در تصاویر: Sony World Photography Awards

برندگان حرفه ای دسته از 2020 Sony World Photography Awards اعلام شده است با پابلو Albarenga به عنوان عکاس از سال کار خود را بر جوامع بومی در آمریکای لاتین است.

پابلو Albarenga یک عکاس مستند از اروگوئه است که در این سال عکاس سال برای مجموعه خود را از دانه های مقاومت که برجسته گرفتاری های جوامع بومی در آمریکای لاتین که در حال مبارزه برای حفظ قلمرو خود از کشاورزی کسب و کار و جنگل زدایی.

Albarenga کار جفت تصاویر هوایی از برخی از مکان های در معرض خطر با پرتره از فعالان مبارزه برای حفظ آنها.

این پروژه به بررسی این مردم و سرزمین خود – مقدس مناطق که در آن نسل از اجداد خود به خاک سپرده شد.

شات از بالا, شخصیت های اصلی داستان به عنوان اینکه آنها در حال گذاشتن زندگی خود را برای قلمرو خود را.

برندگان کفش دانشجویی و جوانان مسابقات نیز اعلام شده است همراه با کلی برندگان در هر یک از رقابت حرفه ای دسته بندی.

رقابت باز جشن قدرت تک تصاویر و برنده امسال است تام اولدهام برای پرتره سیاه و سفید, فرانسیس, خواننده گروه راک گروه پیکسیز در اصل گرفته شده برای موجو مجله.

از دست داد ioanna Skellaraki نمایندگی کالج سلطنتی هنر پیروزی در مسابقه دانشجویی برای سری Aeiforia که به موضوع توسعه پایدار از طریق یک سری از شب عکس از پانل های خورشیدی, توربین های بادی و باتری مزارع در جزیره Tilos در یونان.

جوانان عکاس جایزه سال رفت تا 19 سال Hsien-اضطراب سخت و ناگهانی Hsieh از تایوان برای تصویر خود را با عنوان عجله شامل یک خیابان مجری که به نظر می رسد به راه رفتن به سرعت است اما در واقع هنوز هم ایستاده.

ساندرا Herber برنده در معماری دسته برای سری یخ کلبه ماهیگیری, دریاچه وینیپگ.

“این کلبه حاجت یا permies (به عنوان آنها نامیده می شوند در منیتوبا) باید حمل و نقل محافظت از ساکنان خود را از عناصر و اجازه دسترسی به یخ زیر برای ماهیگیری.”

مستند دسته برنده Chung Ming Ho با تمرکز بر معترضان خود را برای سریال زخم از هنگ کنگ.

“گزارش ها نشان می دهد که از زمان تظاهرات شروع, موارد افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) افزایش یافته است در میان مردم.”

مقام اول در محیط دسته رفت و به رابین Hinsch برای سری Wahala نظر می رسد که در اثر صنعت نفت در جوامع و اکوسیستم از دلتای نیجر.

“پوشش 70,000 کیلومتر مربع [27,000 مایل مربع] از تالاب دلتای نیجر تشکیل شد در درجه اول توسط رسوب. منطقه است خانه را به بیش از 30 میلیون نفر و 40 گروه های مختلف قومی ساخت تا 7.5 درصد از نیجریه کل زمین. آن استفاده می شود برای به رخ کشیدن فوق العاده اکوسیستم غنی حاوی یکی از بالاترین غلظت از تنوع زیستی در این سیاره قبل از صنعت نفت نقل مکان کرد.”

Ronny Behnert برنده چشم انداز دسته با یک سری با عنوان توری آی – سنتی ژاپنی گیتس معمولا در بر داشت در ورودی زیارتگاه شینتو.

“بسیاری از زمان من با استفاده از فیلترهای تراکم خنثی برای نیروی نوردهی طولانی مدت و حفظ کار من در سبک مینیمالیستی. برخی از مواجهه آخرین پنج دقیقه و یا بیشتر است که باعث می شود هر گونه عناصر منحرف در آب یا آسمان ناپدید می شوند – دیگر قرار گرفتن در معرض واضح تر از عکس است.”

Pangolins در بحران توسط برنت Stirton برای اولین بار در جهان طبیعی و حیات وحش دسته.

“Pangolins جهان هستند بیشتر به طور غیر قانونی قاچاق پستانداران با حدود یک میلیون قاچاق به آسیا در 10 سال گذشته است. این کار در معرض تجارت در حالی که کاوش جنبه های غیر قانونی و تجلیل از افرادی که در حال تلاش برای نجات این حیوانات است.”

پرتره برنده سزار Dezfuli عکس مردم نجات از یک قایق لاستیکی شناور در دریای مدیترانه برای سری مسافران است.

“قایق ترک کرده بود چند ساعت قبل از لیبی. در تلاش برای ارائه چهره انسانی به این رویداد من عکس مسافران دقیقه پس از نجات خود. چهره خود را به نظر می رسد این علائم در بدن خود را تمام منعکس خلق و خو و حالت فیزیکی آنها در پس از یک سفر است که در حال حاضر مشخص شده زندگی خود را برای همیشه.”

سنگال کشتی گیران توسط فرشته لوپز صوت پیروزی در ورزشی رده.

“دعوا شده اند شناخته شده برای جذب مخاطبان در حدود 50000 در ورزشگاه. برای بسیاری از این یک تکه از زندگی و سنت و فرهنگ است که در آن ترکیبی از animist و مسلمان اعتقادات.”

هنوز هم زندگی دسته برنده است الساندرو Gandolfi برای سریال جاودانگی, Inc.

“آیا واقعا تبدیل شدن به جاودانه? چند واقعا آن را باور و پس از تحقیقات متمرکز در ابررساناها-حفاظت انسان و ماشین hybridisation و ذهن محبوبیت به جای.”

همه عکس ها حسن نیت ارائه میدهد 2020 Sony World Photography Awards

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>