هند و چین تجارت barbs پس از برخورد مرگبار بالا در هیمالیا

http://www.washingtonpost.com/video/world/modi-responds-after-clashes-chinese-troops-leaves-20-indian-soldiers-dead/2020/06/17/e4ef7652-fb3f-42f9-90c3-aae0e1f51103_video.html

دهلی نو — هند و چین معامله سرزنش شنبه برای برخورد مرگبار که در سمت چپ 20 سربازان هندی مرده بالا در هیمالیا تحت فشار قرار دادند و رابطه بین این دو هسته ای همسایگان به قلمرو ناشناخته.

درگیری اواخر دوشنبه شب — جایی که چینی و هندی نیروهای یکدیگر جنگیدند با باتوم و میله و سنگ در نزدیکی یک رودخانه بود و جدی ترین درگیری ها میان دو کشور در بیش از 50 سال است.

در اولین نظرات به حادثه نارندرا نخست وزیر هند گفت: “هند می خواهد صلح” اما هنگامی که برانگیخت آن “را در خور پاسخ.”

برخورد مارکس یک نقطه عطف برای هند و چین است. رابطه بین دو غول — هر دو در حال افزایش در جهان البته قابل ملاحظه ای در سرعت های مختلف — شده است مملو اما نه خشونت آمیز در دهه های اخیر.

[چرا هند و چین به درگیری مسلحانه در مرز خود]

در حال حاضر دو کشور صورت یک چشم انداز مشخص شده توسط تعمیق بی اعتمادی و تازه درگیری همراه خود را از 2200 مایل مرز. برای لحظه ای نه هند و نه چین به نظر می رسد مایل به خطر گسترده تر برخورد: هند در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و بحران اقتصادی در حالی که چین دست و پنجه نرم با به شدت کاهش و رشد فزاینده رقابت با یک دور بیشتر تهدید ژئوپلتیک, حریف, ایالات متحده است.

هر دو کشور هند و چین روز چهارشنبه گفت که آنها در تلاش برای حل و فصل اختلافات خود را از طریق گفت و گو اما اوضاع همچنان متشنج و نامشخص است.

چین خواستار آن است که سربازان هندی درگیر در این حادثه بود “به شدت مجازات شود.” هند در عین حال گفت که “عمد و برنامه ریزی شده عمل” توسط طرف چینی بود “به طور مستقیم مسئول” برای خشونت است.

مودی پرداخت غم انگیز ادای احترام به سربازانی که کشته شدند با فشار دادن کف دست خود را با هم با چشمان بسته در طول دو دقیقه سکوت پخش در تلویزیون ملی.

“قربانی ساخته شده توسط سربازان ما را نمی خواهد بیهوده,” او گفت:.

در ایجاد امنیت وجود دارد و قابل لمس است خشم و سردرگمی در چین ، کارشناسان در هند می گویند که چین رسوب clash ماه گذشته با راه اندازی encampments در خاک است که هند ادعا می کند در چند نقطه خود را در نزدیکی مرز مورد مناقشه در Ladakh منجر به یک بن بست که شامل هزاران نفر از نیروهای نظامی است.

“چینی ها اقدام مانند قلدر گفت:” آرویند گوپتا در هند معاون سابق مشاور امنیت ملی متعهد است که هند را مقاومت در برابر تغییر وضع موجود. “هنگامی که شما را در پس از آن به شما داده اند در forever,” او گفت:.

گوپتا افزود که خشونت برخورد همراه با تلفات بود و تکان دهنده — اگر به عنوان “یک جنگ باند در حال وقوع است,” او گفت:.

کشنده تقابل آغاز شد دوشنبه پس از هند فرستاده گروهی از سربازان برای بررسی اینکه آیا نیروهای چینی به حال خارج از یک نقطه خاص در Galwan ولی پس از یک دور مذاکرات بین دو طرف با توجه به دو هندی از افسران ارتش مستقر در منطقه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد این حادثه.

اولیه که حزب مورد حمله قرار گرفت و برخی از, اسیر, به افسران ارتش گفت: و هر دو طرف به نام برای تقویت. متعاقب آن غوغا در رفت و ساعت ها در تاریکی و درگیر باتوم و میله باشگاه ها و سنگ. برخی از سرخپوستان که فوت شد پرتاب کردن — و یا سقوط کردن — خط الراس به منجمد Galwan رودخانه زیر ماموران گفت. ده ها تن مجروح شدند. (هندی و چینی نیروهای خودداری از شلیک سلاح در منطقه مرزی با توجه به مدت طولانی پروتکل.)

