ایران coronavirus موارد خروش دوباره به عنوان کانون تغییرات جدید استان

عابدین Taherkenareh سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مردم راه رفتن در تهران که در آن بیماری همه گیر در اصل متمرکز شده است. ایران موج جدیدی از کروناویروس عفونت با این حال تا حد زیادی محور شده است در استان خوزستان.

استانبول — دراماتیک افزایش عفونت کروناویروس در ایران شعلهور بزرگترین شیوع در خاورمیانه تنها چند هفته پس از این کشور به نظر میرسد که رام آن بیماری همه گیر.

ایران دوباره گزارش به طور متوسط بیش از 3 ، 000 مورد جدید در هر روز و در روز پنج شنبه ثبت بزرگترین واحد-روز مجموع بیش از 3500 عفونت های جدید بالا بردن مجموع به حدود 164,000 رسمی خبرگزاری ایرنا گفت:.

در حالی که این بیماری همه گیر در ابتدا متمرکز در پایتخت, تهران و شهر مقدس قم جدید flare-up تا حد زیادی محور شده است در استان خوزستان استان نفت خیز منطقه در ایران غربی است.

وجود دارد یک گروه قومی اقلیت عرب که به مدت طولانی شکایت از تبعیض در زمان خودداری کردند در دولت مرکزی کنترل. پزشکان و ساکنان می گویند که گسترده بی توجهی به بهداشت عمومی محدودیت در خوزستان کمک کرده است تا سوخت پاتوژن را گسترش.

“این شماره ها واقعا بالا در حال حاضر. اکثر مردم نمی تواند پیدا کردن ماسک و هیچ مصرف شده است اجتماعی فاصله جدی گفت:” یک پزشک متخصص اطفال در Nezam مافی بیمارستان در شهرستان دزفول یکی از مراکز خوزستان شیوع. او در صحبت به شرط ناشناس ماندن به آزادانه تر بحث شرایط در این منطقه است.

در بیمارستان او را به تنهایی او گفت: حداقل 40 اعضای هیات آزمایش مثبت برای این ویروس و واحد مراقبت های ویژه بود و توقیف به عنوان یک نتیجه.

فقدان نسبی زیرساخت به تضعیف تلاش ها به آدرس اضطراری برای بهداشت عمومی در استان است. درمانگاه ها و بیمارستان ها تحت الشعاع اقتصاد محلی به زمین را متوقف کند و کمبود آب در نزدیکی مرکز استان اهواز رانده است مردم خشمگین به خیابان ها.

“چگونه می توانم گرفتن یک دوش یا حتی فقط دست شستن اگر من هیچ آب ؟ ما به حال آب برای یک ماه کامل” ساکن اهواز با عصبانیت فریاد زد در یک ویدیو به تازگی نوشته شده در رسانه های اجتماعی. او flanked توسط چندین مرد دیگر که برخی از آنها با پوشیدن ماسک و فریاد در توافق است.

دو هفته پیش ساکنان Gheyzanieh یک کشاورزی هملت در نزدیکی اهواز در اعتراض به عدم وجود آب آشامیدنی و از کار اخراج شدند در توسط نیروهای امنیتی. “اگر من می خواهم برای دفاع از حقوق آنها [دولت] در پاسخ به من با گلوله” مرد گفت. “مهم نیست که دیگر من می خواهم به مرگ. . . . مرگ بهتر از این زندگی است.”

خوزستان یک خشک گستره در مرز عراق است که اکثریت ایران در ذخایر نفت و گاز و حیاتی برای تجارت هر دو صورت زمینی و از طریق بنادر خلیج فارس. هر طولانی مدت شیوع بیماری وجود دارد می تواند یک چالش مطرح به دولت جمهوری اسلامی ایران که متکی بر آن ثروت و صنعت است و در حال حاضر متهم توسط مردم محلی و نادیده گرفتن آن بسیاری از نارضایتی.

در سراسر کشور تظاهرات اواخر سال گذشته موجب شده توسط قیمت سوخت افزایش بدترین خشونت ها در استان خوزستان که در آن نیروهای امنیتی در شهرستان ماهشهر در پاسخ به موانع ساخته شده توسط تظاهر کنندگان با باز کردن آتش با سلاح های سنگین به گفته گروه های حقوق بشر. حداقل ده نفر کشته شدند, با برخی برآوردها قرار دادن تلفات بسیار بالاتر است.

“خوزستان است که قطعا از اهمیت استراتژیک برای ایران” گفت: “الکس Vatanka مدیر ایران در برنامه خاورمیانه در موسسه واشنگتن است. او افزود: “وجود دارد یک زن و شوهر از عوامل جالب است که ایجاد یک حساس کوکتل.”

ایران یکی از اولین کشورهای جهان برای دیدن عمده شیوع کروناویروس پس از آن ظهور در چین است. از ماه فوریه این ویروس به کشته شدن بیش از 8000 ایرانیان و بیمار دیگر 164,000 با توجه به گزارش های رسمی که کارشناسان بهداشت می گویند دست کم گرفتن قدر واقعی تلفات.

