Talha Salaria

کارگران مهاجر منتظر پرواز خود را در فرودگاه در بنگلور. یک گروه از وکلا کمک کرده است و ده ها رشته کارگران در هند خانه پرواز در میان تنگنای اقتصادی.

دهلی نو — راجش رعنا و سه فرزند شد, زنده ماندن در یک وعده غذایی در روز هنگامی که تماس آمد.

در ابتدا او فکر کرد که یک اشتباه وجود دارد. The 40-year-old نجار در بمبئی در حال صرف دو ماه بدون کار میان هند دقیق همه گیر مستند قادر به کسب درآمد و یا بازگشت به روستای خود را.

بر روی گوشی یک غریبه بود ارائه به پرواز تمام خانواده از هند به سرمایه مالی به دولت بیش از 1000 مایل دور — به صورت رایگان.

“همسایه گفت: این می تواند برخی از تقلب گفت:” رعنا با گوشی از خود ایجاد کرد. “آن را بیش از حد خوب درست باشد.”

Soni رعنا

اعضای رعنا خانواده مطرح در بمبئی فرودگاه قبل از آنها سوار یک بودجه خصوصی تخلیه پرواز برای کارگران مهاجر به خانه خود در ایالت جارکند در آوریل 28.

زمانی که هند برقرار بزرگترین مستند به مبارزه با رمان coronavirus در اواخر مارس آن سقوط میلیون ها نفر را به مشقت شدید. آن نیز الهام گرفته بعید است و کراماتی از سخاوت.

افراد در سراسر کشور را به شدت به مقابله با شکاف بین دولت تلاش های امدادی و گسترده نیاز به کمک. برخی کار کرده اند به خوراک مردم محروم از درآمد خود را. برخی از آنها پا به تحویل کالا به کسانی که نمی توانند خانه های خود را ترک. دیگران باید با هم متحد برای کمک به حمل و نقل کارگران مهاجر که گرفتار شده بودند.

از جمله کارگران ضربه شد به خصوص با خاموش کردن که نابود معیشت خود و هزاران نفر را به خطر ناک سفر با پای پیاده به روستا صدها مایل دور. دولت بود آهسته به ارائه کمک به کارگران که می خواستم به خانه بروم: یک ماه پس از این مستند آغاز شد که سرخوردگی بزرگ شده, دولت مجاز اتوبوس به اجرا و سازمان قطار ویژه برای کارگران است.

اما ده ها کشته در تصادفات جاده ای و یا در طولانی سفر با قطار اغلب بدون غذای کافی و یا آب است. U. N. کارشناسان در این هفته گفت: آنها “وحشت زده” در دولت بی اعتنایی به صورت داخلی آن مهاجران و به نام تسکین اقدامات “کافی نیست.”

رعنا و خانواده اش در میان آنهایی که خوش شانس. در مه 28, Rana, همسر و سه فرزند خود را در لباس پوشیدن در لباس های بهترین خود را و وارد در بمبئی مغرور فرودگاه بین المللی که تا به حال بازگشایی محدود پروازهای داخلی سه روز پیش از آن. هیچ کس در خانواده بود و همیشه پا در داخل فرودگاه و قبل از.

وجود دارد, همراه با ده ها تن از دیگر کارگران مهاجر آنها سوار یک بودجه خصوصی تخلیه پرواز به دولت خود را از Jharkhand. این پرواز که رعنا سوار شده بود مرتب توسط فارغ التحصیلان از معتبر دانشکده حقوق.

“همه ما بوده است کمک به تسکین اقدامات به صورت جداگانه گفت:” Shyel Trehan یکی از سازمان دهندگان. “اما ما می خواستیم به انجام بیشتر.”

در مواجهه با ویرانی اقتصادی ناشی از این مستند هند است که برداشت بسیاری از آن در اوایل محدودیت در حرکت, حمل و نقل و بازرگانی و حتی به عنوان موارد افزایش است. هفته گذشته این کشور گزارش داد که بالاترین یک روز پرش در موارد جدید و تعداد کل عفونت می ایستد در بیش از 200 ، 000.

[بزرگترین مستند در جهان است ، هند نیروبخش برای چه می آید بعدی.]

به عنوان در ایالات متحده اقدامات انجام شده برای مبارزه با این ویروس در هند داشته اند بسیار متفاوت عواقب برای بخش های مختلف جامعه است. برای کسانی که با کارهایی که انجام می شود از محدودیت در تلاش بودند اما نه ویرانگر. اما برای این کار فقیر مستند فرود آمد “مانند یک شهاب سنگ” نوشته فعال خشن فرمانده برابر میدانند خود سلب مالکیت به یک “اجتماعی جرم است.”

وضعیت گالوانیزه مردم مانند Trehan به پیدا کردن راه هایی برای کمک به کارگران شده بود که “نامرئی” برای بسیاری از سرخپوستان. “این بحران در معرض است که گفت:” 42 ساله در دهلی نو, وکیل.

