هند و چین نیروهای, درگیری در مرز مورد مناقشه با ‘تلفات در هر دو طرف’

دهلی نو/پکن (ایسنا) – هندی و چینی نیروهای مبارزه با میله آهن و سنگ در مرز مورد مناقشه منجر به تلفات در هر دو طرف از جمله مرگ سه سربازان هندی, هندی, مقامات گفت: در عمده تشدید هفته بست.

ارتش هند سربازان پیاده روی گذشته خود را در پارک کامیون ها در موقت اردوگاه موقت قبل از رفتن به لاداخ در نزدیکی Baltal جنوب شرقی سرینگر 16 ژوئن 2020. REUTERS/Stringer

چین مقصر هند برای مبارزه در برف, بیابان لاداخ در غرب هیمالیا در روز دوشنبه و سردبیر کنترل دولت جهانی بار نیز گفت: این نظامی متحمل تلفات شده است.

مرگ اولین کسانی بودند که از سال گذشته عمده مرز برخورد در سال 1967 بین هسته ای, آسیایی, غول و جهان دو پرجمعیت ترین کشور جهان که نتوانسته اند به حل و فصل اختلاف همراه خود را وسیع مرزی.

از آنجا که ممکن است صدها نفر از سربازان مواجه خاموش در برابر یکدیگر در سه مکان از جمله همراه بانک ها از Pangong Tso دریاچه هر طرف متهم دیگر تجاوز به حریم دیگران.

در شب دوشنبه یک گروه کوچک از سربازان به ضربات در Galwan دره هند گفته بود اما روشن نیست که تا به حال باعث آنها.

“در طول ده-تشدید روند در راه در Galwan دره خشونت آمیز چهره روز گذشته صورت گرفت شب با تلفات در هر دو طرف” ارتش هند در بیانیه ای گفت.

“از دست دادن زندگی در هند جانبی شامل یک افسر و دو سرباز. مقامات ارشد نظامی دو طرف در حال حاضر جلسه در محل برای خنثی کردن این وضعیت است.”

افسر که فوت شد سرهنگ, یک منبع دولتی گفت. دو طرف شده بود بحث در مورد راه هایی برای د-تشدید می شود اما در برخی از نقطه از افراد ارتش آزادی بخش تبدیل شده و در یک گروه از سربازان هندی این منبع گفت.

“آنها با حمله با میله آهن از فرماندهان بود grievously مجروح و سقوط کرد و هنگامی که این اتفاق افتاد بیشتر سربازان swarmed به منطقه و حمله با سنگ” گفت: منبع بود که در جریان این موضوع است.

طرف چینی در آورده و تقویت جدال رفت و برای چند ساعت این منبع گفت. هیچ از کار اخراج شدند عکس در هر مرحله.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه در پکن گفت: هیچ یک نقض جدی توافق رسیده توسط این دو کشور زمانی که نیروهای هندی را برانگیخت و حمله به پرسنل چینی.

“چه تکان دهنده است که در ژوئن 15, سمت هند به شدت نقض ما اجماع و دو بار با عبور از خط مرزی و باعث و حمله به نیروهای چینی باعث خشونت فیزیکی تقابل بین دو مرز نیروهای” ژائو Lijian به خبرنگاران در پکن.

“چین افزایش مخالفت های شدید و سخت گیر تضمینی به سمت هند در این” او گفت:. هیچ اطلاعات ارائه شده در هر تن رسیده است.

VITIATED جو

هند و چین مبارزه کوتاه اما خونین مرز جنگ در سال 1962 و بی اعتمادی است و گاهی اوقات منجر به شعلهور شدن زمان.

نگهبانان مرزی داشته اند درگیری و دعوا مشت هنگام گشت زنی مواجه اند اما شده است وجود دارد بدون از دست دادن زندگی در مرز از سال 1967.

“این بسیار بسیار جدی این است که رفتن به خراب کردن هر چه گفت و گو می گذرد,” فرمانده سابق ارتش هند D. S. Hooda گفت.

کارشناسان نظامی می گویند که یکی از دلایل این صورت است که هند شده است ساختمان جاده ها و فرودگاه ها به منظور بهبود ارتباطات و کاهش شکاف با چین را به مراتب برتر زیرساخت ها است.

در Galwan هند تکمیل جاده منتهی به فرودگاه در ماه اکتبر گذشته. طرف چینی باید پرسید هند برای متوقف کردن ساخت و ساز است.

هند می گوید: این عامل در کنار آن از خط کنترل واقعی عملا مرز.

نمایش به صورت اسلاید (2 تصاویر)

این editor-in-chief چین جهانی روزنامه تایمز گفت: این نظامی متحمل ضرر و زیان در آخرین برخورد هر چند معلوم بود که آیا کسانی که مرگ و میر و یا زخمی شدند.

“بر اساس آنچه که من می دانم طرف چینی نیز دچار تلفات در Galwan ولی برخورد فیزیکی” هو Xijin گفت: در یک صدای جیر جیر. او نمی دهد جزئیات بیشتر. جهانی تایمز منتشر شده است روزانه مردم, روزنامه رسمی حزب کمونیست چین.

گزارش های اضافی توسط کریس توماس در بنگلور مگ شن در هنگ کنگ و کالین کیان در پکن; گزارش های اضافی و نوشتن by Sanjeev Miglani ویرایش توسط رابرت Birsel, Simon کامرون-مور و نیک Macfie

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de