[ایران روحانیون باید bungled خود coronavirus پاسخ stoking شک و تردید خود را در مورد حکومت]

قبلا در این بیماری همه گیر در دولت تصویب, در زمان, اتفاقی محدودیت. این اغلب نادیده گرفته شده توسط ایرانیان عادی که در ادامه به سفر فروشگاه, دیدار با خانواده های خود و در برخی موارد کار می کنند. اما پس از شیوع بیماری به اوج خود رسید و در اوایل ماه آوریل این بیماری همه گیر به نظر می رسید به سرعت و بیشترین محدودیت هایی در زندگی اجتماعی و اقتصادی برداشته شد در اواسط این ماه.

برخی از تحلیلگران ایرانی و مقامات بهداشت نقل شده در رسانه های این کشور سرزنش شل شدن از محدودیت های جدید برای افزایش عفونت. ایران مقامات دولتی به سهم خود باید گسله جمعیت از جمله در خوزستان, برای از موازین بهداشت عمومی اقدامات مانند ممنوعیت اجتماعات بزرگ و سفر از راه دور.

وحید سالمی

AP

حسن روحانی رئیس جمهور ایران, سمت چپ می رسد برای افتتاح پارلمان جدید در تهران در مارس 27.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران روز چهارشنبه گفت که محدودیت های سختگیرانه تر ممکن است به reimposed اگر مردم رعایت نمی کنند به آرامش بیشتری دستورالعمل.

“ظهور coronavirus فراتر از هر گونه آسیب های اقتصادی را تهدیدی برای سلامت مردم عزیز و مناسب نیست در حال حاضر که این دستاوردها بود از دست رفته به علت سهل انگاری” روحانی گفت: در اظهارات منتشر شده در وب سایت خود را.

خوزستان عفونت در حال حاضر حدود یک چهارم ایران در مجموع روزانه موارد با توجه به آمار منتشر شده توسط مقامات بهداشتی.

نزدیک به 600 نفر در حال حاضر فوت در استان ویروس و بیش از 13000 کاهش یافته است بیمار با توجه به Ali Ehsanpour سخنگوی اهواز را Jondi شاپور دانشگاه علوم پزشکی. پزشکان محلی می گویند رسمی شمارش است و به احتمال زیاد یک undercount.

“بر اساس آنچه که من دیده ام بسیاری از بیماران تشخیص داده نشده در گردش در جامعه و گسترش این بیماری گفت:” محمدرضا پزشکی ساکن در Jondi شاپور دانشگاه. او کاهش یافته است به نام و نام خانوادگی بنابراین او می تواند آزادانه صحبت می کنند در مورد گسترش ویروس.

“و با افزایش تعداد بیماران و ما کمبود فضا در بیمارستان و بسیاری از آنها در حال ارسال به خانه خود قرنطینه” او گفت:. “اما آنها این هشدار ها را جدی بگیرد و همچنان به شرکت در رفتارهای پر خطر جنسی.”

در دزفول یک شهر بیش از 400 ، 000 ساکنان افزایش coronavirus آزمایش نشان داد تا چه حد از آنچه ممکن است در این استان بدترین شیوع. با توجه به سر از محلی, پزشکی, دانشگاه, Yousef پریدر) به نقل از رسانه های ایران در اواخر ماه گذشته متناوب 37 درصد از افراد مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت برای ویروس.

پزشک متخصص اطفال در دزفول گفت: چند نهاد دولتی به نظر می رسد قادر به پرداختن به سرایت که در خوزستان فقر و زیرساخت های ضعیف ساخته شده اند که مبارزه با ویروس نبرد دشوار.

یک کمبود پول نقد در اقتصاد محلی گرفته شده تلفات در استان خوزستان را پاسخ اضطراری. ده ها تن از کارکنان پزشکی در دزفول برگزار تعطیل اواخر ماه گذشته در اعتراض به اواخر دستمزد پرداخت. یک مقام ارشد از وزارت بهداشت مریم Hazrati گفت: در این ماه که او به دنبال ارسال بیشتر پرستاران به خوزستان از استان های دیگر ،

“ما در حال تلاش برای . . . جلوگیری تیم پزشکی از سوختن در این شرایط سخت است,” او گفت: با توجه به ایرنا.

حتی قبل از امواج از موارد این بیماری همه گیر شد و باعث اقتصادی درد در خوزستان تهدید به ایجاد شرایط زندگی به مراتب بدتر برای بسیاری از ساکنان. به نقل از ایرنا یک اهواز بر اساس استاد اقتصاد گفت که حداقل 160 شرکت شده اند تاثیر منفی می گذارد و که ده ها هزار نفر از کارگران به طور موقت یا دائم شغل خود را از دست.

آدم تیلور در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

نادر صدای ایران حماسه coronavirus شیوع بگویید از سکندری دولت deluged بیمارستان

به عنوان ویروس موارد منفجر شدن در ایران, تحریم های ایالات متحده مانع از دسترسی به دارو و تجهیزات پزشکی

ایران پاسداران capitalizes در همه گیر برای تقویت دست در کشور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر