ایران را مقصر می داند منحرف رادار برای سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری

وانا نیوز ایسنا

ماموران امنیتی و هلال احمر کارگران دیده می شود در سایت که در آن خطوط هوایی بین المللی اوکراین سقوط هواپیما پس از برخاستن از ایران در فرودگاه امام خمینی (در حومه تهران در Jan. 8, 2020.

بیروت — ایران محققان سرزنش سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری بیش از تهران در اوایل این سال در به انحراف از یک دفاع هوایی واحد سیستم رادار در یک گزارش صادر شده در اواخر روز شنبه.

تمام 176 مسافر و خدمه سرنشین اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز 752 کشته شدند در Jan. 8 تصادف که موجب خشم گسترده عمومی. مقامات ایرانی در زمان روز به اعتراف است که نیروهای خود را به حال شلیک یک موشک ضد هوایی در بوئینگ 737-800 اندکی پس از برخاستن از فرودگاه بینالمللی امام خمینی.

بسیاری از مرده بودند ایران; 85 تا به حال تابعیت یا اقامت دائم در کانادا. بسیاری از دانش آموزان بودند; برخی از آنها به رهبری به کانادا برای ادامه تحصیل خود را پس از تعطیلات. در این روز پس از شلیک به پایین ایرانی دانشگاه فوران در تظاهرات به عنوان غم و اندوه زده و عصبانی جوانان خواهان عدالت است.

کانادا مقامات فشرده یکشنبه برای پاسخ های بیشتر.

“اقدام فوری لازم است از رژیم ایران به اطمینان حاصل شود که آنها انجام یک برنامه جامع و شفاف بررسی مطابق با استانداردهای بین المللی به طوری که همه کسانی که مسئول هستند پاسخگو” گفت: Sylvain لکلرک سخنگوی امور جهانی کانادا.

این گزارش ایران را از سازمان هواپیمایی کشوری ساخته شده در یافته های قبلی که سرزنش خطای انسانی از یک موشک اپراتور که تا به حال 10 ثانیه برای تصمیم گیری که آیا این هواپیما یک تهدید بود.

این سقوط رخ داده است در زمانی که تنش های منطقه ای بودند جوش. آمریکا حمله هواپیماهای بدون سرنشین کشته شده ایرانی مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی در Jan. 3 و ایران پاسخ داد: با راه اندازی موشک های بالستیک در سربازان ایالات متحده در عراق است. ایران و نیروهای مسلح قرار گرفتند و نیروبخش برای counterstrike.

به سازمان هواپیمایی کشوری ادعا می کند در گزارش جدید که رادار موشکی اپراتور نظارت بوده است منحرف و باعث آن را به غلط تفسیر محل مسافر جت و نشان می دهد به جای آن که ممکن است وجود دارد یک ثانیه ناشناس هواپیما در هوا.

“شکست رخ داده است به دلیل خطای انسانی در پیروی از روش” برای هماهنگی با رادار باعث “107-درجه خطا در سیستم های قدرت گزارش شده است. سپس آن را دقیق و لحظه به لحظه زنجیره ای از حوادث که منجر به این هواپیما را هدف قرار. موشک اپراتور تماس بالاتر فرمان اما هیچ پاسخی دریافت نکرده اقتدار گفت. بیست ثانیه بعد از دو موشک از کار اخراج شدند گفت. فیلم نشان داد دوم ظاهر می شود برای ضربه زدن به هواپیما. این فوران در یک سنگ اسمانی بزرگ قبل از توفنده در زمین های کشاورزی در حومه تهران.

این گزارش شامل نمی شود نام هر فرد تلقی می شود مسئول است. قدرت استدلال کرد که این می توانست مانع از محققان توانایی برای تضمین همکاری کسانی که درگیر. آن گفت: خود را آشکار هویت خواهد بود تصمیم گرفت از طریق این کشور به قوه قضائیه.

دیدگاه منسوب به سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی توسط دولت-اجرای خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ماه گذشته پیشنهاد کرد که شش بازداشت شده بود. سه نفر به اتهام مظنون اجازه شده بود به قید وثیقه.

جزئیات بیشتر از سقوط می تواند تبدیل به واضح تر در اواخر این ماه. ایران گفت: ارسال این هواپیما جعبه سیاه — پرواز ضبط داده ها و ضبط صدای کابین خلبان — فرانسه توسط 20 ژوئیه برای بررسی توسط کارشناسان بین المللی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در ماه گذشته. ایران نه به دنبال از طریق در وعده قبلی به نوبه خود بیش از جعبه های سیاه و سفید.

کانادا بازخوانی یک ماه ژوئن 22 تماس بین کانادا وزیر امور خارجه فرانسوا فیلیپ شامپاین و وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف نشان داد که ایران موافقت کرده بود به “ورود به مذاکرات برای ایران.”

حامد Esmaeilion از دست همسرش, پریسا Eghbalian و نه ساله دختر Reera در تصادف. او گفت: “کامل و عادلانه و مستقل تحقیق” است که به مراتب مهم تر از جبران پولی. او ناراضی با گزارش جدید.

“ایران در تلاش است برای دستکاری و مانع عدالت و پنهان کردن حقیقت با شکل دادن به افکار عمومی گفت:” واشنگتن پست روز یکشنبه. “این بسیار سخت به این باور این داستان است.”

Esmaeilion سخنگوی خانواده های قربانیان در کانادا گفت که مقامات ایرانی باید به دنبال ارعاب اعضای خانواده و فشار آنها را به حذف رسانه های اجتماعی پست های مهم دولت است.

کانادا پخش Corp. ماه گذشته گزارش کرد که ایران منجر محقق پیشنهاد به یک قربانی از اعضای خانواده که حریم هوایی بیش از تهران نبود بسته در شب از شلیک به پایین به دلیل آن ممکن است از متهم کردن نیروهای آمریکایی در “قریب الوقوع” طرح حمله به پایگاه های نظامی خود را در عراق است. پس از CBC به دنبال نظر از مقامات ایرانی از پخش گزارش محقق برداشته شد.

Esmaeilion است نا امید که روند کند بررسی است.
“من در یک خانه خالی در حال حاضر,” او گفت:. “این بسیار سخت فقط زندگی مثل این روز به روز با این امید که عدالت را به شما می آیند.”

“اگر که اتفاق می افتد نیست من فکر می کنم همه ما نابود شود.”

Coletta گزارش از تورنتو است.

به بیرون درز صوتی را نشان می دهد تهران می دانستند موشک آمار اوکراین هواپیمای جت مسافربری

ایران اذعان به سقوط هواپیمای مسافربری در میان خواستار عدالت و شفافیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de