در نادر درخواست تجدید نظر به اسرائیل و امارات متحده عربی هشدار الحاق

اورشلیم (ایسنا) – اسرائیل نمی تواند انتظار برای عادی سازی روابط با جهان عرب اگر آن ضمایم زمین در کرانه های امارات متحده عربی فرستاده نوشت: در اسرائیل بالا روزنامه در روز جمعه.

فلسطینی حضور در نماز جمعه در اعتراض اسرائیل طرح به ضمیمه بخش هایی از کرانه بتا روستا در نزدیکی نابلس 12 ژوئن 2020. مهر/محمد Torokman

برخی از مقامات اسرائیلی را رد کرد این تصور که اعمال حاکمیت به شهرک های یهودی نشین و دره اردن در کرانه باختری را آهسته و با احتیاط باز بین اسرائیل و کشورهای عربی – به ویژه با کشورهای حوزه خلیج فارس که اسرائیل نگرانی بیش از ایران است.

اما نادر تجدید نظر به اسرائیل توسط یک عرب, رسمی, امارات متحده عربی سفیر به واشنگتن Youssef Al Otaiba گفت که این حرکت خواهد بود آنچه که او به نام “غیر قانونی تصاحب” از زمین های فلسطینی ها به دنبال برای یک دولت است.

“الحاق خواهد – قطعا و بلافاصله – upend همه اسرائیلی آرمان برای بهبود امنیت اقتصادی و فرهنگی روابط با جهان عرب و امارات متحده عربی,” او نوشت: در یک op-ed در اسرائیل بهترین فروش روزانه Yedioth آن منتشر شده به زبان عبری.

اسرائیل هیچ روابط دیپلماتیک با کشورهای عربی خلیج فارس اما نگرانی های مشترک بیش از ایران برای نفوذ در منطقه منجر به محدود سرگیری روابط است. در ابوظبی مبتنی بر اتحاد ساخته شده پرواز توسط یک درهم حامل به اسرائیل حمل coronavirus برای کمک به فلسطینی ها است.

“همه پیشرفت که شما را دیده ام و نگرش شده اند که در حال تغییر به سمت اسرائیل, مردم در حال تبدیل شدن بیشتر پذیرش اسرائیل و کمتر خصمانه نسبت به اسرائیل تمام است که می تواند تضعیف تصمیم به ضمیمه” Al Otaiba گفت: در تصویری که همراه با مقاله آنلاین.

مصر و اردن تنها کشورهای عربی که با اسرائیل روابط رسمی.

دولت اسرائیل در نظر دارد برای شروع بحث الحاق در ژوئیه 1. در حالی که این حرکت برنده در حمایت از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح یک وزیر اسرائیل روز پنج شنبه گفت: وجود شکاف در واشنگتن بر این موضوع که ایران تا به حال هنوز به توافق بر روی یک نقشه از ارضی خطوط.

فلسطینی ها می خواهند در کرانه غربی و شرق اورشلیم – خاک اسرائیل دستگیر شده در سال 1967 خاورمیانه جنگ – برای پیش بینی آینده دولت مستقل.

آنها می گویند الحاق را که غیر ممکن است و باید به نام برای تحریم های بین المللی علیه اسرائیل است.

عرب و کشورهای اروپایی ابراز نگرانی بیش از یک طرفه ارضی حرکت می کند که می تواند خطر انداختن یک راه حل دو کشور برای مناقشه.

گزارش رامی Ayyub; ویرایش توسط هاینریش خوانده شده را علامت

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de