در ستمفرد: محلی اعتراض گروه می یابد و شکل جدیدی از اعتراض

استمفورد — سازمان های محلی و عدالت اجتماعی در شنبه معرفی اعضای جامعه به یک شکل جدید از اعتراض از طریق مدیتیشن و ورزش. رهبران گروه گفت: این فعالیت ها به شرکت کنندگان روانی شکیبایی لازم را برای ادامه “مبارزه با مبارزه خوب” به سوی عدالت و برابری.

تیم Frazier رئیس عملیات با گروه عدالت برای صبحانه گفت: اعتراض رخ داده است برای سال پس از سال, اما افراد جوان مانند او در حال حاضر پیدا کردن راه های خلاقانه تر برای ارتباط با جامعه.

“فقط راهپیمایی و فریاد … همیشه موثر برای مشتعل کردن چیزی,” او گفت:. “اما در حال حاضر ما در حال اجرای خود را در راه های مختلف در جامعه که در آن ما می تواند مفید باشد برای افرادی که لزوما احساس راحتی راهپیمایی.”

این گروه تا به امروز برگزار کرده است راهپیمایی در سراسر Fairfield County عمدا به پایان رسیده و همزمان هنگامی که و که در آن مردم بوده است تجمع به خوردن صبحانه را برای هدف دادن مردم از اوقات فراغت باورها که به آنها اجازه فرار و چشم پوشی از دنیای واقعی مشکلات.

اما روز شنبه آنها در بندر نقطه عوام پارک برای یک روز است که در ترکیب هنر و ورزش و مدیتیشن تمرکز سازمان گفت: در پرورش روانی و سلامتی در حالی که زندگی به عنوان یک فرد از رنگ.

“وجود دارد مقدار زیادی از فشار بودن یک مرد سیاه و سفید در جامعه است. شما باید به لباس یک راه خاص, شما باید مطمئن شوید که خود را از مو پوشیده شده است یک راه خاص, شما باید مطمئن شوید که شما حمایت خود را به یک استاندارد بالاتر و صحبت های مناسب به جای بودن در واقع به خودتان و یکی شدن با فرهنگ خود گفت:” فیتزجرالد فرانسوا همکاری سازمان با این گروه است. “آن را دشوار و آن را طول می کشد تلفات به خصوص در بچه های جوان که در حال تلاش برای پیدا کردن هویت خود را.”.

سامانتا Alemseghed 25 ساله از استمفورد مشترک یک کلمه صحبت قطعه مورد سابق بهداشت روانی مبارزات.

“سیستمیک موانع و تفاوت در هنجارهای فرهنگی ما منجر به این باور که من در واقع دیوانه چون سلامت روان وجود ندارد. شما خوشحال هستید و یا شما یک شکست” او گفت:.

“من در یک خانه است که واقعا یک خانه مانند من تا به حال یک سقف بالای سر من لباس و غذا برای استخوان های من, اما من اجازه نداشتم به گریه مانند اگر گریه کردم آن را نشانه آن است که آنچه ارائه شد برای من کافی نبود — که من مطرح شده توسط یک قوی سیاه که به من آموخت که به سختی می شود,” او گفت:.

اما او گفت: او را قویترین او تا کنون بوده است.

“من این فصل از زندگی من رستگاری” او گفت: به عنوان او بسته او خواندن و جمعیت را تشویق می کردند.

Anisa Fortt یک استمفورد NAACP عضو که حضور داشتند گفت: او را آگاه “زن سیاه پوست عصبانی و عصبانی مرد سیاه” کلیشه ای اما که این مهم برای مردم رنگ به صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی صرف نظر از کسانی که اعتقادات. بلکه مردم از رنگ نیاز به حک کردن زمان به مراقبت از خود را به خصوص در مواجهه با مشکلات است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دهد و آنها را از COVID-19 به نژادپرستی نظاممند.

[email protected] @TATIANADFLOWERS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de