در اسلوونی, مجسمه Melania Trump آتش و حذف

این defacement آمد همان روز رئیس جمهور تهمت سخنرانی در سایه کوه راشمور یک بنای تاریخی به ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور decrying این خرابکاری از مجسمه های عمومی توسط معترضان به دنبال مقابله با نژادپرستی است.

این Melania مجسمه به تصویر می کشد که برای اولین بار بانوی چادری در یک لباس آبی با scrunched چهره یک unibrow ، pursed لب و اندام ها را به خود جلب کرد واکنش پس از آن رونمايي سال گذشته است.

هیچ کس از جمله گالری هنر ارائه شده است که در آن به نظر می رسید که اگر مجسمه یک تقلید مسخره امیز یا به معنای جدی گرفته واشنگتن پست گزارش داد ،

برخی از مردم محلی نسبت آن را به یک Smurf و یا به ذکر است که آبی پوشاک شبیه به پودر-کت و شلوار آبی Melania تن در روز افتتاح در سال 2017.

“من فکر می کنم که زیبایی از آن است که هیچ کس نمی تواند جواب این سوال: این جدی است ؟ آیا این یک شوخی است؟” آلمانی متصدی Lukas Feireiss که مطالعه کار از براد داونی این هنرمند آمریکایی که به سفارش این قطعه گفت: این پست. مجسمه ساز اله Zupevc حک شده شکل.

پلیس در کشور گفت: تحقیقات در حال انجام است. داونی به رویترز گفت او می خواست به صحبت کردن با کسانی که مسئول.

“من می خواهم به می دانم که چرا آن را انجام,” او گفت:.

هفته پس از مجسمه بانوی اول ساخته شد و در سال گذشته یک بحث 25-پا بلند تصویر از رئیس جمهور تهمت شامل نه استرن به دنبال چهره زرد شوک مو و کراوات قرمز نیز ظهور در اسلوونی اما به سرعت تحت تهدید توسط افراد تعهد به آن را از بین ببرد.

این باخت و حذف از Melania کنده کاری 4 جولای آمد در میان موجی از سرنگونی مجسمه آغاز شد که در طول تظاهرات در ایالات متحده و در سراسر جهان همراه با فشار برای مقابله با به جای monumentalize تاریخ از ظلم و خشونت.

در سراسر ایالات متحده بسیاری از مؤتلفه مجسمه کشیده شده است و در هفته های اخیر در میان تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

در ژوئن 19, معترضان پایین آورده مجسمه مؤتلفه ژنرال آلبرت پایک در نزدیکی قضائیه مربع در واشنگتن شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

در بریتانیا تظاهرکنندگان که جمع شده بودند در ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر لندن به نام در این کشور برای مقابله با نقش آن در تجارت برده و مخدوش یک مجسمه از زمان جنگ رهبر وینستون چرچیل در تماس تلفنی با نخست وزیر سابق نژادپرست است. به دنبال محافظت از مجسمه مقامات قرار داده شده نصب و راه اندازی در یک محافظ جعبه های چوبی.

در بریستول, Black Lives Matter معترضان سرنگون مجسمه 17th-century British نیکوکار, سیاستمدار و تاجر برده ادوارد Colston و ریخته بنای تاریخی به یک بندر به عنوان تماشاچیان تشویق و تصویری به رسانه های اجتماعی.

بلژیک, برزیل, فرانسه, پرتغال و دیگر کشورها دیده می شود شبیه مجسمه سرنگونی توسط تظاهر کنندگان.

ماه گذشته رئیس جمهور تهمت و گفت: او را امضا کرده بود “قوی” منظور حفاظت از آثار تاریخی در کشور به عنوان فعالان در نزدیکی کاخ سفید خواستار حذف یک مجسمه ای از رئیس جمهور سابق و صاحب اندرو جکسون شناخته شده برای خود سخت درمان از بومیان آمریکایی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de