Andre قلمدان AP

پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن antigovernment تظاهرکنندگان به آنها برخورد با حامیان رئیس جمهور Jair Bolsonaro در سائو پائولو در روز یکشنبه.

ریو دو ژانیرو در برزیل هنگامی که برای حمایت از رئیس جمهور به پایان می رسد این حملات آغاز خواهد شد.

هنگامی که مبارزه با فساد اداری-مبارز وزیر دادگستری ترک سال جاری انتقاد رئیس جمهور Jair Bolsonaro در راه خود را به یک سونامی از طعن شسته بیش از رسانه های اجتماعی در تماس تلفنی با یک کمونیست خائن یک کلاه بردار. زمانی که فاصله اجتماعی-دفاع وزیر بهداشت در تضاد Bolsonaro در coronavirus مهار ادعا می کند که او فاسد ویروسی رفت. زمانی که کنگره رئیس جمهور محکوم Bolsonaro را اخراج گیر یک مجموعه از هشتگهای برچسب او را دشمن از برزیل.

آن شده است یک واقعیت از زندگی سیاسی در اینجا است که تقریبا هر کسی که انتقاد Bolsonaro — از قدرتمند برای هر روز روزنامه نگاران — تساوی قاطع و هماهنگ دیجیتال اسمیر است. چه شناخته شده است که شده است در پشت خشونت و متعصب تصاویر ساخته مکاتبات آشکار نهفته است.

اما در حال حاضر محققان و سیاستمداران برجسته در حال شارژ است که برخی از, اگر نه خیلی از دروغ های در حال تولید در اینترنت تحتانی می رسد اما با کسانی که نزدیک به Bolsonaro پسند وبلاگ نویسان بازرگانان ثروتمند نزدیک مشاوران و حتی خود کودکان است. منتقدان آن را به نام “دفتر متنفرم.”

[به برزیل را به چالش ضرب Bolsonaro طرفداران call نظامی برای تصاحب]

“این است که عمده ماشین آلات از دولت گفت:” جولی Ricard یک محقق در دانشگاه هاروارد بشردوستانه ابتکار که به بررسی دروغ در برزیل. “آن را ایجاد بسیاری از تنش به دلیل عواقب احتمالی به شمار می رود ، Bolsonaro و کل تیم از آن آگاه هستند.”

Bolsonaro و پسرانش را رد اتهامات که آنها می گویند انگیزه های سیاسی. اما احتمال این که Bolsonaro نزدیک ترین متحدان و اعضای خانواده helming دیجیتال لام مبارزات بیشتر roiled کشور در یک زمان از یک ویرانگر coronavirus شیوع بیکاری گسترده و عمیق سیاسی اعتماد ندارند. پلیس برزیل در هفته گذشته جستجو خانه Bolsonaro متحدان به عنوان بخشی از تحقیقات خود را از خبر جعلی باعث تهدید انفجار توسط رئیس جمهور.

“تکرار می کنم ما نمی خواهد که یک روز دیگر مثل دیروز,” او گفت: پس از حملات. “به اندازه کافی! ما رسیده اند ما محدود است. من باید سلاح های دموکراسی در دست من است.”

Andre Borges

AP

Bolsonaro استقبال حامیان یکشنبه در خارج از Planalto کاخ ریاست جمهوری در برازیلیا.

به عنوان محققان خرس را در Bolsonaro و متحدان خود برزیلی ها ترس از یک بحران قانون اساسی. شعبه قضایی دولت مجاز است بررسی اینکه آیا Bolonsaro نادرست دستکاری پلیس فدرال. رئیس جمهور گفت که او نمی خواهد مطابق با “پوچ” قانونی سفارشات که “سقوط برزیل به یک بحران سیاسی است.”

پسرش ادواردو که متهم شده است از پخش اخبار جعلی در زمان لفاظی بیشتر است. فدرال سناتور که فکر عموم که آیا نظامی خواهد نیاز به در سراسر کشور هشدار داده بود که “پارگی” و “گسترده تر از جنگ است.”

“این یک سوال دیگر اگر” او گفت:, “اما یک سوال که چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد.”

دروغ است که یک معضل جهانی داشتن رسوب خشونت و تحت تأثیر انتخابات است. در حال حاضر برزیل کشتی جودو بیش از برخی از آن اساسی ترین سوال: چگونه به آن را متوقف کند و چگونه به نگه داشتن آن مسئول به حساب. پس از اخبار بسیاری از آن در حمایت از Bolsonaro, غرق 2018 انتخابات ریاست جمهوری, کنگره ملی, تشکیل یک پانل از 15 سناتورها و نمایندگان 15 برای تعیین چگونه آن را مؤثر در بحث های عمومی.

