نجف عراق (ایسنا) – عراق پیراپزشک Sarmad ابراهیم برش دندان خود را درمان هموطنان شیعه بسیجی در جنگ علیه دولت اسلامی. در حال حاضر او دفن COVID-19 قربانیان – طاقت فرسا کار که در آن او باید همچنین به مقابله با هر دو مسلمان و مسیحی burial rites.

“تا کنون ما در حال مقابله” ابراهیم گفت: به عنوان همکار داوطلبان از امام علی تیپ رزمی آماده مسئولیت رسیدگی به یک تابوت فقط ارسال از بغداد. “اما اگر ما شروع به دریافت بیشتر بدن ما ممکن است قادر به دفن با توجه به قوانین مذهبی.”

او و دیگر اعضای تیم در یک گورستان جدید در جنوب شیعیان مقدس شهر نجف عراق تنها قبرستان به طور خاص برای کسانی که فوت کرده اند از COVID-19.

پس از تاسیس یک فرمان از عراق بالا شیعیان روحانی حضرت آیت الله علی سیستانی, آن است که به مراتب بیشتر در نزدیکی وادی السلام قبرستان بزرگترین در جهان است, اما در حال گسترش است.

بیش از 200 نفر کشته شده اند پس از وقوع آغاز شد و در عراق در ماه فوریه و داوطلبان می گویند که آنها دریافت دو تا چهار اجساد هر روز. این کشور را تایید کرد coronavirus عفونت را دو برابر شد و از حدود 3000 به بیش از 6 ، 000 در فضای بیش از دو هفته و با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام.

ابراهیم و رفقای خود پیوست تیپ بخشی از ایران در بسیج نیروهای (PMF) شبه نظامی چتر گروه برای مبارزه با دولت اسلامی چند سال پیش.

در حالی که این دشمن بسیار متفاوت کار این است که هر دو از نظر جسمی و عاطفی تخلیه.

فایل عکس: اعضای بسیج مردمی (PMF) که به طور داوطلبانه به کار در گورستان پوشیدن لباس محافظ می کنند که به بدن یک مرد که گذشت با توجه به بیماری کروناویروس (COVID-19) قبل از دفن او را در وادی السلام قبرستان است که اختصاص داده شده به کسانی که در اثر بیماری کروناویروس (COVID-19) در حومه شهر مقدس نجف, عراق, مارس 20 سال 2020 است. رویترز/Alaa al-Marjani

بدن اغلب می رسند در شب. داوطلبان در کامل محافظ مناسب شستشو و قرار دادن اجساد در کفن و دفن کفن قبل از قرار دادن آنها را در تابوت. آنها حمل تابوت به گور تحت چراغهای وسایل نقلیه خود را.

ننگ و نا آشنا مراسم

این تیم تلاش کرده است به گسترش فراتر از آن ده یا اعضای. برخی از پزشکان می گویند مشکوک قرار گرفتن در معرض ویروس بیگانه آنها را از خانواده و همسایگان و برای این داوطلبان متفاوت است حتی اگر هیچ شواهدی وجود ندارد COVID-19 گسترش می تواند از طریق اجساد.

“اگر ما با کمبود مردان من به درخواست دوستان و یا دیگر مبارزان می آیند و به ما کمک کند. من می ترسم که اگر کسی جلب ویروس بستگان مرا سرزنش می کنند” گفت: یک زن 46 ساله بسیجی که به نام امام سجاد.

او گفت که خانواده اش او در حال کار در گورستان و گفت: این دوستان که می دانم که او تمایلی به دیدار با او.

برخی از قبایل محلی و رهبران مذهبی حاضر به دفن قربانیان این ویروس در گورستان محلی یکی از دلایل این قبرستان جدید راه اندازی شد.

“در ابتدا بدن آورده بودند به سردخانه جایی که آنها در آنجا ماند تا 15 روز گفت:” عبد حسن کاظم که منجر دفن تیم داوطلب. “آنها به پایان رسید تا بودن خاک مناسب و بدون مراسم مذهبی.”

نمایش به صورت اسلاید (24 عکس)

در این گورستان تیم باید احترام کسانی که مراسم. با بستگان مجاز به تماشای از راه دور یک دانش آموز از یک محلی حوزه علميه آگهی نماز در اطراف هر مسلمان قبر. دو مسیحیان بودند که به تازگی به خاک سپرده شد در اینجا نیز هست.

“ما می دانیم که آنها ترجیح می دهم به خاک سپرده شود خود را در گورستان. اما به دلیل همه گیر آنها در حال حاضر بقیه در اینجا” ابو Sajad گفت: زانو زدن در مقابل یک مسیحی گور.

“ما در خواست مشاوره در مورد مسیحی تدفین قادر به حمل آنها را با توجه به خود آداب و سنت. من نمی دانم که در مورد آنها را قبل از. اما ما همه چیز را در راه برادران مسیحی ما به ما گفت.”

گزارش توسط Alaa Marjani; نوشتن توسط شارلوت Bruneau و احمد رشید; ویرایش توسط جان دیویسون و Philippa فلچر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de