هند coronavirus: جمعیت بزرگ به عنوان برخی از خدمات قطار رزومه

هند بخشی از بازسازی قطار خدمات در میان گزارش از هرج و مرج و ازدحام بیش از حد در برخی از ایستگاه های.

حداقل 145,000 مردم خواهد شد سفر در قطار در روز دوشنبه به عنوان کشور شروع به بازگشایی بعد از یک مدت طولانی مستند.

دو صد قطار را در حال حاضر شروع عملیات تا از 30 موجود است که در حال حاضر در حال اجرا است.

اما حفظ اجتماعی فاصله و پاکیزگی است به اثبات می شود یک کار دشوار است که جمعیت زیادی جمع شده بودند خارج برخی از ایستگاه های.

هند ماموت شبکه راه آهن معمولا حامل 25 میلیون مسافر در هر روز است.

وزارت امور است مسائل مربوط به دستورالعمل های خاص برای عمل صاف از خدمات قطار. آنها می گویند که تمام مسافران را به نمایش اجتماعی فاصله باید به دنبال در ایستگاه و قطار و مسافران تنها را تایید کرده اند که بلیط را مجاز به سفر.

اما برخی از ایستگاه های گزارش شده و هرج و مرج به عنوان مقامات در تلاش برای اجرای این دستورالعمل. BBC تلوگو گزارش داد که مردم ایستاده بودند خیلی نزدیک به یکدیگر در سکوندربد ایستگاه راه آهن در جنوب ایالت Telangana.

“کارکنان راه آهن و پلیس اجازه نمی دهد که مسافران به داخل ایستگاه تا حداقل یک ساعت قبل از خروج برنامه ریزی شده با استناد به جسمی فاصله گرفته است. این منجر به برخی از هرج و مرج خارج از ایستگاه راه آهن به عنوان یک تعداد زیادی از مسافران جمع شده بودند و وجود فاصله فیزیکی نگهداری می شود. پلیس بعد از آن وارد و سازماندهی صف” بی بی سی تلوگو را Sharath Behara می گوید.

گزارش از دهلی نو, BBC Hindi را سلمان راوی گفت: سخت اجتماعی فاصله بود که به دنبال زمانی که مسافران سوار قطار و همه آنها را از تن ماسک.

“اما همان مشاهده نشد در رزرو بلیط شمارنده. بسیاری از مردم که نمی باید بلیط نیز تبدیل شده تا در ایستگاه و که باعث ازدحام,” او اضافه شده است.

خدمات قطار آمد به توقف سنگ زنی زمانی که نارندرا نخست وزیر اعلام کرد این مستند در 24 مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

این چپ میلیون ها نفر روزانه-دستمزد کارگران رشته به عنوان آنها به شدت در تلاش برای بازگشت به روستاهای خود را از شهرستانها. بسیاری از آنها تصمیم به راه رفتن در مسافت های طولانی در برخی از موارد بیش از 1000 کیلومتر.

به عنوان فشار و انتقادات نصب شده در دولت آغاز شده در حال اجرا قطار ویژه به کشتی مهاجران. برخی از 30 قطار دوباره راه اندازی در مه 12, از آنجا که شده است وجود دارد سازگار تقاضا برای بازگشایی بیشتر مسیرهای.

گرفتن شبکه قطار دوباره رفتن بخشی از دولت استراتژی گسترده تر به آرامی بازگشایی اقتصاد است. میلیون ها شغل از دست داده اند و کارخانه ها در حال تلاش برای بازگشایی به عنوان تقاضا به احتمال زیاد کند در هفته های آینده.

اما سوال جدی مطرح شده بیش از این استراتژی به عنوان هند coronavirus caseload است که به طور مداوم در حال افزایش است. کارشناسان می گویند اگر هنجارهای ایمنی هستند و نه به دنبال این وضعیت می تواند به سرعت تبدیل به بدتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de