سن گنسلو برزیل (ایسنا) – کشته شدن یکی دیگر از نوجوان سیاه پوست توسط Rio de Janeiro پلیس در ماه گذشته بر اساس اعداد عادی – یکی از صدها نفر به ضرب گلوله کشته پایین هر سال توسط برخی از جهان مرگبارترین پلیس.

یک نشان دهنده دارای یک صلیب سفید تحمل نام جورج فلوید که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در اعتراض به خشونت پلیس ریو را نیروهای پلیس و نژادپرستی در ریو دو ژانیرو برزیل در ژوئن 7, 2020. رویترز/ریکاردو Moraes

اما عواقب بسیاری را شگفت زده کرده.

دادگاه برزیل هفته گذشته ممنوع حملات توسط ریو پلیس در طول COVID-19 همه گیر و یکشنبه شاهد در سراسر کشور راهپیمایی در برابر جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro به عنوان ایالات متحده تظاهرات و جهانی بیش از بحث های نژادی و خشونت پلیس موجب شده است یک حساب در برزیل.

یک زحمت کش 14 ساله که صحبت از تبدیل شدن به یک وکیل João Pedro Matos پینتو صرف بعد از ظهر مارس 18 بازی با دوستان در سراسر عموی خود حیاط خلوت استخر در سن گنسلو یک ریگ در حومه ریو دولت سرمایه است.

زمانی که پلیس هلیکوپتر شروع گردان نزدیک سربار وحشت زده پسران با عجله داخل João Pedro مادر و عمو و گفتگو کرد. به شدت مسلح پلیس با هجوم به صفحه اصلی پرتاب نارنجک داخل و پاشش در ساختار و تیراندازی.

یکی از ضربه گلوله João Pedro در نیم تنه او را به قتل.

“زمانی که شما وارد یک جامعه تیراندازی آن را به عنوان اگر هر کس در جامعه یک جنایتکار است. آن را به عنوان اگر هیچ کس خوب در اینجا زندگی می کند گفت:” رافائلا Coutinho Matos, مادر کشته پسر در یک مصاحبه.

مقامات گفته خانواده او از مرگ شد, تصادف, او گفت:. گفتند هلیکوپتر خال خال یک مرد آنها فکر می کردند که هدف از حمله پلیس رقص بیش از یک حصار در نزدیکی استخر.

در یک بیانیه ریو پلیس ایالتی گفت: کارآگاهان باز کرده بود رسیدگی به این حادثه و سه افسر معلق شده بود. پلیس برزیل فدرال که همچنین شرکت در عملیات نداشت, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چنین تراژدی عادی در ریو که در آن به شدت خشونت آمیز نیروی پلیس کشته 1,814 مردم در سال گذشته با توجه به آمار رسمی. آنها کشته و 606 بیشتر در چهار ماه اول سال 2020 است.

بسیاری از قتل غیر مسلح سیاه مردان یا کودکان می آیند و با نسبتا کمی اعتراض یا توجه رسانه ها.

در عین حال خشم و João Pedro مرگ و سایر اخیر شکایت از خشونت پلیس در حال جوش را روی در برزیل در برابر یک پس زمینه گسترده آمریکا تظاهرات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

دیوان عالی کشور منظور

روز جمعه صدها نفر با تجمع در مقابل ساختمان شهرستان سن گنسلو سالن شعار “نه عدالت بدون صلح!” در پرتغالی.

بسیاری از تمرکز خود را به خشم در Bolsonaro و ریو فرماندار Wilson Witzel هر دو راست سیاستمداران است که باید تشویق پلیس برای کشتن مجرمان بیشتر. Witzel یک قاضی گفت: افزایش نیروها در افغانستان خود “نیست دشوار است برای توجیه.”

همچنین در روز جمعه دادگاه عالی عدالت ادسون Fachin صدور یک فرمان منع حملات پلیس در ریو cinderblock زاغه شناخته شده به عنوان فقیر نشین تا بدترین COVID-19 شیوع فروکش. منظور ساخته شده است که اشاره به João Pedro مرگ اجازه می دهد تا حملات تنها در “شرایط استثنایی” با تایید قبل توسط دولت دادستان.

در یکشنبه, ضد نژادپرستی راهپیمایی در عمده شهرستانها برزیل آورده بزرگترین جمعیت ضد Bolsonaro معترضان پس از همه گیر وارد شده در ماه مارس است. در پایتخت برازیلیا تظاهرکنندگان در ماسک های انجام شده سیاه و سفید “زندگی” موضوع آگهی ها مزین با João Pedro نام.

ایمنی عمومی متخصص ایگنکیو کانو گفت که چنین خرید اینترنتی از یک پلیس به قتل شد بی سابقه ای نشان می دهد که اخبار از ایالات متحده در حال اوج حساسیت در برزیل.

“آن را غم انگیز در راه است که بخشی از جامعه برزیل, نگاه آمریکا به درک که مشکل وجود دارد در خانه گفت:” کانو استاد در ریو دو ژانیرو دانشگاه دولتی.

“و رسانه ها دادن خیلی بیشتر پوشش در حال حاضر پس از جورج فلوید مورد از آنها در غیر این صورت به عود موارد اعدام در favelas.”

در روز جمعه اعتراض در سن گنسلو, سیاه, کالج, دانشجو Mykaella مریرا تکرار خواسته های حقوق بشر که مرکز صحنه در ایالات متحده به عنوان به خوبی.

“ما نمی توانیم این را قبول نسل کشی دولت که فکر می کند ما می میرند برای هیچ چیز” مریرا گفت. “ما همچنین مردم است. ما نیز حق دارند زندگی می کنند.”

سن گنسلو است گشت توسط ریو 7th, پلیس نظامی گردان دولت کشنده ترین نیروی پلیس سوابق نشان می دهد. در ماه اکتبر مهر منتشر رسیدگی به مرگ Brayan Mattos دوس سانتوس 19 ساله که او نیز ناخواسته قربانی یک حمله در اینجا.

در این سال پلیس را در منطقه برای خود گریم رکورد کشته شدن 103 نفر در این منطقه در چهار ماه اول سال 2020 است. در ماه مارس پلیس اینجا مجموعه ای از یک رکورد ماهانه کشته شدن 33 نفر با توجه به اطلاعات عمومی.

اگر چه سفیده را تشکیل می دهند نیمی از جمعیت در ریو آنها حساب برای تنها 12 درصد از پلیس با قتل با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط ایسنا در سال گذشته تحت یک آزادی اطلاعات درخواست.

João Pedro بود زحمت کش مؤمن و رفت و هیچ جا بدون خانواده گفت: مادر او رافائلا.

تصاویر به صورت خودکار (7 عکس)

در روزی که کشته شد رافائلا گفت پسر بود و از دیدن پسر عموی خود را در مورد یک کیلومتر دور بازی توسط استخر.

او آموخته است که João Pedro زخمی شده است زمانی که همسرش وارد خانه خانواده در وحشت گفت: پسر خود را ضرب گلوله کشته شده بود و به یک بیمارستان توسط هلیکوپتر. آن را تقریبا یک روز کامل تا زمانی که او آموخته است که سرنوشت خود را.

“او یک دوست پسر گفت:” رافائلا. “یک پسر که تا به حال رویاهای.”

گزارش گرم اسلاتری و ریکاردو Moraes; گزارش های اضافی توسط گابریل Stargardter در ریو دو ژانیرو ریکاردو بریتو و ماریا کارولینا مارچلو در برازیلیا; ویرایش توسط براد Haynes و لیزا Shumaker

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de