ایران هواپیمای قطره ارتفاع پس از نزدیک با ایالات متحده جت جنگنده سوریه

بیروت — آمریکا جنگنده هواپیما نزدیک یک هواپیمای مسافربری ایرانی به سوریه در روز پنج شنبه یک نظامی ایالات متحده گفت: این حادثه به رسانه های ایران گفت: درخواست خلبان به طور ناگهانی افت ارتفاع و باعث وحشت روی.

ایران فارس, اخبار و دولت-اجرای خبرگزاری جمهوری عربی سوریه گزارش داد که ایران ماهان هواپیما پرواز بالای Tanf منطقه شرقی سوریه که در آن یک پایگاه نظامی آمریکا واقع شده است که دو جت با نزدیک شدن شناسایی خود را از طریق رادیو به عنوان آمریکایی است. خلبان در پاسخ انداختن هواپیما برای جلوگیری از برخورد رسمی جمهوری اسلامی ایران رادیو و تلویزیون خبرگزاری گفت.

ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی نشان داد که عربی و فارسی زبانان داخل هواپیما برخی از آنها آسیب رنج می برند. یک ویدئو نشان داد که هواپیما به ظاهر به طور ناگهانی حذف به عنوان زنان فریاد زد در پس زمینه. یکی دیگر از برجسته فارسی زبان مردی که دچار ضربه به سر است که مشخص شده صورت خود را با یک خط نازک از خون است.

سروان ، بیل شهری سخنگوی فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت که آمریکایی F-15 جت بود را در یک “روال ماموریت هوایی” در نزدیکی Tanf پادگان جدا شده پاسگاه که آن را “انجام یک استاندارد بازرسی بصری از یک Mahan Air هواپیمای مسافربری در یک فاصله امن از حدود 1000 متر از هواپیمای مسافربری است.”

“هنگامی که F-15 خلبان شناسایی این هواپیما به عنوان یک Mahan Air, مسافر, هواپیما, F-15 با خیال راحت باز فاصله از هواپیما. حرفه ای رهگیری انجام شد مطابق با استانداردهای بین المللی” شهری در بیانیه ای گفت.

یک مقام دفاعی که صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس حادثه گفت: یک دوم آمریکا هواپیما همچنین در مجاورت. این مقام گفت: ممکن بود که نزدیکی ایالات متحده جت در حالی که به اندازه کافی دور به صورت آزمایشی خود را آزادانه مانور در اطراف کندتر هواپیماهای تجاری ممکن است باعث برخورد های صوتی زنگ در مسافر هواپیما کابین خلبان.

هواپیما از تهران به پایتخت لبنان بیروت فرود در مقصد خود را. لبنان صلیب سرخ گفت که واشنگتن پست آن را گزارش کرده بود به صحنه بود اما هنوز تخلیه هر کسی که مجروح شد.

یک سیمای جمهوری اسلامی خبرنگار که به نظر می رسد شده اند سرنشین این پرواز گفت: از بیروت که سه تن از مسافران زخمی شدند در طول این جت های جنگنده’ “عمدی حرکت می کند.”

در فیلم دیگری است که به نظر می رسد آنلاین یک زن فیلم برداری هواپیما راهرو طبقه پهن با مقالات و بسته بندی اقلام با مسافران ورزشی, روشن, زرد, زندگی, جلیقه. یک کودک در حال گاز پیچیده در اطراف سر خود را. “من فیلمبرداری چه اتفاقی افتاده آره در مورد ما مرگ او گفت:” در عربی.

Fars News بعدا گزارش داد که این هواپیما در ایران ظاهرا بدون هیچ گونه حوادث.

این واقعه در میان افزایش تنش ها بین واشنگتن و تهران است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شناسایی ایران به عنوان رئیس آن دشمن در خاورمیانه اجازه تحریم های اقتصادی و در نظر گرفتن مراحل طراحی شده برای محدود کردن این کشور در حمایت از گروه های مسلح فراتر از مرزهای ایران را داده اند.

در اوایل این سال دو کشور به نظر می رسد برای رسیدن به آستانه جنگ پس از هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی کشته و یک احترام نظامی ایران, رهبر, قاسم سلیمانی در بغداد. ایران در پاسخ به شلیک موشک در یک پایه مسکن نیروهای ایالات متحده در عراق است.

در حدود همان زمان ایران دفاع هوایی به اشتباه به ضرب گلوله یک اوکراین هواپیمای مسافربری از تهران به فرودگاه بین المللی, یک حادثه است که مقامات ایرانی بعد گفت: به علت یک خطا با یک دفاع هوایی رادار به عنوان کشور آماده شده است که ممکن است آمریکا counterstrike.

دو کشور نیز در تقابل در سوریه که در آن ایران با پشتوانه یک تاسیسات برای رئیس جمهور بشار اسد و که در آن ایالات متحده حک شده خود را در منطقه از نفوذ خود در دیگر نقاط کشور به عنوان بخشی از ماموریت خود را در برابر دولت اسلامی است.

ارتش ایالات متحده حفظ 30 مایل هوایی و زمینی منطقه ممنوعه در اطراف Tanf پایه تاسیس شد و به مبارزه با دولت اسلامی اما که در حال حاضر بخشی از استراتژی آمریکا برای محدود کردن ایران در گسترش در سوریه است. پایه نشسته در امتداد یک بزرگراه اتصال دمشق به بغداد و تهران به شرق است.

در گذشته نیروهای آمریکایی را به ضرب گلوله چند ایرانی هواپیماهای بدون سرنشین و اخراج در ایران وابسته به نیروهای زمانی که آنها جرأت در منطقه اطراف پایه.

وزارت خارجه ایران سخنگوی عباس موسوی گفت: U. N. دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ شده بود اطلاع از این حادثه بود که تحت بررسی است.

Ryan گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de