که در گورهای حفر شده اند در طول بیماری همه گیر.

همه تصاویر به موضوع کپی رایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de