در پست-مستند چین, دانشجو, سلامت روان در تمرکز در میان گزارش پرش در خودکشی

شانگهای (ایسنا) – برخی از دانش آموزان چینی بازگشت به مدرسه پس از مستند در حال دست و پنجه نرم کردن با درگیری خانوادگی در حالی که دیگران تاکید بیش از چگونه coronavirus اختلال را تحت تاثیر خود عملکرد تحصیلی معلمان و مشاوران مدرسه می گویند.

افزایش پست-مستند اضطراب تبدیل به یک ماده از دولت مرکزی به عنوان نگرانی رسانه های داخلی گزارش موجی از خودکشی توسط افراد جوان است. این نیز منجر به اقدامات بی سابقه توسط مدارس و محلی برای تمرکز و بهداشت – یک موضوع است که مانند خودکشی است تابو در جامعه است.

“شده اند وجود دارد برخی از حوادث دلخراش که مدارس بازگشایی” یان وو معاون شهردار شهر جنوبی Zhuhai گفت: در چین سالانه مجلس در جلسه ماه گذشته.

“این نشان از اهمیت و ضرورت ارتقای سلامت روان و توسعه در دانش آموزان جوان,” او گفت:.

در مجلس جلسه حداقل چهار نفر از نمایندگان را به جلو پیشنهادات برای توجه بیشتر به پرداخت به دانشجويان روانی نیاز دارد.

در یکی شانگهای منطقه وجود داشته است 14 خودکشی توسط مدرسه ابتدایی و دانش آموزان تا کنون در این سال بیش از سالانه تعداد در سه سال گذشته Li Guohua معاون شهردار شانگهای منطقه جدید Pudong منطقه گفت: مالی مجله Caixin است.

“این نوک یک کوه یخ,” او گفت: به نقل از.

ایسنا قادر به تماس با Li و یا تایید شماره با مقامات محلی.

دولتی سلامت نیوز نیز گزارش داد روز یکشنبه در سراسر کشور با 18 دانش آموزان تا به حال شروع به پریدن کرد ساختمان در سه ماه گذشته و به نقل از کارشناسان خواستار تمرکز بیشتر روی سلامت روانی دانشجويان. مقاله بود اما به زودی حذف شده – یک اتفاق معمول در چین که موضوعات حساس هستند مطرح شده است.

آموزش زندگی

به عنوان چین کاسته اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس دانش آموزان شروع به تغییر از کلاس های آنلاین بازگشت به کلاس های درس در ماه مارس است.

یک نظرسنجی آنلاین از 1.22 میلیون اولیه و ثانویه دانش آموزان انجام شده است که در ماه جنوب استان گوانگدونگ را کمیسیون بهداشت و دانشگاه به این نتیجه رسیدند که 10.5 درصد به طور بالقوه دست و پنجه نرم کردن با مسائل مربوط به سلامت روان. دقیق یافته ها منتشر نمی شد.

در اواخر ماه آوریل در چین-وزارت آموزش و پرورش شروع به گفتن مدارس به توجه به سلامت روانی و تنظیم برنامه های درسی به طوری که دانش آموزان کمتر احساس فشار علمی. نزدیک به یک دوجین دولت های محلی باید پس از منتشر اقدامات با شرق استان آنهویی دور انداختن برخی از امتحانات.

شهر ووهان مرکز این ویروس در چین Hainan استان و شانگهای در میان دولت های محلی ارائه جدید زندگی “آموزش” کلاس های با هدف کمک به دانش آموزان در مقابله با استرس و غم و اندوه.

در یکی از این کلاس دانش آموزان به دو گروه تقسیم شدند که مسابقه به شکل کلمات در زبان انگلیسی اما یک گروه داده شد بسیار سخت تر مجموعه ای از نامه ها – سریع برای بحث در مورد موقعیت های استرس زا.

“هدف این بود که دانشجویان آگاه است که احساس استرس طبیعی است و این که چگونه شما مقابله با استرس که می تواند منجر به نتایج مختلف گفت:” معلم.

او یکی از شش شانگهای مبتنی بر معلمان و مشاوران مدرسه مصاحبه برای این داستان. همه کاهش یافته است به عنوان آنها مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها.

“بازگشایی پس از مستند بسیار متفاوت بود نسبت به حالت عادی بازگشت توسط کودکان و نوجوانان پس از تعطیلات زمستانی” گفت: یک مشاور در شانگهای دبیرستان.

او گفت: حجم کار افزایش یافته است به عنوان دانش آموزان مشورت در مورد فشار علمی و برنامه های مطالعه و که او تا به جلسات آنلاین با حداقل دو خانواده هر هفته درخواست با درخواست از دانش آموزان است.

“من امیدوار هستم که این ویروس را آموزش بچه ها چگونه برای مقابله با تغییرات در زندگی است. زندگی پر از مشکلات,” او گفت:.

گزارش Winni ژو و برندا Goh; ویرایش توسط تونی Munroe و Edwina گیبس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de