دبی (العالم) – یک ایرانی که به جاسوسی برای ایالات متحده و اطلاعاتی اسرائیل در کشته پاسداران فرمانده قاسم سلیمانی به اعدام محکوم شده است ایران گفت: اضافه کردن این مورد بود که مربوط به سلیمانی کشتن در اوایل این سال است.

در Jan. 3 امریکا در عراق کشته سلیمانی رهبر انقلابی سپاه قدس نیروی. واشنگتن مقصر سلیمانی برای متفکر حملات ایران-تراز وسط قرار دارد شبه نظامیان در نیروهای ایالات متحده در منطقه است.

“محمود موسوی مجد یکی از جاسوس برای سیا و موساد به اعدام محکوم شده است … او به اشتراک گذاشته بود اطلاعات در مورد محل نگهداری از شهید سلیمانی با دشمنان ما” سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

“او در گذشته امنیت اطلاعات به اسرائیل و سازمان های اطلاعاتی آمریکا در مورد ایران و نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران” اسماعیلی گفت.

اسماعیلی گفت: موسوی مجد حکم اعدام تایید شده است توسط دیوان عالی کشور و “او به زودی اعدام خواهند.”

بعد قضائیه گفت: در بیانیه ای که موسوی مجد اعتقاد بود و نه مربوط به “عمل تروریستی دولت آمریکا” در سلیمانی کشتار در عراق است.

“تمام اقدامات قانونی در مورد این جاسوسی … تا به حال انجام شده قبل از شهادت سلیمانی” در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که موسوی مجد دستگیر شده بود در اکتبر سال 2018 است.

فایل عکس: یک حامی لبنان رهبر حزب الله سید حسن نصرالله حمل یک کودک برگزاری یک تصویر از اواخر ایران نیروی قدس سپاه پاسداران top فرمانده قاسم سلیمانی در تجمع بزرگداشت سالانه حزب الله کشته رهبران در ضاحیه جنوبی بیروت, لبنان, فوریه 16 سال 2020 است. رویترز/طاهر عزیز

مقامات گفته اند که آیا موسوی مجد را مورد مربوط به ایران را اعلام و در تابستان 2019 که آن را به حال اسیر 17 جاسوسان کار برای سازمان سیا برخی از آنها آن گفت: به مرگ محکوم شدند.

و نه به آنها گفت: آیا موسوی مجد را مورد مربوط به ایران را اعلام و در ماه فوریه این سال است که ایران تا به حال حکم به مرگ یک مرد را به اتهام جاسوسی برای سازمان سیا و تلاش برای انتقال اطلاعات در مورد هسته ای ،

سلیمانی را به قتل منجر به اوج رویارویی ایران و ایالات متحده است. ایران انتقام با یک حمله موشکی در عراق پایگاه هوایی که در آن نیروهای آمریکایی مستقر شدند. چند ساعت بعد نیروهای ایرانی در هشدار به اشتباه به ضرب گلوله یک اوکراین هواپیمای مسافربری از تهران.

نوشتن توسط پریسا حافظی; ویرایش توسط پیتر Graff و ویلیام مک لین

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de