اپتیک حرکت بودند دراماتیک اما این پیام بود که از همه بیشتر شوم. “همه چیز [تهمت] گفته و انجام داده است به شعله ور خشونت” اسقفی اسقف واشنگتن بعد گفت: همکاران من. “ما نیاز به رهبري اخلاقي و او را به انجام همه چیز را به تقسیم.”

منتقدان هشدار می دهند از کشور teetering به اصل بحران خود را در زیر تماشا کنید. “ما مدتها پیش از دست نزد اما این فوق العاده عمل غیر اخلاقی” گفت: Brendan باک دیرین سابق هیل دستیار که در حال حاضر یک جمهوری خواه عمل به همکاران من. “رئیس جمهور استفاده از زور علیه شهروندان آمریکایی نه برای محافظت از اموال, اما برای تسکین خود ناامنی است. همه ما به بعدی حرکت می کند خشم, اما این درست سوء استفاده از قدرت و نباید فراموش شود.”

برای رئیس جمهور تنش انداخته با کشتن جورج Floyd — گزارشی که دوخته بود در گردن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس را به زانو در حال سیاسی یک فرصت است. مغلوب ساختن پیشی جستن استناد پراکنده نمونه از غارت به تهدید مسلحانه قصاص در کل یک جنبش اعتراضی. او ادامه ناآرامی ها به عنوان نشانه ای از ضعف خود را دموکراتیک مخالفان. و به او پیشنهاد نگران کننده اقدامات اضطراری از جمله جرم از یک inchoate غیر متمرکز شبکه آنارشیستی و ضد فاشیستی گروه به عنوان “تروریست ها است.”

که آخرین مرحله ارائه یک سوال که ممکن است نیاز به پاسخ دارد: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است در برابر “antifascists” پس چه چیزی است که او ، در این هفته او تلاش برای پیشدستی گزارش می دهد که سفید supremacists نفوذ کرده بود تظاهرات به هم بزنید خشونت با رد آن از دست با یک صدای جیر جیر. و در یک درز تماس تلفنی با او صحبت کرد راست از تسلط معترضان با خشونت از مجازات آنها را با شرایط سخت زندان و استقرار گارد ملی بدون توجه به خواسته های دولت فرمانداران.

“وقت آن است که به آغوش تشابه به بي پروا صحبت روشن حقیقت: آیا طراحی و یا عدم آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه عمل دولت آمریکا که آنها را به طور فزاینده ای سازمان یافته فاشیستی اصول” نوشت: آدم Weinstein جدید جمهوری با اشاره به هرج و مرج بهانه که فعال فاشیستی جنبش در دهه 1930 آلمان و ایتالیا به سیمان قدرت.

“ما هنوز در یک دموکراسی و او نمی تواند دور با آن, اما او به نظر می رسد سعی در نگه داشتن” فدریکو Finchelstein, یک مورخ در مدرسه جدید و نویسنده کتاب “تاریخچه مختصری از فاشیست نهفته است” گفت: امروز جهان بینی. “فاشیست را نابود دموکراسی از درون و تهمت تا کنون است bastardizing دموکراسی است.”

Finchelstein توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن شیرین کاری با کتاب مقدس به عنوان کمال فاشیستی agitprop. “این یک نمایش مستقیم از فاشیست راهکار اتصال خشونت سیاسی با دین” او گفت:. “گوبلز و هیتلر افتخار شده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها را به قدردانی از این راه او نهفته است و خود را به عنوان یک رهبر منحصر به فرد اتصال به الهی است.”

دیگر تحلیلگران تاکید بر اهمیت تغییر تمرکز به دور از تهمت سیاسی دستگاه است که پشتیبانی از او را. “نکته این است که برای مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن به هیتلر یا استالین; نکته این است که به مقایسه تجارب عالی رتبه اعضای آمریکایی از حزب جمهوریخواه به خصوص کسانی که بیشتر از نزدیک با کاخ سفید به تجارب فرانسوی در سال 1940 و یا از شرق آلمان در سال 1945” نوشته آنه Applebaum در مقاله آتلانتیک که pilloried بزرگان از زمان حزب جمهوری خواه به عنوان روز دوم همکاران.

تهمت سیاسی به سبک کاملا منحصر به فرد است. او بخشی از یک مجموعه ای از illiberal رهبران جهان — از مجارستان ویکتور اوربان به هند نارندرا به برزیل Jair Bolsonaro — که حکومت و به دنبال پیروزی در انتخابات با ملی گرایان افراطی سیستم عامل است. برخی از آنها مانند رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان شده اند در آن بطور قابل توجهی طولانی تر از مغلوب ساختن پیشی جستن و ارائه یک الگو از انواع برای تحکیم قدرت.

“اردوغان دارای پایه ساخته شده توسط پلاریزه کشور اهریمنی خود مخالفان و سرکوب و brutalizing جمعیت بعید به رای دادن برای او” Soner Cagaptay نویسنده “جدید سلطان: اردوغان و بحران ترکیه مدرن” گفت امروز بینی.

همه از این پژواک در مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری Cagaptay اشاره کرد. اردوغان ساخته شده است که “مخالفت با او به مثابه مخالفت با ملت است.” “این برگ هیچ جایی برای دموکراسی است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de