استمفورد — محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال ramping تا پاسخ خود را به COVID-19 گیر با طرح های جدید از جمله coronavirus تست در استمفورد بیمارستانی و پزشکی-تامین حمل و نقل به دیگر مناطق آسیب دیده استمفورد بیمارستان و غیر انتفاعی Tearfund مدیران گفت: در یک گزارشگیری جمعه به مقامات منتخب از جمله رژیم صهیونیستی است. ند لمانت و ایالات متحده سنسور. ریچارد بلومنتال و کریس مورفی متعهد حمایت خود را از کسانی که تلاش.

کسانی که مداخلات را تقویت بسیاری از اقدامات گسترده در حال حاضر به تصویب رسید و در محلی و ایالتی و ملی در سطوح مقامات دولتی و بخش خصوصی و سازمان های مراقبت بهداشتی سعی کنید برای جلوگیری از یک بحران که تلفات اتحاد رسید گذشته از 1200 موارد و 30 مرگ و میر در سراسر کشور — از جمله حدود ده مورد تأیید میان ساکنان کانکتیکات.

“من افتخار بزرگی و راحتی در این واقعیت است که ما به خوبی آماده شده و در واقع با تجربه در دست زدن به این نوع از مراقبت های بهداشتی بحران” کاتلین Silard مدیر عامل و رئیس استمفورد نظام سلامت که شامل استمفورد بیمارستان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز توزیع در Tearfund’ ستاد 88 Hamilton Ave.

یک استمفورد که بازگشت و سه شنبه از سفر به ایتالیا علائم این شهر اولین مورد تایید شده مقامات شهرستان خبر داد. او در حال درمان در استمفورد بیمارستان.

در اوایل این هفته استمفورد بیمارستان باز شده سریع-آهنگ غربالگری منطقه” که جدا از coronavirus بیماران از جمعیت عمومی است. روز جمعه آن را راه اندازی یک coronavirus خط تلفن برای پاسخگویی به نگرانی های بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و پزشکان و دیگر کارکنان.

ویروس تست برنامه ریزی شده است برای شروع در اوایل هفته آینده در محوطه بیمارستان. بیماران نیاز به پزشک داشته باشید تا واجد شرایط برای آزمون.

بیشتر اطلاعات

اعضای جامعه با پرسش ها و نگرانی ها در مورد کوروناویروس می توانید تماس بگیرید استمفورد بهداشت, جدید, خط, در 203-276-4111. آن است که کارکنان هر روز از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

“ما شروع به بسیج به صورت جدی حدود یک ماه پیش ramping تا همه ما اقدامات آن را به عنوان مربوط به آموزش و پرورش از کارکنان ما ایجاد اورژانس حادثه-ساختارهای فرماندهی و نظارت بر ما عرضه سطوح بسیار نزدیک” Silard گفت.

در ضمن Tearfund تحویل داده شده و نه حمل و نقل و در مجموع به شش تن از تجهیزات حفاظتی.

هشت نفر از کسانی که تحویل رفت به همکاری مراکز بهداشت در نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا و تگزاس که در خدمت کم درآمد و بیماران ایجاد. یکی دیگر از حمل و نقل از تجهیزات حفاظتی و تجهیزات در راه خود را به چین که در آن همه گیر سرچشمه گرفته و وارد مرگبارترین ضربه.

بیشتر داخلی و بین المللی حمل و نقل برنامه ریزی شده با توجه به Tearfund مقامات.

در همان زمان غیر انتفاعی است و باز نگه داشتن آن مراقبت های بهداشتی رایگان درمانگاه ها در استمفورد Norwalk, Bridgeport و Danbury.

“پیش از این هرگز تا به آن شده است بنابراین مهم است که Tearfund ما ادامه کار صرفه جویی در زندگی در اینجا در ایالات متحده و در سراسر جهان گفت:” Tearfund مدیر عامل و رئیس جمهور کریستین Squires. “همین دلیل است که ما در حال حمایت از مراکز بهداشتی و درمانی در خدمت بیمه با ماسک محافظ و دستکش و بحرانی دیگر لوازم در پاسخ به این کروناویروس جدید همه گیر.”

در هارتفورد لمانت در دولت تصویب شده است بسیاری از اقدامات از جمله اعلام مدنی آمادگی و سلامت عمومی در شرایط اضطراری در روز سه شنبه یک حرکت است که به فرماندار گسترده اقتدار برای پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.

در روز پنج شنبه لمانت امضا فرمان اجرایی که مقررات شامل منع از تمام حوادث در کشور با بیش از 250 نفر; اصلاح قانون دولت نیاز مدارس در جلسه برای 180 روز روشن بازدید کننده محدودیت در پرستاری و نقاهت خانه; و اجازه گروه از وسایل نقلیه موتور برای تمدید تمدید مهلت برای کاهش جمعیت در شعب.

لمانت و ستوان فرماندار تگزاس سوزان Bysiewicz گفت که آنها در نظر گرفته شده برای پیشبرد تعدادی دیگر از برنامه های جدید.

“مردمی نباید به تصمیم گیری بین مراقبت از کسی در یک بیمارستان یا خانه سالمندان یا مراقبت از کودک خود را به دلیل وجود دارد هیچ مدرسه” لمانت گفت. “هر کسی که احساس بیمار و احساس می کند مانند آنها نباید در کار من نمی خواهم هر گونه عذر و بهانه. رفتن به خانه امن است. ما در حال رفتن به انجام آنچه ما می توانیم در شرایط مراقبت از انجام آنچه ما می توانیم در شرایط غرامت کارگران انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به کسب و کارهای کوچک.”

همچنین در روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی کمک خواهد کرد که دولت فدرال برای دسترسی به 50 میلیارد دلار در بودجه امداد.

در مارس 6, تهمت امضا مربوط $8.3 میلیارد دلار در لایحه ای که به تصویب کنگره آمریکا و نزدیک به اتفاق آراء پشتیبانی می کند.

Blumenthal و مورفی استدلال می کنند که اضافی قوانین اضطراری نیاز توسط کنگره به تصویب رسید.

“ما امیدوار هستیم که ما را پشت در واشنگتن در 24 ساعت یا 48 ساعت به رای دادن در دوم اورژانس-امداد بسته — این یک کارگردانی در فرد آمریکایی” مورفی گفت. “کار ما این است که به تصویب اورژانس بیمار را ترک و جبران خسارت بیکاری به اعتماد به نفس را به آمریکایی ها که ما در حال رفتن به آنجا برای آنها به عنوان یک دولت است.”

دو دموکرات ها را به شدت به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پاسخ به این ویروس.

Blumenthal نیز متنبه جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

دومی پنج شنبه اعلام کرد که سنا خواهد بازگشت هفته آینده به کار بر روی ویروس متمرکز بر قانون و نه قبلا برنامه ریزی شده زنگ تفریح.

اما Blumenthal گفت: “سنا باید در جلسه جمعه.

“ما از دست دو ماه اما ما در حال حاضر نیاز به مقابله با این اورژانس” Blumenthal گفت. “من فکر می کنم سناتور. مورفی و من موافقت می کنم: ما نباید در اینجا. ما باید در واشنگتن ما باید تصویب و وضع یک بسته اقتصادی و بهداشت و درمان اقدامات اضطراری است که امیدوارم تصویب خواهد شد توسط مجلس (نمایندگان) امروز. ما باید کار وجود دارد بیش از آخر هفته.”

[email protected]; 203-964-2236; twitter: @paulschott

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im