در سالن: داستان پسران ’56 در استمفورد بالا

استمفورد دبیرستان ساخته شده بود در سال 1873. بیش از یک قرن بعد این مدرسه هنوز هم می ایستد بیشتر سرند تر از همیشه با تاریخی باقی مانده و داستان از گذشته است. یکی از این داستان ها شده است به طور دائم تعبیه شده به مدرسه در ساختمان از طریق یک پلاک ویژه است که تنها در صورت یک داستان باور نکردنی از استمفورد بالا فارغ التحصیلان.

پلاک با عنوان “پسران ’56,” ساکن, در مقابل لابی اصلی ساختمان در سمت راست درب های ورودی است. در آن حکاکی اسامی 16 سابق استمفورد بالا دانش آموزان همراه با یک عنوان است که می خواند:

“این اعضای SHS کلاس از سال 1956 تشکیل شده است که دوستی نزدیک با یکدیگر است که به طول انجامید تمام طول زندگی خود را. آنها در یکی دیگر مجالس عروسی Godfathers به یکی دیگر کودکان و pallbearers در یکی دیگر مجالس ترحیم. گفته شده است که شده است وجود دارد هرگز یک گروه از این بسیاری از همکلاسی های, هر کجا که باقی مانده است تا برای مدت طولانی با چنین عشق پایدار و احترام به یکدیگر است. برای همه کسانی که می دانند آنها اشاره خواهد شد به عنوان ‘پسران است.'”

گذشته از آن, پلاک برگ کمی سرنخ به آنچه که به اصطلاح “پسر” را به آنها را مستحق چنین افتخار است. پس از چند پرسش با معلمان و دانش آموزان نشان داد کمی در آن سال 1956 استمفورد بالا سالنامه با عنوان “ما سال های طلایی” — و این مردان حکایات شخصی است که می تواند در نهایت ارائه راز شکوه و عظمت خود را.

“ما سال های طلایی” نشان داد که واقعیت غیر قابل انکار است که هر یک از مردان چپ خود را به یاد ماندنی اثر در استمفورد دبیرستان: کارمن Tornatore انتخاب شد “بهترین” از کلاس رابرت ساله بود مدرسه را “خود میکی گوشته” و ویلیام Caporizzo شناخته شده بود برای اینکه یک “نوکر با اعداد” که آرزو به یک حسابدار بعد از مدرسه بالا است.

اکثر آنها در تیم های ورزشی. اگر نه در تیم فوتبال (مربی توسط پل Kuczo که اسم اصلی بدنسازی) آن بیس بال و یا پیگیری تیم. دو عمل به عنوان کلاس افسران: Micheal T. Beluk بود رئیس جمهور و رابرت Horan شد معاون رئیس جمهور. تقریبا همه درگیر در “Mad Hatters” که — به عنوان شرح داده شده توسط یکی از “پسران” خود — یک باشگاه اجتماعی در استمفورد بالا در آن زمان.

همه آنها متفاوت آرمان برای بعد از مدرسه ، لنی روبرتو خواهد “بادبان به نیروی دریایی” در حالی که دونالد Tefrey مدرسه را “همه کاره تیم اول دانشگاه یا دانشکده مرد” خواهد “امتیاز بیشتر در مدرسه مهندسی.” اما بدون توجه به جایی که آنها رفت و پس از آنها فارغ التحصیل شده و هر یک از آنها انجام استمفورد بالا نام با غرور و افتخار آورده و به مدرسه خود را.

به عنوان جذاب به عنوان دبیرستان میراث از این مردان بودند از آن است که حتی بیشتر جالب به در نظر گرفتن آنچه آنها را به دست آورد پس از خروج از دیوارهای آجری از استمفورد بالا آوردن تاریخ به نام آن است.

یوسف Anzalone زندگی می کردند تا به مدرسه خود را بالا نام مستعار — “آقای زمین نشستن کامل هواپیما” توسط او به دنبال فوتبال حرفه ای و تبدیل شدن به یک مربی. نیویورک تایمز در یک مقاله منتشر شده در Oct. 2, 1983 با عنوان “Anzalone می شود پلاک 100” که او را برای جشن 100 خود را حرفه ای نفع خود به عنوان یک مربی فوتبال در استمفورد کاتولیک دبیرستان (در حال حاضر تثلیث کاتولیک دبیرستان). این مدرسه افتخار او برای کار خود را در سال 2017.

Dominick Lacerenza — که شناخته شده به عنوان “یک ورزش خوب که خوب در ورزش” — نیز یک کاتولیک تثلیث دبیرستان مربی فوتبال. در سال 2019, او با کمک یک نظر مقاله به استمفورد مدافع در مورد موفقیت این مدرسه است. در واقع Lacerenza نام به نظر می رسد بسیاری از بار در حمایت از پایگاه داده برای او مانند بسیاری از دوستان خود باقی مانده است در استمفورد این همه سال و خستگی ناپذیر کمک به جامعه.

یوجین “لوبیا” Bonina شد دریایی. پس از خدمات خود او با حضور در جنوب کانکتیکات اساتيد دانشگاه و از این فرصت برای آموزش هر دو فرانک رابینسون و روبرتو کلمنته. او به پایان رسید تا ازدواج با او یار دبیرستان فضل Bonina و باز موفق سازمان بیمه در بوکا راتون فلوریدا در سال 1975.

در سال 2012 Bonina در کنار همکلاسی سابق پیتر والش شد که استمفورد پیشکسوت ورزشی انجمن. والش به همراه Bonina به عنوان یک دریایی, و بعد از بازگشت به استمفورد به کار برای پدرش, شرکت, Anthony Walsh ساخت و ساز است که او بعدها در زمان بیش از. او نیز در خدمت سه نظر در استمفورد هیئت نمایندگان نشان دادن تعهد خود را به این شهر است.

توماس McTigue نیز افتخار توسط Stamford پیشکسوت چند سال به عقب خود را برای پایان کار در جامعه است. در کنار اینکه یک FCIAC فوتبال, رسمی, او عضو فعال St. John r. c. کلیسا اطلس خیابان یک درجه سوم از اعضای شوالیه های کلمبوس سنت آگوستین شورای پلاک 41 و گذشته عضو استمفورد گلف قدرت. او پس از فارغ التحصیل استمفورد بالا McTigue پیوست نیروی دریایی ایالات متحده و بعد از آن مشغول به کار به عنوان یک ادعای مدیر یک سازمان بیمه.

قبل از تعمق به Micheal Beluk را میراث آن اشتباه خواهد بود نه به ذکر است محبوبیت خود را در دبیرستان. این ’56 سالنامه با اشاره به او را به عنوان “پادشاه ارشد سلطنت” بعد از همه. او برای فوتبال و گلف تیم و فعال بود در مدرسه تئاتر برنامه. اگر این فعالیت ها به تنهایی نشان نمی دهد نفوذ خود را به او رای دادند “محبوب ترین” توسط کلاس های خود. به عنوان یک بزرگسال Beluk بود به شدت درگیر امور خیریه در محل کار و بازگشت به جامعه. زندگی ساکن استمفورد او به عنوان رئیس جمهور از استمفورد ارز باشگاه دو بار.

Beluk مرد را در سلطنت خود را بیش ارشد کلاس شد و بدون شک رابرت Horan, خود VP. Horan انتخاب شد “ورزشکار” و “متنوع ترین” توسط همسالان خود و زندگی می کردند تا به این عنوان با دخالت خود را در تعدادی از تیم های ورزشی دیوانه Hatters و اقدام به عنوان رئیس جمهور از تیم ریاضی (در یک مصاحبه Horan شوخی نشان داد که “او نمی دانست که چرا” او رئیس تیم است اما او بود).

دستاوردهای خود را در ورزش نیست بس در دبیرستان ، مقاله نیویورک تایمز از 11 ژوئیه سال 1971 با عنوان “Horan منصوب دستیار از دانشگاه هاروارد تیم فوتبال” نوشت: در مورد اخیر خود استخدام بصورت تمام وقت, فوتبال, دستیار برای دانشگاه هاروارد تیم فوتبال. این مقاله همچنین ذکر شده قبلی خود را به عنوان یک مربی فوتبال در استمفورد کاتولیک دبیرستان که در طی آن “او نوشته شده یک برنده-از دست گره خورده رکورد 31-7-1.”

Horan کالج رابرت Masotti شد شناخته شده به عنوان “آقای ورزش” در دبیرستان برای مهارت خود را در فوتبال و بسکتبال و بیس بال. پس از فارغ التحصیلی از UConn, Masotti cofounded Masotti & Masotti LLC, حسابداری و مشاوره سازمان مستقر در استمفورد. در یک مصاحبه او نشان داد که پسران را هنوز هم نگه داشتن در تماس با ما به این روز و این که او احساس می کند “خوش شانس بود که بسیاری از [قابل توجه دوستان است].”

حق در سراسر سالن از Masotti & Masotti LLC یکی می توانید از فرانک لی Volsi که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک وکیل. در یک مصاحبه لی Volsi صحبت از عکس ها که هنوز هم بالا خود میز: یکی از خود را با رابرت Horan از زمانی که آنها بازی فوتبال با هم در 5 سال و یکی دیگر از خوب قدیمی استمفورد بالا تیم فوتبال از سال خود را در این زمینه که در تصویر بیشتر از “پسران است.” قبل از coronavirus همه گیر رخ داد او گفت که او و چند نفر دیگر که هنوز هم با هم یک بار در هفته برای ناهار.

ادوارد Mazurek قطعا به نظر می رسد در عکس لی Volsi توصیف او در کنار Horan, شده اند باید یکی از موفق ترین ها در, به دنبال فوتبال بعد از مدرسه بالا است. پس از بازی برای خاویر دانشگاه در 4 سال فوتبال دانش او انتخاب شد برای بازی Gem شهرستان کاسه در بوفالو, نیویورک. او پیش نویس توسط AFL میهن پرستان, NFL شیکاگو کاردینالها و یک تیم از کانادا. او به پایان رسید تا با امضای کاردینال (که بعد از نقل مکان به St. Louis) و معامله شد اواسط فصل به New York Giants. پس از بازنشستگی از فوتبال او را دنبال کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش اجازه داده است که او را برای تدریس و مربی فوتبال در انگلستان برای 35 سال است.

ویلیام Caporizzo مانند Masotti و لی Volsi بود دنبال کسب و کار خود را پس از کالج. او در عمل به عنوان یک شریک موسس در Caporizzo و Caporizzo حسابداران رسمی, LLC و نگهداری حسابداری عمومی عمل در استمفورد برای 35 سال است. پس از استمفورد بالا Caporizzo دریافت کرده بود در رشته مدیریت بازرگانی از سرعت دانشگاه و در سال 1966 او اعطا مدال طلا و جایزه کانکتیکات Society of Certified Public Accountants.

ریموند پشت — با نام مستعار “گنت” — خدمت در ارتش ایالات متحده پس از دبیرستان و پس از آن او رفت و به کار به عنوان یک شغل نجار برای سال های بسیاری است. در حالی که در استمفورد بالا او در بازی در تیم ملی گلف و او هرگز متوقف به دنبال ورزش. او به عنوان “یک گلف باز مشتاق” بود که همواره در تلاش برای “کامل بازی خود را.”

به عنوان یک کل “پسران ’56” باید هزاران جذاب داستان زندگی اما آنچه که بیشتر قابل توجه در مورد این گروه از مردان است و دستاوردهای آنها را به استمفورد نام اما باور نکردنی از پیوند آنها است که همچنان ادامه داشت تا کنون پس از فارغ التحصیلی خود را.

“همه ما با هم بزرگ شده و با هم در آنجا ماند” به نظر می رسد “پسران” شعار غیر رسمی به عنوان هر یک از من مصاحبه استفاده می شود که همان عبارت. “این است که بر خلاف دیگر دوستی” Masotti به من اطمینان داد.

از زمان آنها صرف “کروز مربع” در دبیرستان به برنامه ریزی تعطیلات هم برای تابستان سال 2020 آنها همواره باقی مانده در تماس از طریق تلفن, ایمیل و یا تجمعات. چند “پسران” را تایید کرده اند که آنها با حضور در هر یک از دیگر مراسم و بازدید یکدیگر در بیمارستان در زمان خود از بیماری. در روز مصاحبه ما رابرت Horan ذکر است که فقط صبح که او دریافت کرده بود چهار ایمیل خود را از زندگی دوستان و چک کردن در در او.

در حالی که reminiscing در گذشته رابرت Masotti مشترک یک حکایت از یکی از تجمعات اخیر: چند سال پیش این گروه ملاقات کرد تا در بوستون برای شام. به عنوان وعده غذایی خود را به پایان آمد یک دختر جوان در زدم از اتاق خصوصی گفت که او فقط به حال به آنها را ملاقات. او توضیح داد: “یک لحظه من فکر می کنم شما در مورد کشتن یکی دیگر و بعد شما بچه ها در حال خندیدن دوباره.” Masotti اذعان می کند که در راه است دوستان با هم عمل می کنند; آنها استدلال می کنند آنها مبارزه می کنند اما “هر کسی که در این گروه می توانید می گویند چیزی به کسی دیگری” را به عنوان او آن قرار داده است. همه آنها که فقط نزدیک است.

رابرت Horan متوقف شده بود توسط مدرسه در سال گذشته به دیدن پلاک — که هر یک “پسر” خود را کپی و اذعان کرد که “به نظر می رسد دقیقا همان است.”

“آن را به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات,” او گفت:. “و من همیشه افتخار می کنم به یک استمفورد بالا فارغ التحصیل.”

خانواده یوجین Bonina که در فلوریدا نوشته در اگهی که “هرگز او را فراموش کرده Stamford, خانواده و ‘پسران است.'” و درست مثل Bonina باقی مانده “پسر” و همه استمفورد زیاد را هرگز فراموش نکنید این گروه باور نکردنی از مردان است.

صوفیه Sarak تازه وارد در استمفورد دبیرستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de