منتشر شده

چه استمفورد بالا دو و میدانی چیست ؟

این بدان معنی است که سالانه صورتی از بازی فوتبال است که افزایش مقدار زیادی از پول برای سرطان پستان است. به این معنی بازی بسکتبال در Kuczo ورزشگاه هاکی بازی در تری Conners و بازی زیر نور بویل در ورزشگاه. اما هم وجود دارد بسیاری از خود خسته شده اید همه چیز در مورد استمفورد بالا دو و میدانی.

اگر شما راه رفتن بیش از حد سریع شما دست خود قلب استمفورد بالا دو و میدانی است که واقعا واقع در طبقه چهارم در کنار تربیت بدنی. اردن ناپولیتانو یک مربی ورزشی در استمفورد دبیرستان. او متولد و بزرگ شده در استمفورد کار کرده است و در استمفورد بالا برای نه سال در حال حاضر.

او سه, ورزش, ورزشکار در دبیرستان است که به دلیل اینکه یک مربی بود کار ایده آل برای او فقط یکی از دلایل او مانند یک مربی ورزشی. ناپولیتانو از نوار مچ پا او را کسی که به نقد و بررسی بازی خود را با و همیشه وجود دارد برای شما آرزو موفق باشید با پنج قبل از هر بازی.

ناپولیتانو همیشه باعث می شود مطمئن شوید که به طور کامل توضیح دهید آسیب به ورزشکاران و همیشه بهترین منافع خود را در قلب.

“اردن است که فقط بهترین” گفت: تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزشکار تیلور Yaghmaie گفت. “هنگامی که من کردم آرنج تنیس او همیشه از آن ساخته شده خود را در اولویت اول به من کمک کند. او به طور مداوم از من پرسید که چگونه آن را احساس حتی اگر من فقط دیدم او از من ورزش های نجومی در یکی دیگر از بازی. بیش از یک مربی او فقط یک فرد خوب. او را بالاتر و فراتر از همیشه.”

ناپولیتانو حرفه ای و برتری نمایش داده شد را به عموم Dec. 28 سال 2019. آن بود سالانه زمستانی دختران مسابقات بسکتبال در استمفورد بالا و وستهیلل بازی Scarsdale در بسکتبال.

با حدود شش دقیقه در نیمه اول این بازی یکی از داوران بازی تام Ferrarese سقوط بر روی زمین در midcourt. او نگاه کرده بود ناخودآگاه و به نظر می رسد بی توجه بود.

“او بی توجه به نشانه های کلامی و لمس بنابراین ما فعال اورژانس به حال کسی 911 تماس بگیرید و رو AED به عنوان یک اقدام احتیاطی” ناپولیتانو گفت. “او هنوز هم تنفس, اما او پاسخگو نیست.”

قبل از ناپولیتانو شروع ماساژ, Ferrarese آگاهی به دست آورد. او ظاهر می شود اما همه از ناگهانی او رفت و بی توجه دوباره.

“ما پاک همه اداره شوک و سپس به ماساژ قفسه سینه” ناپولیتانو گفت. “من مجموعه ای از ماساژ دو نجات نفس, ماساژ, دو, نجات, نفس, و همانطور که من در مورد به انجام من سوم مجموعه ای از ماساژ, او آگاه است.”

آتش نشان و امدادگران وارد راست به عنوان او شروع به ماساژ. آنها با خیال راحت در دام او را به ماشین آلات و داروها و خوشبختانه ناپولیتانو به ما گفت که او به خوبی انجام می دهند.

“من درک است که هر کس به من یک تن از پشتیبانی و من واقعا تشکر از مردم که برای, اما آن را فقط من در این وضعیت” ناپولیتانو گفت. “من فکر می کردم همه ما کارکنان عمل بسیار خوبی از مربیان گرفتن مردم از ورزشگاه به ما ورزشی مدیر مسئول.”

این یک تلاش مشترک همه درگیر است. بدون استمفورد بالا بسکتبال دختران کارکنان کریس Passamano این مدیر ورزشی و همکاری هر کس دیگری در این رویداد آسیب زا ممکن است اجرا هموار. آن شواهدی از چگونگی تهیه برنامه های ورزشی است.

در حالی که این تیم تلاش زیادی از اعتبار می رود به ناپولیتانو. او آماده بود به انجام کار خود را و به خوبی آماده شده است. این فقط یک مثال از ناپولیتانو عالی کار می کنند. اگر چه او نمی صرفه جویی در زندگی می کند هر روز او همیشه یک کار شگفت انگیز.

ابی Wexler و Brayden Davis هر دو سالمندان در استمفورد دبیرستان. Wexler است که سردبیر این روزنامه و دیویس کارکنان خبرنگار در این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de