استانبول — یک دانشمند ایرانی تبرئه توسط دادگاه فدرال از سرقت ایالات متحده اسرار تجاری تبعید شد به ایران در روز سه شنبه این کشور را بالا دیپلمات گفت: در رسانه های اجتماعی.

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت: در Instagram که هواپیمای حامل 59 ساله سیروس عسگری ترک کرده بود ایالات متحده است. او از ارائه جزئیات.

دادستان فدرال تا به حال تحت تعقیب عسگری, استاد دانشگاه صنعتی شریف در تهران در سال 2016 به اتهام تقلب ویزا و سرقت اسرار تجاری در نقض تحریم های ایالات متحده. او متهم به انتقال اطلاعات فنی از یک پروژه کار کرده برای ایجاد و تولید ضد خوردگی فولاد ضد زنگ, ابتکار بودجه توسط نیروی دریایی ایالات متحده دفتر تحقیقات نیروی دریایی آسوشیتد پرس گزارش داد.

در سال گذشته یک قاضی فدرال را رد کرد و مورد اواسط محاکمه حاکم است که دادستان’ شواهد کافی بود. عسگری باقی مانده در ایالات متحده بازداشت و در ماه مارس ایالات متحده مهاجرت و گمرک پرواز استاد در سراسر کشور و نه بار با توجه به روزنامه نگاری تحقیقی غیر انتفاعی ProPublica.

مقامات ایرانی در هفته های اخیر پیشنهاد کرده اند که عسگری را اخراج می تواند منجر به گسترده تر تبادل زندانیان با ایالات متحده است. در میان شهروندان آمریکایی در ایران برگزار شد که نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید.

ادامه مطلب

خانواده های زندانیان آمریکا در ایران اعتراف با کاخ سفید برای انجام بیشتر

چگونه تهمت تصمیم به کشتن اوباما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net