در سالن: پس از چهار سال استمفورد هنر دانش آموزان به تکمیل entryway دیواری

منتشر شده

استمفورد — اگر شما راه می رفت در جلوی درب استمفورد دبیرستان بیش از چند سال گذشته شما ممکن است متوجه زیادی ناتمام دیواری پستال شما. اما با تشکر از اعضای این هنر ملی افتخارات جامعه که همه در حال رفتن به تغییر بسیار به زودی.

در فوریه. 25, اعضای NAHS از سر کار بر روی تقریبا به اتمام نقاشی دیواری که آنها انتظار به پایان فارغ التحصیلی که آغاز شده بود در سال 2015 توسط یک دانش آموز.

NAHS عضو ندا Moudamane گفت: این پروژه به نمایندگی از قطعنامه از چهار سال تلاش است.

“این چهار سال پروژه آن آغاز شده بود در سال 2015” Moudamane گفت.

معلم هنر علی تغییر توصیه کرده است این باشگاه برای سه سال گذشته است.

“این نقاشی دیواری است که در واقع یک دانش آموز ساخته شده آثار هنری” تغییر گفت. “ما آن را گرفت و آن را تبدیل به یک scantron و بزرگ است و ما در واقع آن را قرار داده تا در اینجا و هر کس قرار دادن قطعات با یکدیگر را از آن خود کنند.”

این NAHS تاسیس شد در سال 1978 توسط انجمن ملی آموزش هنر برای دانش آموزان دبیرستان نمرات 9-12. این سازمان به رسمیت می شناسد دانش آموزان دبیرستانی است که نشان می دهد برجسته توانایی و علاقه به هنر است. آن را نیز ترویج بالاترین استانداردهای در هنر, بورس, شخصیت و خدمات با آوردن هنر آموزش و پرورش به توجه مدرسه و جامعه است.

تغییر در ادامه به توضیح این باشگاه هدف اصلی.

“ما در انجام بسیاری از جمع آوری کمک های مردمی برای جمع آوری پول برای باشگاه” تغییر گفت. “پس همه از کوچک گردد و دست ساز چیزهایی است که ما به فروش پول می رود به سمت چیزهای مختلف و متفاوت جمع آوری اعانه مانند جمع آوری پول برای دانش آموزانی که در حال رفتن به کالج برای هنر است. به طوری که در پایان سال دو, دانش آموزان, دریافت بورس تحصیلی است که واقعا عالی است.”

یکی دیگر از NAHS عضو, سیاه پوست, مارتینز, شوخی مشخص راه او احساس می کند در مورد این باشگاه فعالیت: “آن را سرگرم کننده — و آن را استرس زا در همان زمان.”

کیت هوگان و سارا Wargo هستند juniors در استمفورد دبیرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر