ایران در روز پنج شنبه منتشر شد, نیروی دریایی, کهنه کار مایکل سفید کالیفرنیا بومی بود که قرارداد این رمان coronavirus و برگزار شده بود برای نزدیک به دو سال گفت: خانواده اش و یک مقام آمریکایی.

سفید, یک بیمار سرطانی که به ایران سفر کرده و به دیدار یک زن او را ملاقات کرده بود در اینترنت دستگیر شد توسط مقامات ایرانی در ماه جولای سال 2018 است.

با توجه به چندین پیچیده شرایط بهداشتی سفید خانواده ترس از زندگی خود در ایران را به شدت تنگ و غیر بهداشتی ، چند هفته پیش او قرار داده شده در پزشکی کردند به عنوان coronavirus شیوع سرعت در حال گسترش از طریق زندان های ایران و آمریکا و سوئیس دیپلمات ها تلاش های تازه برای تضمین آزادی خود را.

“من فوق العاده ممنون به دولت به خصوص تیم در وزارت امور خارجه کار خود را بر روی مایکل مورد و من مدیون سوئیس دیپلمات که خیلی سخت کار کرده اند برای حفظ مایکل امن بدهی من هرگز نمی تواند بازپرداخت گفت:” مادر جوآن سفید.

رئیس جمهور تهمت توییتی که در سوئیس هواپیما “که فقط سمت چپ حریم هوایی ایران” و این که او انتظار دارد که او “به خانه با خانواده اش در امریکا خیلی زود است.” دولت سوئیس عمل کرده است به نمایندگی از ایالات متحده در ایران از این دو کشور قطع روابط دیپلماتیک پس از انقلاب اسلامی.

سفید را انتشار می آید پس از یک ایرانی دانشمند سیروس عسگری که همچنین قرارداد coronavirus شد و پرواز بازگشت به ایران در روز سه شنبه مرحله تنظیم برای انتشار با وجود این به طور فزاینده ای تلخ روابط بین تهران و واشنگتن است.

یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت: این دو نفر نه از لحاظ فنی مرتبط اما مقامات ایرانی پیشنهاد کرده بود آنها خواهد بود بیشتر به سفید پس از انتشار دانشمند بود در خاک ایران.

آزادی به پایان می رسد دردناک saga برای سفید و خانواده اش که تا به حال خستگی ناپذیر لابی برای آزادی خود گفت: او کار اشتباهی که سلامتی خود را در شرایط تهدید زندگی خود را. سفید بود به اتهام توهین به رهبر جمهوری اسلامی و نقض حریم خصوصی مربوط به ارسال یک عکس از خود را در رسانه های اجتماعی در حالی که در کشور است. او تحت درمان برای سرطان گلو قبل از خروج از ایران ،

“گذشته 683 روز پسرم, Michael شده است به گروگان گرفته شده در ایران توسط سپاه پاسداران و با من زندگی یک کابوس” جوآن سفید گفت: با اشاره به انقلاب اسلامی سپاه پاسداران. “من خوش شانس است که اعلام کابوس است و پسر من با خیال راحت در راه خانه خود را.”

در این بیانیه او همچنین تشکر سابق نیومکزیکو فرماندار بیل ریچاردسون که بارها و بارها مطرح سفید مورد با مقامات ایرانی.

ریچاردسون یک دموکرات نیز درگیر در کمک به راه اندازی یک زندانی مبادله در ماه دسامبر که در آن ایالات متحده داد و ستد یک دانشمند ایرانی به اعدام محکوم و به اتهام نقض تحریم های تجاری برای Xiyue وانگ فارغ التحصیل پرینستون, دانش آموز متهم به جاسوسی.

“این باید و می توانست زودتر انجام, اما من خوشحالم و رها که مایک در راه خود را به خانه درمان کنید و دوباره جوآن و خانواده اش” ریچاردسون در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت باید سعی در تطهیر ریچاردسون در نقش در مذاکرات است.

سفید, انتشار شده است, تلخ و شیرین برای خانواده Baquer و سیامک نمازی یک پدر و پسر که در ایران بازداشت بیش از چهار سال است.

“این بسیار سخت است برای خانواده من به درک چگونه یک سوم زندانی مبادله و یا انتشار صورت گرفته است که شامل خانواده من و دیگر گروگان آمریکایی به ناحق در ایران برگزار شد,” بابک نمازی پسر Baquer و برادر سیامک در بیانیه ای گفت:. “برادر من سیامک نمازی باقی مانده در تهران را بدنام زندان اوین ایران با وجود داشتن furloughed 100,000 دیگر زندانیان با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.”

یکی دیگر از دوگانه آمریکا و ایران شهروند مراد Tahbaz یک فعال محیط زیست نیز در نظر گرفته می شود در ایران بازداشت و به اتهام همکاری با ایالات متحده است.

در اشاره به سه باقی مانده زندانیان, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo در بیانیه ای گفت که “در حالی که ما خوشحال هستیم که ایران سازنده در این زمینه وجود دارد این است که بیشتر کار را انجام دهد.”

معلوم نیست که سفید, 48, ممکن است صحبت علنی در مورد تجربه خود را. “در زمان مایکل بگویید آن خود راه” مادرش گفت:. “ما می خواهم به احترام بپرسید که رسانه ها احترام خانواده ما را حفظ حریم خصوصی است.”

کارول Morello کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de