یکی از چیزهایی که شما نمی توانید از دست ندهید, در مورد استمفورد مقدار زیادی از تنوع است. اگر شما راه رفتن را از طریق هر استمفورد عمومی شما را فورا ببینید یک استخر های مختلف اقوام و فرهنگ ها است. آن است که قطعا یکی از بهترین چیزها در مورد این شهر است.

آن را نمی خواهد یک کشش برای من می گویند که مردم از نژاد مخلوط هستند و در همه جا شما به نوبه خود. یکی از دلایلی که برخی ممکن است شک این دلیل است که به نظر می رسد می توان فریب.

شما می توانید با کسی که به نظر می رسد کاملا مخالف فرهنگ خود را معمول ظاهر فیزیکی. بسیاری از آنها سریع به فرض که در آن کسی است که از خود رنگ پوست و یا استفاده از زبان و کسانی که مردم اغلب به درمان یک راه خاص به دلیل آن است. اما شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم اصلا “شبیه” جایی که آنها در واقع از.

من در این رده است.

من متولد بسیار رنگ پریده, پوست, تا زمانی که من به مردم بگویید من نیمی از کاستاریکا کولون آنها من را باور نمی. من نشاندار شده با کلیشه های متعدد به دلیل ظاهر فیزیکی. آنها فکر می کنم من نمی تواند اسپانیایی صحبت می کنند که من نمی توانم رقص, که من حق دارند.

من در واقع می تواند اسپانیایی صحبت می کنند بسیار خوب, من عاشق غذاهای سنتی اسپانیایی و من می خواهم به فکر می کنم از خودم به عنوان یک فرد فروتن.

من تصمیم به مصاحبه با دیگران در مدرسه که در همان وضعیت است.

دوست من Kaily جوان نیز یک ارشد متناسب با ظاهر فیزیکی یک “دختر” — موهای بور چشم سبز و پوست روشن. اما, او, آلمانی, چینی, ایرلندی و جامائیکا. فقط به دنبال در شما هرگز می دانم که او از پس زمینه است که این متنوع است.

من نیز قادر به پیدا کردن یک مرد جوان که مانند Kaily به نظر می رسد بسیار “سفید” — با توجه به پوست. تاریخ پاتریک Teasedale است اکوادور و بریتانیا. او گهگاه بازديد خانواده اش در اکوادور او را دوست دارد به خوردن غذاهای سنتی و می تواند درک و اسپانیایی صحبت می کنند “خیلی خوب” با توجه به مضمون خود است. این حقایق هستند شما فقط ممکن است انتظار نیست.

یکی دیگر از همکلاسی های من, ایزابلا گارسیا ارشد نیز متناسب با همان دسته است. ظاهر فیزیکی خود را متناسب با کلیشه ای بودن کاملا اسپانیایی — با توجه به تیره و موهای مجعد و تیره چشم. مردم نیز به طور کلی فرض او این است که به طور کامل اسپانیایی به دلیل نام خانوادگی او. پس از مصاحبه گارسیا, من کشف کرد که او در واقع 50 درصد ایتالیایی که او می گوید: بسیاری از مردم شگفت زده به شنیدن. او می خورد و هر دو ایتالیایی و گواتمالا مواد غذایی (که او دیگر 50 درصد). او همچنین می تواند اسپانیایی صحبت می کنند روان.

Maz Yaghmaie یک تاریخ و همچنین خود را میبیند که کلیشه ای به عنوان یک “سیاه و سفید” بچه فقط به دلیل پوست روشن و نور چشم است. اگر یک به یک بررسی دقیق تر آنها خواهد آموخت که او در واقع ایران (همراه با کانادا ایرلندی و بیشتر).

نمی تواند سریع به فرض یک فرد میراث فرهنگی به عنوان وجود دارد بسیاری از دیگر افراد است که به مناسب این رده است. روشن است که مردم بیش از حد سریع به دیگران قضاوت بر اساس ظاهر فیزیکی خود را.

این باید تدریس هر درس: به نظر می رسد می توان فریب. متنوع جامعه در شهرستان ستمفرد قطعا ثابت شده است که.

سوفیا Negyesi ارشد در استمفورد دبیرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im