هدف فدرال سناتور آنگلو کرنل گفته بود که “کشف flash امتیاز در صنعت خبر جعلی است که تکان دادن برزیل دموکراسی است.”

[کوکائین نشت و مخالفان: برزیل Bolsonaro به چالش کشیده رسوایی شکست]

در میان شاهدان به نام شهادت یک محافظه کار کنگره نماینده به نام Joice Hasselmann. او یک بار یکی از Bolsonaro نزدیک ترین متحدان برجسته سابق سیاسی حزب در کنگره اما این جفت ارز در یک تلخ تقسیم می شود. به زودی پس از پارگی او شروع به دیدن تحریف شده تصاویری از خودش را در سراسر اینترنت. ادعا می کند که او فاسد است که او یک زن روسپی و “هر چیز دیگری شما می توانید تصور کنید که” همه جا بودند.

“این بدن من ریخت” او گفت:. “وجود دارد مونتاژهای که در آن صورت بر روی بدن یک خوک احاطه شده توسط مردان در مستهجن حالت.

“پسر من پرسید:” مامان چرا آنها برای انجام این کار؟’ “

او اتصالات در سمت راست برای نفوذ به داخل گروه واتساپ برای پیدا کردن که در پشت این حملات و در زمان او چه گفت که او می خواهم آموخته به قانونگذاران در ماه دسامبر. او گفت: Bolsonaro پسران درگیر شدند در یک “سازمان تروریستی” خم در از بین بردن مردم به آنها در نظر گرفته شود “خائن” با دروغ.

“این اتفاق نمی افتد در هر نقطه در جهان” Hasselmann گفت واشنگتن پست. “اگر شما نمی شما می خواهم خود را شلیک در سر. . . . این است که برای تنبیه و یا جریمه کردن شما. این است که برای کشتن شما از نظر اخلاقی.”

نلسون Almeida

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک Bolsonaro حامی استدلال می کند با یک منتقد یکشنبه در سائو پائولو.

شدت اتهامات — همراه با Bolsonaro را تهاجمی ذکراست — است که تشدید تنش های سیاسی به بررسی تساوی در نزدیکی نتیجه آن است. رئیس جمهور حامیان هستند انبوه در خیابان ها هر هفته به تماس او را به رهبری یک نظامی تصاحب. Bolsonaro آخر هفته گذشته پرواز بیش از آنها را در یک هلیکوپتر نظامی ارتش و سپس سوار یک پلیس اسب و سوار به آنها خوش آمد می گوید. پس از آن یکی از اعضای دیوان عالی کشور بنا به گزارش مضطرب که Bolsonaro می خواهد به برزیل که در آن هیتلر آلمان است.

تحقیقات انجام داده اند کمی برای متوقف کردن گسترش اطلاعات نادرست است. اگر هر چیزی, پس از ورود coronavirus آن افزایش یافته است — بسیاری از آن در حمایت از Bolsonaro بحث نظرات خود را در مورد این بیماری همه گیر.

برزیل گزارش کرده است بیش از 555,000 مورد دوم تنها به ایالات متحده و بیش از 31,000 مرگ و میر. هر دو چهره های به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود undercounts.

[در حالی که کشورهای دیگر نگاه به برزیل نمی تواند پیدا کردن یک راه برای تعطیل]

Bolsonaro بارها به حداقل برسد این بیماری است. او در سومین وزیر بهداشت پس از این ویروس آمار برزیل پس از دو مورد اول نمی خواهد تسلیم به خواسته های خود را برای درمان بیماران با داروهای ضد مالاریا, داروی کلروکين یک درمان اثبات نشده است که عوارض جانبی خطرناک.

در حال حاضر توطئه هستند شایع است که این بیماری همه گیر است که اغراق آمیز به Bolsonaro نگاه بد. که فرمانداران ایم که تحمیل مهار اقدامات کمونیست ها هستند. که کلروکين یک درمان معجزه.

“ما در میانه یک بیماری همه گیر” گفت: Marcelo Ribeiro Freixo یک سیاستمدار چپگرا و مکرر منتقد Bolsonaro. “اما Bolsonaro نیست صحبت کردن در مورد آن است. او نمی صحبت کردن در مورد مرگ و میر. اگر او نبود شده در اخبار, در رسانه های اجتماعی او نمی خواهد برای زنده ماندن. او را شکست داد.”

Heloísa Traiano کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

برزیل وزیر دادگستری استعفا داد, متهم Bolsonaro از رفتار نامناسب

برزیل Bolsonaro آتش سوزی وزیر بهداشت Mandetta پس از اختلاف بیش از coronavirus پاسخ

برزیل Bolsonaro, هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus اقدامات — آن را فقط یک کمی سرد’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net