چین تایید نشده آسیب و یا مرگ و میر در میان نیروهای خود را اگر چه یک سخنگوی نظامی مراجعه کننده به طور کلی به “تلفات” در این حادثه. وانگ یی از وزیر امور خارجه چین در بیانیه ای گفت: روز شنبه که سربازان هندی حال عبور از خط کنترل واقعی — غیر رسمی مرزی و با خشونت حمله به سربازان چینی که با نزدیک شدن آنها. او خواستار آن است که هند “بلافاصله متوقف کردن تمام اقدامات تحریک آمیز.”

با وجود این جنگ از کلمات نیز وجود دارد نشانه هایی که هر دو کشور مصرف شد گام برای کاهش تنش که بلافاصله پس از برخورد. در حالی که وجود دارد شوک در هند وجود دارد کمی از گوش خراش واکنش و یا تماس برای اقدامات تلافی جویانه است که اغلب رخ می دهد در طول تنش با رقیب خود پاکستان است.

برخورد کشید آشکارا پایین کلید پاسخ از دولت چین بر خلاف حوادث نظامی تئاتر مانند تنگه تایوان که در آن جزئی تحریکات توسط ارتش ایالات متحده اغلب منجر به bellicose از هشدارهای پکن.

صبح روز بعد از گزارش ظهور مرگبار و جدال دولت چین آژانس خبری ایسنا و حزب کمونیست رسمی سخنگوی مردم ایران روزانه به خاک سپرده شد داستان از این حادثه و یا حذف و ذکر آن در دسترس نباشد.

دانمارکی اسماعیل

ایسنا

ارتش هند کامیون حرکت در امتداد یک بزرگراه منتهی به لاداخ در روز چهارشنبه.

“چین می تواند کنترل ناسیونالیسم کاملا خوب” گفت: Christopher Colley یک همکار در مرکز ویلسون که دارای تخصص در چین-هند امنیت ارتباط است. “این یک تصمیم استراتژیک با چین به فاش نمی تلفات و مرگ و میر و یک تلاش عمدی برای د-تشدید می شود چه می تواند بسیار خطرناک وضعیت اگر شما اجازه دهید ناسیونالیسم درگیر می شوند.”

چین احتمالا “کمی علاقه به تشدید بحران” گفت M. Taylor Fravel یک کارشناس در افراد ارتش آزادی بخش که ریاست امنیت مطالعات برنامه در MIT. “چین را رقیب اصلی در شرق آسیا و فراتر از آن است که ایالات متحده نمی هند.”

در هفته های اخیر چین خم آن عضله در سراسر منطقه متوقف مالزی و ویتنامی کشتی ها در دریای چین جنوبی تصرف قدرت های جدید بیش از هنگ کنگ و دو بار قایقرانی یک ناو هواپیمابر از طریق حساس تنگه تایوان.

هند و چین را یک رابطه پیچیده با چندین امتیاز از اصطکاک از جمله اختلافات مرزی, چینی, تامین مالی پروژه های زیربنایی در کشورهای همسایه و هند در حمایت از دالایی لاما که زندگی در تبعید در هند است. حتی قبل از روز دوشنبه برخورد وجود دارد “در حال حاضر کمبود اعتماد نسبتا بالا به منظور” گفت: Ashok Kantha سابق سفیر هند به چین است.

اما چین گزارش تاخت و تاز در Ladakh و به دنبال آن روز دوشنبه clash علامت گسترده چالش جدید است.

“شکی نیست که این یک نقطه عطف” گفت: Shivshankar منون سابق هند, مشاور امنیت ملی. “آنچه که چینی ها انجام داده اند عظیم تشدید. این است برای رفتن به یک اثر بزرگ در روابط ما.”

Shih گزارش از سئول. شمس عرفان در سرینگر هند و Niha Masih در دهلی نو کمک به این گزارش.

پرسش های متداول: آیا هند و چین مبارزه با بیش از?

20 سربازان هندی کشته شده در درگیری با نیروهای نظامی در 45 سال

به دور از ضعف های coronavirus چین به دنبال حاکمیت ادعا می کند در تمام جبهه ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de