درونی تغییر آب و هوا: تغییر شروع می شود در درون شما (2020)

چگونه ما حرکت به شدت از احساسات و واکنش های هم زده تا با تغییر آب و هوا یا COVID-19 برای که مهم است ؟ چگونه ما را به یک مکان صلح و محبت و بخشش و زندگی تایید عمل ؟

هر دو پیشرو در علم و حکمت باستانی سنت نقطه ما را به سمت داخل برای پاسخ.

در این مستند شما با ما در یک سفر برای دیدن چگونه ما درونی آب و هوا مربوط به موضوع تغییر آب و هوا چگونه تغییر از درون را ایجاد تغییر نیاز داریم.

درونی تغییر آب و هوا مستند با تمرکز بر تجربیات شخصی بسیار بینش و پاسخ به بحران آب و هوا از مردم شرکت کننده در تغییر آب و هوا و آگاهی کنفرانس (CCC19) برگزار شد در سال 2019 در Findhorn Ecovillage در شمال شرق اسکاتلند. شرکت کنندگان در کنفرانس شامل 350 جوانان و بزرگان اقوام متعدد و متنوع جنس از 45 کشور جهان است.

در میان کسانی که در این فیلم برجسته هستند Vandana Shiva, چارلز آیزنشتاین جاناتان Porritt, Xhiutecatl مارتینز و پولی Higgins (RIP).

بسیاری از جوانان و بزرگان از سراسر جهان اضافه کردن صدای خود را به تماس برای ما به ایستادن به عنوان سازندگان واقعیت ما.

هدیه خود را به درون تغییر آب و هوا

این فیلم یک هدیه از Findhorn بنیاد به جهان است. در روح اقتصاد هدیه در صورت تمایل به کمک مالی به سمت ساخت فیلم (حدود £20.000) و ادامه ICC جنبش است.

اهدای اینجا

مدیر/ادیتور / نرمافزار: Lorenz Gramann

همچنین توسط Lorenz: یک داستان جدید برای بشریت

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>