الهام گرفته شده توسط داوطلب, AITE دانشجو جمع آوری پول برای استمفورد بیمارستان

استمفورد — A 15-year-old استمفورد دانشجویی راه اندازی کرده است یک GoFundMe کمپین برای جمع آوری پول برای استمفورد بیمارستان.

Clerin جان یک دانشجوی سال دوم در آکادمی فناوری اطلاعات و مهندسی است داوطلب در بیمارستان قلب و عروق واحد برای یک سال زیر شربت خانه و صحبت با بیماران.

اما او بوده است نه آل به داوطلب پس از coronavirus بحران آغاز شد در ماه گذشته پس او گفت که شروع GoFundMe کمپین راه کامل برای او و دیگران برای ایجاد یک تفاوت.

“من می دانم استمفورد بیمارستان در نظر گرفتن کمک های مالی برای خرید لوازم و PPE” گفت: جان. “اهدا به علت مانند این اثرات زیادی در زندگی مردم است.”

وی ایجاد کمپین در اوایل این ماه با هدف رسیدن به $10,000 — که همه را به استمفورد سلامت در بیمارستان Foundation, Inc., برای کمک به خرید تجهیزات حفاظت فردی لوازم مانند ماسک و دستکش و لباسهای یکبار مصرف برای بهداشت و درمان کارکنان مشغول به کار در خط مقدم بحران بهداشت و درمان.

“پزشکان و پرستاران در استمفورد بیمارستان نیاز PPE به آنها را امن نگه دارید از این ویروس مرگبار” جان گفت در صفحه کمپین. “کمک به پزشکان و پرستاران که در حال به خطر انداختن جان خود برای نجات دیگران.”

از بعد از ظهر پنجشنبه $2,525 مطرح شده است.

برای کمک به استمفورد بیمارستان PPE صندوق بازدید www.gofundme.com/f/coronavirus-virus-relief-stamford-hospital-ppe.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>