او و دیگر اعضای او قانون کلاس مدرسه ابلاغ در یک گروه واتساپ. کسی پیشنهاد استخدام اتوبوس به ارسال کارگران بازگشت به خانه. اما در کار کردن هزینه های آنها را به یک جای تعجب تحقق: هزینه اجاره یک هواپیما برای 180 نفر بود که تقریبا همان است که ارسال این تعداد از مردم در اتوبوس متقاطع کشور — در مورد $15,000.

در عرض یک روز و نیم آنها را مطرح کرده و به اندازه کافی پول از طریق crowdfunding و پرواز به سمت چپ در هفته.

سپس تلاش کردند زندگی خود را به عنوان کلمه گسترش در سراسر شبکه خود را. شرکت گروه جلو آمد به حمایت دوم پرواز و پرواز سوم شد برای پرداخت توسط پدر و مادر از دانش آموزان در یک مدرسه خصوصی در بمبئی. یک دهلی نو-بر اساس وکیل خانواده ارائه شده برای پرداخت هزینه های دیگر. پاسخ قاطع رهبری اصلی گروه به مجموعه ای از یک هدف 10 پرواز و پس از آن آنها را ارزیابی مجدد نیاز است.

Indranil Mukherjee

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نشانه گفتن مسافران اجتماعی را حفظ فاصله دیده می شود در چک در شمارنده در Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی پس از پروازهای داخلی از سر گرفته در بمبئی در آوریل 28.

برای شناسایی کسانی که در نیاز مبرم به آنها با همکاری پریا Sharma, دکترا محقق از بمبئی که جمع آوری اطلاعات در کارگران آسیب دیده در طول مستند. آنها به ترتیب اولویت خانواده ها با فرزندان جوان یا کسانی که ماندن در دولت پناهگاه است.

دیگر شهروند-led طرح نیز حمایت گسترده. در ماه های گذشته Akshay Kothawale خودرو-راننده ریکشا در شهر پونا با استفاده از $2,500 او را نجات داد برای عروسی خود را برای توزیع مواد غذایی در بسته های 300 نفر در نیاز روزانه است.

عروسی خود را برنامه ریزی برای 25 مه تا به حال به تعویق افتاد به دلیل مستند. “پس من می توانم سازماندهی یک تابع من فکر کردم این بهترین راه بود برای جشن,” او گفت:. هنگامی که خبر حرکت خود گزارش شده در رسانه ها مردم از سراسر کشور فرستاده او 8 ، 000 $برای عروسی خود را.

“این شده است یک بار از ناامیدی مطلق برای بسیاری از مردم گفت:” 29 ساله Sharma. “اما هم وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهند برای کمک به.”

20-عضو داوطلب تیم جمع آوری کارگران جزئیات و رضایت دستگیره سفر مدارک به ترتیب برای حمل و نقل به فرودگاه و همکاری با دولت است که ارائه حمل و نقل به روستاهای زمانی که خانواده ها زمین. این کار اغلب با این واقعیت پیچیده است که بسیاری از کارگران شده اند برای اولین بار آگهی.

“این یک بزرگ عاطفی غلتکی coaster” گفت: Trehan. “اما این افراد فکر نمی کنیم نیاز به احساس ناتوان هنگامی که شما ببینید نابرابری. آن را به انجام کمی خود را در بخشی.”

برای کسانی که بهره مند از سخاوت از غریبه ها کمک شده است یک نعمت غیر مترقبه.

راجندرا مندل یک زن 47 ساله خودرو-راننده ریکشا زندگی در بمبئی با دو فرزند از پول چند هفته به مستند. سمت چپ با انتخاب او به رخنه کردن وسیله نقلیه خود را در برخی از روزها به کسب درآمد پول در نقض مستند.

“من هرگز شادتر در زندگی من” گفت: مندل از سفر خود را. “من قادر به گرفتن خانه در طول یک بیماری همه گیر.” در طول پرواز خود را پسران شگفت زده در ابرها. او 9 ساله و پسر وعده داده شده را به خوبی مطالعه و مندل برای سوار هلیکوپتر زمانی که او رشد می کند.

برای Ishrafil انصاری 19 ساله کارگر ساختمانی خانه پرواز کمک به روشن کردن مسئولیت حمایت از خواهر او و دو فرزند جوان است. در این روستا وجود دارد پدر و مادر و خانواده برای به اشتراک گذاشتن بار.

رعنا خانواده را شکر که قادر به رسیدن به خود را ایجاد کرد که در آن آنها می توانند دو وعده غذا در روز. “ما در نظر خودمان بسیار خوش شانس” گفت: رعنا. “برای ما این افراد را به عنوان خوب به عنوان خدا.”

ادامه مطلب:

در یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین مبارزه با کروناویروس است تبدیل به یک مبارزه برای زنده ماندن

برای هند رشته کارگران غیر ممکن است انتخاب: فقر و یا یک جاده خطرناک صفحه اصلی

همانطور که جهان به نظر می رسد برای coronavirus سپر بلا مسلمانان در حال سرزنش در هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de