ایران قوه قضائیه ممکن است متوقف معترضان اعدام پس از رسانه های اجتماعی طوفان


دستگاه قضایی ایران پیشنهاد کرده است که آن را ممکن است توقف اعدام سه مرد جوان به اعدام محکوم شده در ارتباط با ماه نوامبر جرم تظاهرات ضد دولتی پس از یک کمپین رسانه های اجتماعی.

فارسی هشتگ #do_not_execute استفاده شد پنج میلیون بار پس از آن اعلام شد که روز سه شنبه دیوان عالی کشور بود را تایید کرد خود را اعدام محکوم شد.

بسیاری از مشاهیر حمایت از مبارزات انتخاباتی.

چهارشنبه شب قوه قضائیه گفت: رئیس آن را در نظر هر گونه درخواست از مردان برای بررسی احکام خود را.

وکلای این سه مرد نیز بنا به گزارش ها گفته است که آنها می تواند برای اولین بار به بررسی دادگاه مدارک و شواهد خود را در برابر مشتریان.

  • در ایران اعدام مرد به جرم جاسوسی برای سازمان سیا
  • ایران جملات روزنامه نگار مخالف به مرگ

ایران جهان دوم پرکارترین دولت جلاد پس از چین است.

با وجود داشتن برای مقابله با خاورمیانه بزرگترین شیوع Covid-19 که به کشته شدن بیش از 13000 نفر و تعمیق بحران اقتصادی دولتمردان ایران باید متوقف نشده و تلاش سرمایه موارد و اجرای احکام اعدام.

اوایل روز سه شنبه دو کرد بودند اعدام در زندان ارومیه در استان آذربایجان غربی.

Diaku Rasoulzadeh و صابر شیخ عبدالله بودند که در اوایل 20s و 30s ترتيب شده بود محکوم به اعدام پس از 2015. آنها محکوم به کاشت یک بمب در یک رژه نظامی در مهاباد در سال 2010.

خود را وکیل گفت: بی بی سی فارسی آنها بی گناه بودند و هیچ شواهد ارائه شده در دادگاه دیگر از اعترافات استخراج شده تحت شکنجه های شدید.

سازمان عفو بین المللی گفته بودند که “آخرین قربانیان ایران عمیقا ناقص سیستم عدالت کیفری است که به طور سیستماتیک متکی ساخته شواهد”.

ساعت بعد ایران سخنگوی قوه قضاییه تایید کرد که حکم اعدام از سه مخالفان دولت شده بود توسط دیوان عالی کشور تایید.

Amirhossein مرادی, محمد رجبی و سعید Tamjidi که همه در این گزارش در 20s خود دستگیر شدند در طول ماه نوامبر ناآرامی که باعث شد تصمیم دولت برای افزایش قیمت بنزین.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

میلیون ها نفر از ایرانیان ریخته به خیابان های شهرهای سراسر کشور در اعتراض به فقر و تورم و سوء مدیریت اقتصادی. آنها در ملاقات با خشونت توسط نیروهای امنیتی و صدها نفر کشته شدند.

سازمان عفو بین الملل گفت: سه نفر محکوم به اعدام در ارتباط با تظاهرات قرار گرفتند “به شدت ناعادلانه محاکمه”.

“خود را از اتهامات شکنجه و بدرفتاری های دیگر نادیده گرفته شد و ‘اعترافات’ استخراج شده از Amirhossein مرادی بدون حضور وکیل بنا به گزارش ها از طریق ضرب و شتم شوک الکتریکی و آویزان بودن وارونه شد و با اتکا به محکوم کردن آنها را از “محاربه با خدا از طریق اعمال آتش سوزی و خرابکاری” به آن اضافه شده است.

رسانه های اجتماعی کمپین برای توقف خود را اعدام ملحق شد توسط بسیاری از چهره های برجسته در داخل و خارج از ایران.

فوتبالیست مسعود شجاعی ارسال شده در Instagram صفحه: “من درخواست رهبر جمهوری اسلامی علی خامنه ای, حسن روحانی رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه ابراهیم Raisi: لطفا مهربان با این سه ایرانی ، لطفا ماندن خود را اعدام و به خاطر خانواده خود و مردم را درخواست می کند.”

بازیگر Shahaab حسینی نوشت: “سوگند بر پیامبر مهربانی و شفقت لطفا برای متوقف کردن اعدام این سه نفر جوان.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خواهان اعدام متوقف شود.

دستگاه قضایی ایران نیز اعلام کرد در ماه گذشته که روح الله Zam یک مخالف روزنامه نگار و بنیانگذار نفوذ تلگرام حساب AmadNews شده بود به مرگ محکوم گسترش فساد بر روی زمین”.

یکی از اتهامات او مواجه شد و تشویق مردم به شرکت در تظاهرات ضد دولتی در سال 2017 و 2018.

Zam بود مستقر در پاریس اما او فریب به عراق توسط سپاه پاسداران’ سرویس های اطلاعاتی و پس از آن ربوده شده و بازگشت به ایران.

دولت ايران ارائه شده است کمک زیادی به کسانی که تحت تاثیر بحران اقتصادی و رهبران این کشور ابراز نگرانی در مورد آینده خبر دادند.

بسیاری از ایرانی و فعالان حقوق بشر بر این باورند که با انجام اعدام و محکومیت معترضان به مرگ رهبران امیدوار هستند برای ترساندن مردم از بازگشت به خیابان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de